Jump to content
Türk Anime TV Forum

Ladybug

Üyeler
    442
  • Son ziyareti

• Başarı

5

Ladybug kullanıcısının son zaferi 24 Eylül

Ladybug en beğenilen içeriğe sahiptir

Ladybug hakkında

• Derece
    Level 4
  • Doğum tarihi 25-09-1881

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Sen

Son profil ziyaretçileri

22.022 kez ziyaret edildi
  1. sonunda lise bitti lol csgo pubg oynamak isteyenler steam ve lol nicklerini bıraksınlar pls

2. 40 gün sonra bitiyo ;( lise 1 de kayıt olmuştum buraya zaman hızlı geçti 

1. Hera

Hera

aynısını ben de 2 sene sonra foruma girince yaşadım:panda-09: 

3. İstenmeyen insan olmak çok kırıcı hiçbir zaman favori çocuk olmadım ne boş insanım

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Perfectum

Perfectum

Ben de bir zamanlar böyle hissediyordum. Bu yüzden anlayabiliyorum seni. Sen kitapkurdu olan arkadaştın dimi :p Bence böyle düşünmeyi bir önce bırakmalısın. Sen boş değilsin kitaplarda kaybolmaktan konuşurken gayette muhabbetinden keyif almıştım. :) Başkası seni sevecek diye şekilden şekle girecekte değilsin. Yani bırak başkaları kendini sana beğendirsin dostum. Şeklim, şemalim bu de ve yoluna devam et. Seçimi de onlara bırak. 

3. Ladybug

Ladybug

Bunları yeni görüyorum nedense ;(  bu arada teşekkürler @Perfectum hala buralardaysan sohbet edelim 

4. Perfectum

Perfectum

Buralara uğruyorum hala. Eski halini çok özlüyorum şu gıcık forumun😤 edelim tabi 😃

4.  

5. Ladybug

Eskiden Yeniye Tanışma

Hoş geldin
  6. Ladybug

Merhabalaar!!

Hoş geldin
  7. Ladybug

tanışmak Saylımaz pek

Anime çizgi filmdir. Yazdığın şeyler çok abartı. İkincisi horatubi hoş geldin seni bir nebze anlıyorum. Senin yaşadığına benzer şeyleri çok yaşadım. Ezilmemek istiyosan yaptığın işlerde hep en iyisi ol. Derslerinde yaptığın sporca veya çaldığın müzik aletinde vs. O zamam senle uğraşmayı bırakıp sana saygı duyarlar ve biraz rahatlamış olursun. Aynı zamanda kendini değerli hissetmelisin yoksa seninle dalga geçtiklerinde üzülürsün. İnsanlar çoğu zaman kıskandıkları için biriyle uğraşırlar. Animelere çok bağlanmamalısın çünkü anime kendini adayabileceğin bir şey değil bana göre. Spor ya da müziğe kendini adarsan daha mutlu olacağına eminim. Hoş geldin.
  8. Ladybug

Selamlar Herkese ^^

Hoş geldin
  9. Ladybug

Merhaba Anime Severler!

Hoş geldin
  10. Everyday6 

11. "Anime çizgi film değil" derken düşünmüyolar galiba :') ya şöyle bir şey var cidden ne dediğini bilmiyo sanki biri ezberletmiş "ha bu arada anime çizgi film değil" bi sorsan ne o zaman diye "japon çizgi filmi" diyo.  Japon:') çizgi:') filmi :')))))))))))))))))))

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Esora

Esora

okusaydın anlardın ama okumamışsın 

3. alonesamurai

alonesamurai

bence bu tür konuları tartışmak çok mantıksız yani ben ne kadar konuşsamda senin düşüncen sana doğru sen ne kadar konuşsanda benim düşüncem bana doğru yani değişmicek şeyler için tartışmak konuşmak mantıksız bence

4. Esora