Jump to content

Emre Çetin

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Emre Çetin got a reaction from Gallardo in Tsumetai Kokoro(Soguk Kalp) Kendi Yapimim 4. Bolum   
    Keşke bu yorumunu daha önceden görseydim belki devam edebilirdim 6. bölümü de yazmıştım aslında. Sonradan okuyunca çok saçma geldi bu FF im belki devam eder erken final yaptırırım ya da yeni bir FF e başlarım bakıcaz ^^ yorumun için çok çok teşekkür ederim bu arada
  2. Beğen
    Emre Çetin got a reaction from Gallardo in Tsumetai Kokoro(Soguk Kalp) Kendi Yapimim 4. Bolum   
    Konu:
    16 Yaşında bir 10. Sınıf öğrencisi olan Kıtamura Ken aynı sınıfta olan Tadakoro Kyoko adlı kıza aşıktır ve bunu hala ona söyleyememiştir.Bugün yapılacak olan okul gezisini ona açılma fırsatı olarak kullanmayı düşünmektedir. Ama okul gezisinde başlarına geleceklerden habersizlerdir.Bu olay Ken'i tamamen değiştirecektir.

ŞU ANLIK KARAKTERLER:
    Ana Karakter:

Kıtamura Ken
    Tadokoro Kyoko
    Sawamura Aoki

Yan Karakterler:

1.Bölüm

2. Bölüm

3.Bölüm

4.Bölüm

5. Bölüm 

Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin iyi yada kötü tüm yorumlarınız benim için önemlidir seriyi bırakmayacağım ve devamını getireceğim
  3. Beğen
    Emre Çetin got a reaction from Gallardo in En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?   
    Cross Game çok güzeldi bir beyzbol animesi olmasına rağmen pek kişi izlememiş olabilir ilk bölümde olan olaylardan sonra fena oldum
  4. Beğen
    Emre Çetin got a reaction from Murat Doğanlı in Tsumetai Kokoro(Soguk Kalp) Kendi Yapimim 4. Bolum   
    3. Bölüm Eklenmiştir.
  5. Beğen
    Emre Çetin got a reaction from İbrahim Cakır in Tsumetai Kokoro(Soguk Kalp) Kendi Yapimim 4. Bolum   
    Teşekkür ederim.
  6. Beğen
    Emre Çetin got a reaction from İbrahim Cakır in Tsumetai Kokoro(Soguk Kalp) Kendi Yapimim 4. Bolum   
    Konu:
    16 Yaşında bir 10. Sınıf öğrencisi olan Kıtamura Ken aynı sınıfta olan Tadakoro Kyoko adlı kıza aşıktır ve bunu hala ona söyleyememiştir.Bugün yapılacak olan okul gezisini ona açılma fırsatı olarak kullanmayı düşünmektedir. Ama okul gezisinde başlarına geleceklerden habersizlerdir.Bu olay Ken'i tamamen değiştirecektir.

ŞU ANLIK KARAKTERLER:
    Ana Karakter:

Kıtamura Ken
    Tadokoro Kyoko
    Sawamura Aoki

Yan Karakterler:

1.Bölüm

2. Bölüm

3.Bölüm

4.Bölüm

5. Bölüm 

Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin iyi yada kötü tüm yorumlarınız benim için önemlidir seriyi bırakmayacağım ve devamını getireceğim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.