Jump to content

Anonymmy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1179
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    Anonymmy reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, hala yaşıyoruz çok şükür   
    hala yaşıyoruz çok şükür
  2. Beğen
    Anonymmy got a reaction from HolySpirit for bir durum güncellemesi, Aylar sonra tekrardan güzel bir seri ile animeye başlamayı düşünüyorum. :P Canım çekt   
    Aylar sonra tekrardan güzel bir seri ile animeye başlamayı düşünüyorum. :P Canım çekti dün. Ayıla bayıla izlediğiniz, bitmesini hiç istemediğiniz tatlış bir seri var mıdır? Türü farketmez eğer akıcıysa her türü izleyebilirim. 
  3. Beğen
    Anonymmy got a reaction from Witch for bir durum güncellemesi, Ne kadar da hoş bir ses... Dinlerken şöyle oluyorum ' Yo kıskanmadım ya kıskanıp ne y   
    Ne kadar da hoş bir ses... Dinlerken şöyle oluyorum  ' Yo kıskanmadım ya kıskanıp ne yapacağım
  4. Beğen
    Anonymmy got a reaction from HolySpirit for bir durum güncellemesi, Ne kadar da hoş bir ses... Dinlerken şöyle oluyorum ' Yo kıskanmadım ya kıskanıp ne y   
    Ne kadar da hoş bir ses... Dinlerken şöyle oluyorum  ' Yo kıskanmadım ya kıskanıp ne yapacağım
  5. Beğen
    Anonymmy got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, Bu ne pis bi profil ya heryerden toz şeyoluyor, kalk azcık sil süpür.   
    Bu ne pis bi profil ya heryerden toz şeyoluyor, kalk azcık sil süpür.
  6. Beğen
    Anonymmy reacted to Rofh for bir durum güncellemesi, Artık arkadaşlarımın DU RUN espirisinden bıktım, bir daha biri yaparsa tekme tokat da   
    Artık arkadaşlarımın DU RUN espirisinden bıktım, bir daha biri yaparsa tekme tokat dalacam :D
  7. Beğen
    Anonymmy got a reaction from Cagla-Sama for bir durum güncellemesi, Ahahaha Çağla profilindeki müziğe bayıldım kız, daha 15 dakika önce depresyona giriş   
    Ahahaha Çağla profilindeki müziğe bayıldım kız, daha 15 dakika önce depresyona giriş yaptım oyun havası falan dinliyordum. Bir sırıtma geldi profiline gelince bunu yazarken bile gülüyorum. Sskdljskhdskhsd
  8. Beğen
    Anonymmy reacted to Rofh for bir durum güncellemesi, İmzalar nerden düzenleniyor, şimdi uyarı yemeyek :D   
    İmzalar nerden düzenleniyor, şimdi uyarı yemeyek :D
  9. Beğen
    Anonymmy got a reaction from Rofh for bir durum güncellemesi, Yeni foruma yeni profil resmi.. Evet aslında hoş bir görüntüsü var ammmma velakin esk   
    Yeni foruma yeni profil resmi.. Evet aslında hoş bir görüntüsü var ammmma velakin eski forum görüntüsü daha pratik  ve daha alışılmıştı. Foruma yeni katılacak üyeler eminim bayılacaklardır fakat biz nasıl alışacağız nasssııllll? :'(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.