Jump to content

MandraFilozofu

Üyeler
  • İçerik sayısı

87
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

MandraFilozofu kullanıcısının paylaşımları

1. Uzun zamandır buralarda yoktum forum baya değişmiş, herkeze selamlar :D One Piece Sanji Wallpaper çalışması
  2. MandraFilozofu

Çalışmalarım Karma

Konu Güncellenmiştir yeni resimlerden DeadPool Walpaper Favorim :LTkJN9u: 2016 Filminden önce internete biraz sıcak kan
  3. MandraFilozofu

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

One Piece bölüm zamanında gelmiş :O şaşırsam mı sevinsem mi bilemedim :D
  4. İnşallah gerektiği gibi takip edilirde proje askıda kalmaz... Meraklılarına güzel haber :D Malesef bizden geçti artık...
  5. MandraFilozofu

MAMV [20.12.2015 Tarihinde Güncellendi]

Eline sağlık kardeşim :D animeyi izlemedim ama benden bu şarkıya herzaman beğeni çıkar, ilk beğenin benden olsun :ph34r:
  6. MandraFilozofu

Ecchi FC [+18]

Adamsın @kenet :D bende de var bi arşiv ama fc çok boş kaldı bir hafta aralıksız paylaşım yaptım. Partladım arşivi, kimse girmeyince ister istemez sıkılıyo insan :smile_artiz: senin arşivi dört gözle bekliyorum :LTkJN9u:
  7. MandraFilozofu

Ecchi FC [+18]

Başlıyoruz hergün 7+7 yaklaşık 12saatlik arayla bir yedili :LTkJN9u: Part 1-1 part 1-2 part 2-1 part 2-2 Paylaşımlara kısa bi ara veriyorum şu sıralar biraz meşgulüm :smile_bilmem: Ah ah :smile_artiz: buralar çok ıssız kaldı :ph34r: Neyse şunları şöyle bi köşeye bırakayım...
  8. One Piece -Sanji- o kadar kız düşkünü olmasına rağmen bi tane düşüremedi, her gelen tekme vurdu :D Adaya uçarken bile toplar adasına düştü :smile_oleyo: Neyse tam Violetle oldu derken kayboldu 1 senedir yok piyasada :smile_artiz: Ne yalan söyliyim Sanjinin Nami swannnn diyişini özledim :(
  9. Mirai Nikki =>>> Yuno Gasai (saplantılı sapıklık :D ) Date A Live =>>> Kurumi Tokisaki dxd Rias Başkan çok sapık değil aslında ?
  10. MandraFilozofu

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim ama çokça duydum listemde var :ph34r: alttaki Mirai Nikki izlememişsen pişman olabilirsin :D YUNO GASAİ <3
  11. MandraFilozofu

Bu Animeyi İzledin mi?

Tabi ki izlemiştir B) altta ki arkadaş Kore Wa Zombie Desu ka? izlemişmidir acaba ?
  12. MandraFilozofu

En Son Bitirdiğiniz Anime?

One Piece 712
  13. MandraFilozofu

İtiraf Köşesi

Bir kelime daha öğrenmiş oldum :D
  14. MandraFilozofu

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum narsist tam olarak ne demek bilmiyorum ve google a yazmaya bile üşeniyorum :D
  15. MandraFilozofu

Bu Animeyi İzledin mi?

Malesef ama listeye alındı bu bölüm sayesinde güzel animeler buldum :good-job-onion-head-emoticon: Sen alttaki Shinmai Maou no Testament izledinmi acaba ? :D
  16. MandraFilozofu

Bu Animeyi İzledin mi?

haberim yoktu sayende ilgimi çekti ekliyorum listeye :D alttaki eminim ki Ichiban Ushiro no Daimaou biliyodur
  17. MandraFilozofu

İsminizin Japonca karşılığı :)

İsim Ömer ö harfi yok :( Soyisim KOÇ ç harfi yok Neyse o ile osun bakalım Morinkushi MEMOMİ :P
  18. MandraFilozofu

Amatör Çizimler | Witch

O kadar emek harcamışsın beğenmemek ayıp :D Alttaki 2li çok tatlı olmuş
  19. MandraFilozofu

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemEdim malesef ama Alttaki üye kesin Sakurasou no Pet na Kanojo izlemiştir
  20. Aşık oldum ! Gasai Yuno http://i.hizliresim.com/VLodmv.jpg

21. MandraFilozofu

Anime Çizim Denemesi ^^

Elle Çizip editlemek daha iyi olabilir dediğin gibi çünkü yaratıcılık daha ön planda oluyor... bence photoshop tansa ilistrator kullanmak daha mantıklı, çizime daha yatkın ve çizimler vektörel olduğu için heryerde rahatlıkla kullanılabilir... Pixelleşme var gördüğün gibi resimi her büyülteme ve küçültmede kalitede etklenecektir photoshop photo editlemede çok ideal ama çizimlerde biraz eksik kalıyo... Ama çalışmanı beğendim eline sağlık :D
  22. MandraFilozofu

Yaoi Fc (+15)

Saldırıdan önce lütfen haber ver birkaç gün foruma gelmiyim :lol: bi anda sayfaya girince beyninden vurulmuşa dönüyo insan :smile_bilmem: O şokla bir hafta toplayamıyoruz sonra :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.