Jump to content

Anonymmy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1179
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Anonymmy reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    @Lexi gel buraya gel. :D 
  2. Beğen
    Anonymmy got a reaction from Adgcnr666 in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum günün kutlu olsun Adgcnr666 nice mutlu ve bol animeli yaşlara..
  3. Beğen
    Anonymmy reacted to Ledo in Forum üyeleri anime karakteri olursa...   
    @Lexi
    Taiga Aisaka – Toradora
  4. Beğen
    Anonymmy reacted to HolySpirit in Merhabalar :)   
    Hoşgeldinnnn

Bende Mehmet memnun oldumm
    İyi forumlar
    Forum kurallarını okumayı unutma ^^
    Takıldığın bi yer olursada sorabilirsinnn :P
    Romantizm ve dramı bende çok severimmm normalde yeni gelenlere önerilir ama :D öneri istiyebilirmiyimm sendennn
    İng manga okuyabiliyorsun o zmn süperr yaa  ve anime izliyebiliyorsunn 

Sorsayydın söylerdim ya :D

Tekrardan hoşgeldinnn
    Not: Bayadır böyle hoşgeldin demiyordum :D
  5. Beğen
    Anonymmy reacted to Dark-Angel in Merhabalar :)   
    Teşekkür ederim Aleynacım~ Ahah bilmeden de olsa yardımcı olabildiğime sevindim  Bishounen ilgini çekiyorsa google sensei'ye bir ' Rin Matsuoka' yazmanı öneririm :D

Hoşbuldum Esora~ Tanıştığımıza sevindim :) renkli bir insana benziyorsun, çok sevdim seni~! :D
  6. Beğen
    Anonymmy got a reaction from Dark-Angel in Merhabalar :)   
    Çok hoş ve farklı bir isim, Aleyna bende memnun oldum.  İnan bana avatarımın ismini senden öğreniyorum. :D Bir arkadaşım atmıştı ve o günden beri bir çok kişi soruyordu cevap veremiyordum, öğrendiğim iyi oldu. :D
  7. Beğen
    Hoşbuldum Lexi~ Şimdi fark ettim de tanıtım yazısında ne ararsan var da bir ismimi yazmamışım  Adım Lavinya~ tanıştığımıza sevindim :) profilin'deki Rin çok sevimli
  8. Beğen
    Anonymmy got a reaction from Dark-Angel in Merhabalar :)   
    Hoşgeldin, ismini öğrenebilir miyim? Söylemek istemiyorsan anlarım sadece meraktan soruyorum zaten.  Keyifli forumlar dilerim.
  9. Beğen
    Tüm anime severlere merhaba, uzun bir zamandır forumu ve siteyi takipte olmama rağmen ilk defa bir hesap açıyorum. Umarım güzel insanlarla tanışır yeni dostluklar kurabilirim, fakat gördüğüm kadarı ile toplum ortamı gayet düzenli ve nazik insanlarla dolu. Kendimden bahsedecek olursam üniversite son sınıf öğrencisiyim ingilizce öğretmenliği ve filoloji alanında çalışıyorum, yıllardır pek çoğunuz gibi japon kültürü ile birlikte gelen anime/manga/görsel romanlar takip etmekteyim. Açıkçası bir bayan olsam da her çeşit anime türü hoşuma gidiyor, mesela Highschool DxD gerçekten harikaydı. Kendi çapımda çevirmenlik ve GFX alanında uğraşıyorum, bunun dışında render ve set hazırlama konusunda oldukça tutkuluyum. En beğendim türler dram ve romantizm, ikisi bir arada olunca harika hikayeler ortaya çıkıyor. Tanıtım biraz resmi oldu sanırım ama güzel olsun istedim, herkese sevgiler.
  10. Beğen
    Anonymmy reacted to Red-King in Özlü Sözler   
    Karanlıkta yürümeye karar verdim, çünkü ışıkta göremiyorum.
  11. Beğen
    Anonymmy reacted to kawaii kereste in Bıyık FC   
    geldim, hatta bu kez çok iyi haberlerle geldim

bıyık istiyorsunuz ama bıyığınız çıkmıyor mu? kışın dışarı çıktığınızda kafanız bi taraflarınızdan önce mi donuyor? artık bütün bu dertlere son! bu yeni ürünle bi taşla iki kuş vuracaksınız!
    http://www.amazon.com/eYourlife2012-Womens-Mustache-Knitted-Striped/dp/B00IHUZH1C/ref=pd_sim_193_3?ie=UTF8&dpID=51shyd%2BRr%2BL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL200_SR160%2C200_&refRID=17GFSVKWV51H0CRSNK1N
  12. Beğen
    Anonymmy reacted to kawaii kereste in Bıyık FC   
    Bıyık FC

FanClub Açıklaması

Bıyıklı: Bıyığı olan kişi/kimse. Genelde erkeklerde olduğu gibi bazı kızlarda da bıyık olma durumu vardır.

Bıyıklının ne olduğunu güzelce açıkladığım ve anlaşıldığı üzere FanClub'ümüzün işlevini açıklayayım.

Bıyıklı anime karakterleri. Kulağa pek komik gelmiyor(ya da geliyor, başkasının kulağıyla duymadım daha önce) ama görünce komik olabiliyor bazen. Mizah amaçlı bir FanClub diyebilirim.

## FanClub'ümüz az önce büyük bir tehlike attı sevgili üyeler. FanClub kuralları gereği;

1- Animelerle ilgili paylaşım yapılması gerekiyor.
    2- Anti-Kahraman kategorisinde sayıldığı için anime karakterleri paylaşılması gerekiyor.

Galiba bu forumda açılan ilk mizah amaçlı FanClub(başka olabilir, cahil olabilirim) bu, yani Bıyık Gücü ile burayı ayakta tutmak bizim elimizde !

FanClub Mottosu ve İmzası

THE MUSTACHE MAKES THE MAN

BE A MAN !

FanClub Üyeleri

Pala Bıyıksever Eşsiz Lider: SatellizerLB

İtalyansever Kulüp Eşlideri: gereksiz

Buraların Aktifi Lider Yarısı: Leffwn

Sakalsever Üye: Cold Dewil

Bıyığın Nabzını Tutan Berber: Amygirl

Bıyık Düşmanı: xFactoria

Bıyıklı Üye: ozmet1231

Bıyıksever Üye: futurecoffeecup

Bıyık Montajcısı: Witch.

Beyazsakalsever Üye: Hokage_Minato

Bıyığını Gizlemek İsteyen Üye: Solitary

Sakallı Kerem: Kerem

Burmabıyıksever Üye: Lightning

Bıyıktan çok Sasukesever Üye: Yuki-chan

Kaytan Bıyıklı Üye: ayanatsume

FC'nin Süper Kahramanı => Bayan B: BynMubo

Bıyıktan Çok Çizmeyi Seven Üye: Skrillex

Gizli Bıyık Hayranı: Tzu-kun

Sakalsever Üye VOL.2: quincy

Bi Arkadaşa Bakıp Çıkacak Bıyıksever: songena2

Bulmaca Ekindeki Resimlere Bıyık Çizen Kız: Paprika

Sakaldan Bıyık Türeten Üye: sakal122

Banlı Bıyıkçıbaşı: Gunslinger

Şapka Devriminden Bihaber Üye: Hazado

Bıyıksız Bıyık Fanı: Sekurata

Şeytani Yancı Bıyıksever: Devil

Sakalsever Üye VOL.3: Witch
  13. Beğen
    Anonymmy got a reaction from HolySpirit in Rehber   
    Her ne kadar beceremesem de (becerebildi) çok yararlı bir konu. Emeğine sağlık arkadaşım

14. Beğen
    Anonymmy reacted to HolySpirit in Rehber   
    Son Güncelleme: 27.02.2016

Rehber:

Eski Temalar:

Dip Not : Yavaş yavaş diğer sıkça sorulan sorularıda eklicem ^^
  15. Beğen
    Anonymmy got a reaction from Ebleach in Ebleach's~   
    İletime ufak bir itiraf ile başlayayım öhm sonra iltifatlar ile kapanışı yaparım. :cheer3-onion-head-emoticon: 

Seni çok kıskandım. Aşırı yani. Cidden çok. Küçükken resim çizmeyi çok severdim iyi hoştu evler ağaçlar bulutlar falan. Sonra büyüyünce yeteneğim olmadığını farkettim ve yavaş yavaş adımlarla uzaklaştım resimden. Şimdi çizimlerini görünce böööyle bi bakakaldım ekrana. Ne güzel çiziyorsun sen öyle ya, kıskandıııammmm :hate-onion-head-emoticon: 

Başarılarının devamını dilerim. Ve lütfen çizimlerini eklemeye devam et çook ilgi duydum şu an çizimlerine. :D Tekrardan başarılarının devamını diliyorum efenim hoşçakalın.  :good-job-onion-head-emoticon:  :ahaaah-onion-head-emoticon:
  16. Beğen
    Anonymmy reacted to Haruka in İtiraf Köşesi   
    Sims etkisi olabilir mi bu? :DGeçmiş olsun ve tebrikler gerçekten azim hırs ve kararlılık örneklerinden. Şu başlığı görüp duruyorum, İtiraf etmek istiyorum ama aklıma bir şey gelmiyor. İtirafları tükettim mi naptıysam artık? Şu an düşünüyorum. -_-

17. Beğen
    Anonymmy got a reaction from Meaf in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo Heheheh 3 forumdaşımın aynı anda doğumgünüsüymüş bugüün.  :LTkJN9u:  Doğum gününüz kutlu olsun Strix, Hiyori vee Black Angel.  :rolleyes:  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo 
  18. Beğen
    Anonymmy got a reaction from £ɱŔ£Қה¥Ŕ in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum gününüz kutlu olsun efem nice bol bol animeli mangalı seneler dilerim. :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo
  19. Beğen
    Anonymmy reacted to Singularity in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    yılların eskitemediği :

20. Beğen
    Anonymmy got a reaction from t@sfirin in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    A:7
    İ:8
  21. Beğen
    Anonymmy got a reaction from baranovvic in ( 31 / 26+ ) Bakuretsu Hunters   
    Emeğinize sağlık ^_^  ^_^
  22. Beğen
    Anonymmy reacted to Sinsine in ( 31 / 26+ ) Bakuretsu Hunters   
    6-7. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
  23. Beğen
    Anonymmy reacted to Kaxell in Üye Albümü   
    2596 gün sonra nihayet açabildim bilgisayarı. Önce sözümü tutup bir foto atıyım :)
    Sildi vuehvuehvuehvueh
    Burası Pensilvanya Universitesindeki kütüphane. Binaların hepsi orta çağdan fırlamış. Etrafı gözüme takılan en havalı bina buydu.
  24. Beğen
    Anonymmy reacted to Sinsine in ( 31 / 26+ ) Bakuretsu Hunters   
    5. Bölüm eklendi. İyi seyirler...
  25. Beğen
    Anonymmy reacted to Sinsine in ( 26 / 24+ ) Glass no Kantai: La Legende du Vent de l'Univers   
    3-4-5-6. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.