Jump to content

Anonymmy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1179
  • Son ziyareti

Anonymmy kullanıcısının paylaşımları

1. Selam.
  2. Aylar sonra tekrardan güzel bir seri ile animeye başlamayı düşünüyorum. :P Canım çekti dün.:rice-ball-smiley-04: Ayıla bayıla izlediğiniz, bitmesini hiç istemediğiniz tatlış bir seri var mıdır? Türü farketmez eğer akıcıysa her türü izleyebilirim. :happy-milk-bottle-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Rofh

Rofh

Bak şimdi sana 50 tane öneriridim ama sen hoşlanır mısın bilmem ?

3. Rofh

Rofh

1-Cowboy Bebop
      2-Slam Dunk
      3-Monster
      4-Rainbow
      5-Hellsing
      6-GTO
      7-Gungrave
      8-Ghost In The Shell
      9-Neon Genesis Evangelion
      10-Berserk
      11-FMA
      12-Golden Boy
      13-Hajime No İppo
      14-Fate Serisi
      15-Baccano
      16-Ergo Proxy
      17-Black Laggon
      18-İnitial D.
      19-One Outs
      20-Full Metal Panic

4. Anonymmy

Anonymmy

Teşekkür ederim. :)

3. Avatar:9 İmza: Mobilden göremiyorum bilgisayara geçtiğim zaman unutmazsam düzenlerim.
  4. Anonymmy

Merhabalar :)

Çok hoş ve farklı bir isim, Aleyna bende memnun oldum. İnan bana avatarımın ismini senden öğreniyorum. :D Bir arkadaşım atmıştı ve o günden beri bir çok kişi soruyordu cevap veremiyordum, öğrendiğim iyi oldu. :D
  5. Anonymmy

Merhabalar :)

Hoşgeldin, ismini öğrenebilir miyim? Söylemek istemiyorsan anlarım sadece meraktan soruyorum zaten. Keyifli forumlar dilerim.
  6. Anonymmy

Herkese Merhabalar

Hoşgeldiin Caner, keyifli forumlar dilerim. Herkese söylüyorum gelenler de oluyor eğer canın muhabbet etmek saçmalamak falan isterse profilime, ordan da özel mesaj bölümüne bekliyorum.
  7. Doğum günün kutlu olsun Adgcnr666 nice mutlu ve bol animeli yaşlara..
  8. Spoiler

Ne kadar da hoş bir ses...:embarrassed1-onion-head-emoticon: Dinlerken şöyle oluyorum  :embarrassed1-onion-head-emoticon:' Yo kıskanmadım ya kıskanıp ne yapacağım:embarrassed1-onion-head-emoticon:

1. Witch

Witch

Ya bu videoya aşığııııııım. Mükemmel resmen yaa. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

2. Witch

Witch

Gitar sesi yaptığı yer dksfpodsfğs <3

3. Anonymmy

Anonymmy

Eveet çok tatlı :angel2-onion-head-emoticon:

9. Bu ne pis bi profil ya heryerden toz şeyoluyor, kalk azcık sil süpür.:rice-ball-smiley-14:

2. Singularity

Singularity

bizim evede gel temizliğe :uhuhuh-onion-head-emoticon:

3. Anonymmy

Anonymmy

Senin evin sen temizle be aaaa (o zaman neden çocuğun profilini temizliyorsun Aleyna çılgın mısın kız)

4. Singularity

Singularity

seni çılgın asdklfjşlsafd

10. Aay neresi burası:rice-ball-smiley-10:

2. Anonymmy

Anonymmy

Boşver aşkla gider o asabiliği falan:p

3. Red-King

Red-King

Asabi olacak ki, başkalarına yüz vermesin .P

O asabiliği çekecek birisi varsa oda burda yani :D

4. Anonymmy

Anonymmy

Ooo baya iddalıyız (iddialıyız da olabilir) :D Profil müzüğün hoş olmuş bu aradaa:panda-emoticon-19:

11. Anonymmy

Merhabalar

Aramıza hoşgeldin Çizimlerini merak ettim, bir konu başlığı altında gösterirsen seviniriz, en azından ben çok sevinirim ilgi duyuyorum böyle şeylere çünkü.
  12. YGS sınavına girecek olan forumdaşlarıma başarılar dilerim, stresiniz stresimizdir emin olun.:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

1. RedSingOra

RedSingOra

teogda da bize dile :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

2. Anonymmy

Anonymmy

Kıyamam size..

13. Günlerce nasıl aktif kalabiliyorsunuz arkadaşlar çılgın mısınız yahu? :noooo-onion-head-emoticon: Ben daha toplam yaklaşık 10 saatcik aktif kalmışım peh eski formumdan eser kalmamış..:drama-crazy-rabbit-emoticon:

14. Ah ah nerede o her gün durum güncelleyen aktif Lexi (Tsundere)  neredee...:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

15. Bugün doğumgünüsü olan tüm forumdaşlarımın yeni yaşını güzel şeyler yaşamaları dileklerimle birlikte kutluyorum.
  16. Aman efendim amann kimler doğmuş bugün yaaa:angel2-onion-head-emoticon: İyi ki doğmuşsun Witch-chaannn:love-onion-head-emoticon: Ve profil müziğine bayıldım! Sırf dinlemek için  biraz buralarda duracağım kızmazsın umarım.:lonely-onion-head-emoticon:

1. Witch

Witch

Aaağağağaa sık sık beklerim bıyrın bıyrın*-* şarkının adı Cake, Melanie Martinez'in -sevap+ - Çooook teşekkür ederim büssürü büssürü kalp <33

2. Anonymmy
    3. Witch
  17. Birinin ben sinirliyken bana sorular yöneltmesinden, söylediğim şeyi ısrarla anlamamasından, benim sessizlik istediğimi bildiği halde saçma sapan konuşmasından nefret ederim. Ve insanlar sinir olduğum şeylerin üzerine gitmeye bayılır çünkü insanlar çok tatlı:nonono-onion-head-emoticon:

2. aizen-

aizen-

o zaman herkesin yüzü böyle bi buz gibi tutmuş falan şaşkın. çok iyi anlıyorum seni :D

3. Anonymmy

Anonymmy

Teşekkürler anlayışınız için efenim çok teşekkürler :relax2-onion-head-emoticon:

4. aizen-

aizen-

rica rica :D

18. Doğum gününüz kutlu olsun sadece okan bey nice bol LoL oynamalı senelere..:dancing-crazy-rabbit-emoticon:

1. sadece okan

sadece okan

Teşekkür ederim :) ,Oynamıyorum ki oyun xD izleyici oldum artk

2. Anonymmy

Anonymmy

Bendensin ha, afffferiiiiin :D

19. AdventureQuest World isimli çocukluğumu çalan nalet oyuna bir gireyim dedim. Küçükken kendimi ezberlemeye zorladığım tek şey kullanıcı adım ve şifremmiş sanırım. Bir 10 sene falan  geçti hala unutmamışım. :wow2-onion-head-emoticon:

20. Anonymmy

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim tabbiiyysiii Alttaki Akikan izlemiş mi?
  21. Anonymmy

Rehber

Her ne kadar beceremesem de (becerebildi) çok yararlı bir konu. Emeğine sağlık arkadaşım
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.