Jump to content

NothingMove

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

NothingMove üyemizin başarıları

1. NothingMove

Merhaba

Hoş geldin. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Hayır kdjdj Alttaki Naruto Uzumaki
  3. NothingMove

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tokyo Ghoul 1.sezon 1-2-3-4-5 Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Kişi gerçekten seviyorsa animeyi tabii ki atlamak zorunda, o filler bir süre sonra öyle bayıyor ki animeden soğutuyor. Kendimden biliyorum 5 haftadır Bleach izlemedim hala 72.bölümdeyim. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Aynen öyle :D Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. NothingMove

Merhaba arkadaşlar ^^

Hoşgeldin iyi forumlar. Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. NothingMove

Merhaba Arkadaşlar

Hoş geldin. Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Boş zamanlarımda yapacak bir işim olmazdı en fazla. Ben zaten canım sıkıldıkça anime izlediğim için fazla koymaz. Edit; Bir daha düşündümde Bleach izlemiyor olsaydım harbi harbi büyük kayıp olurdu, Kurosaki'yi idol aldığım zamanlar olmuştu halada alırım, o ne olursa olsun vazgeçmeme, ayağa kalkma huyu takdir edilesi. Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. Killua Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. NothingMove

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Deadman Wonderland animesi devam edecek mi ? Ve mangası ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. One Piece ve Tokyo Ghoul, aslında başlamamak bir nedenim yok ama sürekli erteliyorum başka animeler ya da filmler için. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Teşekkür ederim. Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Başlık açık arkadaşlar, bunu nasıl yapabiliriz ? Ben bir kaç anime izliyorum kimi kaynakta bitti diyor kimi kaynakta devam ediyor. Bu siteye baktım fakat bulamadım. Şöyle Anime devam ediyor, etmiyor diye haber veren bir şey olsa bile yetecek, ya da sırada ki bölüm şu zaman gelecek falan diye. Bunun bir yolu yok mudur ?
  14. L'in dostum olmasını isterdim.
  15. NothingMove

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Basilisk 3-4-5 Danganronpa 6-7-8-9-10-11-12-13
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.