Jump to content

kurbaga

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

kurbaga kullanıcısının paylaşımları

1. kurbaga

【Çizimlerim】

Çok güzeller renklendirme süper :wub:
  2. kurbaga

Bu Animeyi İzledin mi?

Hastasıyım :bled1-onion-head-emoticon: Angel Beats izlemiş mi alttaki?
  3. kurbaga

Kalemimden çıkanlar

Çok şirinler^^ Şemsiyeli ve şapkalı olanlar çok çok güzel :)
  4. kurbaga

Melaba Televore

Malaba Yoğnaağ :)
  5. kurbaga

İtiraf Köşesi

19 yaşındayım ama 13 gösteriyorum >.<
  6. kurbaga

Bütün animeleri bulabilecek misiniz?

Naruto,Bleach,Dragon Ball,Pokemon,Yugioh,Hellsing,Shingeki no Kyojin,One Piece,Avatar sadece bunları bulabildim. 9/17 :(
  7. kurbaga

Konnichiwa! ^-^

O zaman ben de bir Japonca hayranı olarak Okaeri diyorum ^.^
  8. kurbaga

Melaba Televore

Hoş buldum^^ Teşekkür ederim :lol:
  9. kurbaga

Melaba Televore

Ben de memnun oldum Çağla :hi-onion-head-emoticon:
  10. kurbaga

Melaba Televore

Hoş buldum^^ Alıştım artık anime bunalımlarına :D Ben de çok memnun oldum Burak :) Ezgi hanım :D :D Hayallerimdeki karşılama :admire2-onion-head-emoticon:
  11. kurbaga

Çizmeyi Özellikle Sevdikleriniz ve Sevmedikleriniz

Katılıyorum :wait-onion-head-emoticon: Çizmeyi sevdiklerim: gözler, dudaklar-genel olarak yüz-, fırfır(zor ama aşırı eğlenceli),HYUUGA HINATA(bir ara çok ciddi takıntılıydım :D ) Çizmeyi sevemediğim, becerebilsem sevebileceğim: saç, kirpik, omuz(hata yaparsan çizim tamamen mahvoluyor). Arkaplan objeleri çizmek ölüm gibi.
  12. kurbaga

Melaba Televore

Hoşbuldum :) (Klasik ama güzel başlamışım beee :smile_oleyo: )
  13. kurbaga

Anime Şarkılarına Türkçe Cover /._./

Hayran kaldım bu kadarını beklemiyordum :blink: Angel Beats coverınla ciddi düşünüyorum.
  14. kurbaga

Melaba Televore

Hoşbuldum^^ Hahah yaşasın pie ikilisi :good-job-onion-head-emoticon: Fangirl kanı tepkisi heraldaysa, bende de ufaktan kaynamaya başladı çünkü :D Memnun oldum adaşım :lol:
  15. Anneme Hellsing izletmek isterdim gıcıklığına :ragecomic01: Şaka bir yana silah zoruyla Totoro izletmişliğim var, sanırım Hayao Miyazaki'nin diğer filmlerini izletirdim. Hiçbir seriye girişebileceklerini düşünemiyorum.
  16. kurbaga

Melaba Televore

Hoş buldum :) Kendi adaşlarımı görmeye bu kadar alışık değilim şok etkisi yaşadım bir an :D
  17. kurbaga

Melaba Televore

Teşekkür ederim, size de iyi forumlar ^^
  18. kurbaga

Anime izlerken Japoncayı Söktüm Dİyenler?

"Okul çıkışında karaokeye gideliiim" diye tutturan anime kızı olabilecek kadar öğrenmişimdir sanırım :cheer3-onion-head-emoticon:
  19. Merhaba, ben Ezgi. 19 yaşındayım. Animeye 4 yıl önce çılgınlar ötesi fanartını gördükten sonra Death Note ile başlamıştım(25. bölümden sonra bunalıma girenlerdenim). En sevdiklerim Steins;Gate, Hellsing(ultimate), SNK, Ergo Proxy, Durarara, K-ON, Naruto Shippuuden. Çok fazla seri bitirmemiş olsam da "Oha anime falan izliyormuşum ne salakmışım lan" diyeceğim güne daha çok var, son gaz devam :happy-onion-head-emoticon: Youtube'da gereğinden fazla zaman geçiriyorum, hobi olarak youtuber fangirllüğü yapıyorum. SHIP BİZDEN SORULUR. Resim çiziyorum ama yeteneğim yok. Evet. Eyyorlamam bu kadar :pretty-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.