Jump to content

Kurosaki İchigo

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

Kurosaki İchigo kullanıcısının paylaşımları

1. mesela ben :D Alttaki Uchiha Madara ?
  2. Kurosaki İchigo

Bu Animeyi İzledin mi?

evet Alttaki kono subarashi sekai ni shukufuku wo ?
  3. kesinlikle doğru altaki naruto ?
  4. arkadaşlar aranızda online rol yapma oyunu oynamak isteyen var mı varsa bu oyun tam sizlik daha doğrusu tam bizlik :) buyurun gelin birlikte oynayalım Türkler olarak oyunu ele geçirelim oyunda 10 tane sınıf var spoilerde verdiğim videoyu izlerseniz net bir bilgi alırsınız bu sınıflar hakkında oyun güzel bir oyun ve oyunda sadece Türkler yok ama Türk olarak azız bütün kardeşlerimizi bekliyorum oyunu oynamak isteyen arkadaş benimle irtibat halinde olsun server seçimini yanlış yaparsa iyi olmaz şimdiden teşekkür ederim herkese :)
  5. Kurosaki İchigo

Merhaba arkadaşlar

kafayı yediğim sahnelerden bir tanesidir :D evet gerçek ismim :) gerçek olmasa neden yazayım :D
  6. Kurosaki İchigo

Bu Animeyi İzledin mi?

izledim ^^ alttaki Rakudai Kishi no cavalry izledi mi ?
  7. Kurosaki İchigo

Bu Animeyi İzledin mi?

hayır izlemedim alttaki Overlord izledi mi ?
  8. Yamamoto Genryuusai olurdu ^^
  9. Kurosaki İchigo

Merhaba

Hoş geldin ^^
  10. Foruma üyeliğim biraz oldu ama forum içerisinde herhangi bir faaliyetim olmadığı için kimse tanımaz o yüzden bu konu altında tanışalım istedim :) adım Esat anime izlemeye yanlış hatırlamıyorsam 16 yaşında başladım tabi küçükken televizyonda izlediğimiz animeleri saymazsak :) favori animem isimden ve resimden anlaşıldığı gibi Bleach :D şimdiden tanıştığımıza memnun oldum ^^
  11. Kurosaki İchigo

En Son Bitirdiğiniz Anime?

bir arkadaş tavsiyesi ile Danganronpa yı izledim en son
  12. Kurosaki İchigo

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

işte bu adam
  13. başlasın artık ya özletti kendini :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.