Jump to content

Heimatlos

Üyeler
  • İçerik sayısı

165
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

12

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Heimatlos reacted to konoha for bir durum güncellemesi, Mektup arkadaşı arıyorum... İlgilenen varsa lütfen mesaj atsın :)   
    Mektup arkadaşı arıyorum... İlgilenen varsa lütfen mesaj atsın :)
  2. Beğen
    Heimatlos reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, konumda ev yazıyor ben onu evli okuyorum hep ya asdfhhjjaf   
    konumda ev yazıyor ben onu evli okuyorum hep ya asdfhhjjaf 
  3. Beğen
    Heimatlos reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Bunu admin sorar mı demeyin ama :D Tablette ya da telde chat kısmı falan görünmüyor f   
    Bunu admin sorar mı demeyin ama :D Tablette ya da telde chat kısmı falan görünmüyor forum ana sayfada onu görebilmemizin bir yolu var mı :3
  4. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Cagla-Sama for bir durum güncellemesi, Neden her yerde kissxsis karşıma çıkıyor :D Yoksa bu bir işaret mi ? Tövbe tövbe böyl   
    Neden her yerde kissxsis karşıma çıkıyor :D Yoksa bu bir işaret mi ? Tövbe tövbe böyle işaret olmaz ki yav :D
  5. Beğen
    Heimatlos reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Bleach 685. bölümde bitiyor.. Bitmesine sevinsek mi üzülsek mi bilemedim ama haberler   
    Bleach 685. bölümde bitiyor.. Bitmesine sevinsek mi üzülsek mi bilemedim ama haberler bu yönde.

6. Beğen
    Heimatlos reacted to Strix. for bir durum güncellemesi, oha ben 1 yıldır açık mıyım.   
    oha ben 1 yıldır açık mıyım.
  7. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Cagla-Sama for bir durum güncellemesi, 5107 gün 2 saat 43 dakika 42 saniye bu siteye üye olarak hizmet vermekteyim.2 defa ha   
    5107 gün 2 saat 43 dakika 42 saniye bu siteye üye olarak hizmet vermekteyim.2 defa hak ettiğim  emeklilik işlemlerinin başlatılmasını saygılarımla arz ederim :D
  8. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, 5107 gün 2 saat 43 dakika 42 saniye bu siteye üye olarak hizmet vermekteyim.2 defa ha   
    5107 gün 2 saat 43 dakika 42 saniye bu siteye üye olarak hizmet vermekteyim.2 defa hak ettiğim  emeklilik işlemlerinin başlatılmasını saygılarımla arz ederim :D
  9. Beğen
    Heimatlos reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Slice of life 'da bu sezon tatlı kutusuna düştük.   
    Slice of life 'da bu sezon tatlı kutusuna düştük.

10. Beğen
    Heimatlos reacted to xemerius for bir durum güncellemesi, Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Umarım burdan yaralanan yoktur.   
    Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Umarım burdan yaralanan yoktur.
  11. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Neden her yerde kissxsis karşıma çıkıyor :D Yoksa bu bir işaret mi ? Tövbe tövbe böyl   
    Neden her yerde kissxsis karşıma çıkıyor :D Yoksa bu bir işaret mi ? Tövbe tövbe böyle işaret olmaz ki yav :D
  12. Beğen
    Heimatlos got a reaction from akaihikari for bir durum güncellemesi, pp de claymore bg de blood C + :D   
    pp de claymore bg de blood C + :D
  13. Beğen
    Heimatlos reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi,   
  14. Beğen
    Heimatlos reacted to Raffee for bir durum güncellemesi, Bleach'in mangası galiba 5 sayı sonra , 685.sayıda final verecek   
    Bleach'in mangası galiba 5 sayı sonra , 685.sayıda final verecek
  15. Beğen
    Heimatlos reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, boş yok paketinden bile kola çıkmıyor bendeki şans aslkdhfjkasf   
    boş yok paketinden bile kola çıkmıyor bendeki şans aslkdhfjkasf
  16. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Cagla-Sama for bir durum güncellemesi, 3240g 2s 22dak 56san hey Maşallah :D   
    3240g 2s 22dak 56san  hey Maşallah :D
  17. Beğen
    Heimatlos reacted to Dj-Morphosis for bir durum güncellemesi, İyi geceleeer :D   
    İyi geceleeer :D 
  18. Beğen
    Heimatlos reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Esmiyor diye üzülemiyoruz da artık. Esse de sıcak esiyor. Ne anladım ben bu işten? :(   
    Esmiyor diye üzülemiyoruz da artık. Esse de sıcak esiyor. Ne anladım ben bu işten? :(
  19. Beğen
    Heimatlos reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Cumartesi cumartesi işe mi gelinir arkadaş yaaaa!!!!   
    Cumartesi cumartesi işe mi gelinir arkadaş yaaaa!!!! 
  20. Beğen
    Heimatlos reacted to Strix. for bir durum güncellemesi,   
  21. Beğen
    Heimatlos reacted to Strix. for bir durum güncellemesi, yüzümü gösterdiğim ilk videom :D Heyecandan kekelemek :D   
    yüzümü gösterdiğim ilk videom :D
    Heyecandan kekelemek :D

22. Beğen
    Heimatlos reacted to Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Kono bangumi wa goran no suponsaa no teikyou de okurishimasu   
    Kono bangumi wa goran no suponsaa no teikyou de okurishimasu
  23. Beğen
    Heimatlos reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, Vay be ! Şu şarkıyı yine duyacağımı hiç düşünmemiştim . Hatırlayanlar / bilenler var   
    Vay be ! Şu şarkıyı yine duyacağımı hiç düşünmemiştim . Hatırlayanlar / bilenler  var mıdır bu şarkıyı ? 

24. Beğen
    Heimatlos reacted to Strix. for bir durum güncellemesi, Vicudumuz'da ki bakteriler... »Yaşadığınız sürece vücudunuzda bulunarak organizmanıza   
    Vicudumuz'da ki bakteriler...
    »Yaşadığınız sürece vücudunuzda bulunarak organizmanıza arkadaşlık eden bakteriler, öldüğünüzde size tamamen düşman olacaklar!
    »Vücudumuzda, organizmamızın yaşantısını düzenleyen birçok bakteri mevcuttur. Siz bu bakterilere yaşayacak ortamı sağlarsınız, onlar ise sizin yaşamanıza yardımcı olurlar. Buna simbiyotik yaşam denir. Oldukça sevimli görünüyor değil mi? Durun bir dakika. Öldüğünüzde işler tamamen değişiyor. Artık onları engelleyecek hiçbir şey kalmadığından, vücudunuzdan faydalanmak istiyorlar ve var güçleriyle üremeye başlıyorlar. Ürediklerinde ise kendi metabolizmalarından dışarıya gazlar gönderirler. İşte ölülerden gelen pis koku bu yüzden ortaya çıkar. Sizin esas katilleriniz içinizde yaşıyor. Umarız onlara iyi davranırsınız.
  25. Beğen
    Heimatlos got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, 2.5 lt şişe deki suyu bitirmem ile ezanın okunması bir oldu zamanlama mükemmel :D   
    2.5 lt şişe deki suyu bitirmem ile ezanın okunması bir oldu zamanlama mükemmel :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.