Jump to content

Tayphoon

Üyeler
  • İçerik sayısı

39
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Tayphoon got a reaction from Exia in Naruto AMV - Uçiha Obito'nun Hikayesi   
    Güzel çalışma olmuş ama seride sevmediğim karakterler arasında.
  2. Beğen
    Tayphoon got a reaction from Witch in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    Teşekkürler.
  3. Beğen
    Tayphoon reacted to Witch in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    Angel Beats kardiş.

4. Beğen
    Tayphoon got a reaction from MandraFilozofu in Ecchi FC [+18]   
    Her daim favorim

Kulübe merhaba üye alımı açık sanırım ben kendim üye oldum siz yorulmayın:)
    Sabaha hazırlık.
  5. Beğen
    Tayphoon reacted to Mileydi in İtiraf Köşesi   
    Forumun pek kullanmadığım bir konusu daha  -_- İtiraf ediyorum;

3 - 5 anime izleyip kendini otaku sananlardan gına geldi hayır bir kere bu kelimenin ne amaçla kullanıldığını bilmeyip matah bir şey sanıp kendilerini yaftalamaktan ne zevk aldıklarını gerçekten anlamıyorum  :smile_bilmem:

Okuyun bilgilenin 

https://tr.wikipedia.org/wiki/Otaku
    https://otakuron.wordpress.com/otaku-nedir/

Sonra forum öldü deyip gereksiz gereksiz laf atanlar, canlandırın o zaman da görelim sürekli bir eski ile kıyaslama olayı var zaten buna da sinir oluyorum bir de başka forumlar ile kıyaslamalar var ki o konuya hiç girmeyeceğim o zaman oralara takılın yaa  :smile_artiz:

Sürekli bir oyun konusu açıp forum işgalinde bulunanlar sizi de anlamıyorum gidin başka yerde toplanın  -_-

İki tartışma yapan, anime muhabbeti eden insanlara karışmayın aman isteyen izler isteyen izlemez mantığını gütmeyin ne güzel insanlar fikir alışverişinde bulunuyor onları sınırlandırmayın  -_-

Kuralları okudum deyip çarşaf gibi imza boyutları kullanan, üst üste mesaj atan üyeler sizi de anlamıyorum  -_-

Bir de pembe dizi kıvamında takılan bir grup var ki neden ve niçin buradalar hiç anlam veremiyorum eskiden troll diye nitelendirdiğimiz bir tayfa vardı topluca banlamıştık ama onların gözünü seveyim yaa en azından forum ile içli dışlılardı, buradan kendi adıma onlardan özür diliyorum beterin beteri varmış  -_- 

Adminlikten sıkıldım millete sürekli bir şeyleri anlatmaktan bunun üzerine birde anlaşılamamak gerçekten yoruyor insanı, azcık kafatasınızın içinde bulunan ortalama 1,5 kilo ağırlığında olan süngersimsi bir dokuya sahip kıvrımlardan oluşan beyin dediğimiz organı kullanın inanın zor değil başarabilirsiniz.

Sanırım itiraflarım şimdilik bu kadar  :whistling: 

Bu arada kimseye laf atma amacında değilim kafamın takıldığı düşünceleri buraya yazdım birileri çıkıp da laf etmesin  :ph34r:  
  6. Beğen
    Tayphoon reacted to LucisTenebris in Selamlar   
    Hoş geldin FT ci kardeşim [emoji1]
  7. Beğen
    Tayphoon got a reaction from LucisTenebris in Natsu mu ? Gray Mi ?   
    Natsu bi tık önde 

MUSERC hocam seninle benzer bi düşüncem var

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.