Jump to content

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Üyeler
  • İçerik sayısı

442
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Everyday6   
    Everyday6 
  2. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Yağmurda yürürken söylediğim iki kelime eve ulaştığımda dörtlük. Aylardır gelmeyen il   
    Yağmurda  yürürken söylediğim iki kelime eve ulaştığımda dörtlük. Aylardır gelmeyen ilham sonunda beni buldu. 
  3. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb got a reaction from Elik for bir durum güncellemesi, Yağmurda yürürken söylediğim iki kelime eve ulaştığımda dörtlük. Aylardır gelmeyen il   
    Yağmurda  yürürken söylediğim iki kelime eve ulaştığımda dörtlük. Aylardır gelmeyen ilham sonunda beni buldu. 
  4. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, "Ne garipti Yusuf Ziya. Kendi yarattığı dalgada boğulan zavallı çocuk. Önüne çıkan he   
    "Ne garipti Yusuf Ziya. Kendi yarattığı dalgada boğulan zavallı çocuk. Önüne çıkan her söküğü belki kendisi sebep olmuştur diye özenle dikmişti. Yoluna dikilen her çöpü kendi bıraktığını sanarak toplayıp her kırığı kendi sonucu sanmış, dikkatle yapıştırmıştı. Ama sırça bu. Azıcık zorlamada çıt diye atıvermez miydi en kuvvetli yapıştırıldığı yerden..?"
  5. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Çok fazla jimin cute moments izledim yüz felci geçiriyorum galiba :'(   
    Çok fazla jimin cute moments izledim yüz felci geçiriyorum galiba :'(
  6. Karmaşık
    bbbbbbbbbbbbbbbbb reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Yeter. Yeter ulan. Yetti bu kadar. Ailemdeki herkes fujoshi olduğumu öğrendi ve yaoid   
    Yeter.
    Yeter ulan.
    Yetti bu kadar.
    Ailemdeki herkes fujoshi olduğumu öğrendi ve yaoiden vazgeçmemi istiyorlar.
    Ama hayır.
    Yaoi güzel, çok güzel.
    Fakat bir soru var kafamda: Neden yaoi seviyorum?
    Neden diğer ilişki türleri bana sempatik gelmiyor?
    Bu sorunun bir bilimsel açıklaması varsa gerçekten merak ediyorum.
    Fujoshi ve Fudanshi kardeşlerime soruyorum: Neden biz yaoi severiz?
    Kendimi 18+ okuyan bir elit iken, fujoshilerin eziği gibi hissetmemi sağlayan soru budur.
    Yalvarırım bu sorunun cevabını beraber bulalım.

7. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb reacted to MetroFM for bir durum güncellemesi, bir yol ayrımına denk geldim daha doğrusu sınıra denk geldim geçic bir mutluluk yada   
    bir yol ayrımına denk geldim daha doğrusu sınıra denk geldim geçic bir mutluluk yada sonsuzluğa bir yolculuk ve ben sonsuzluğu seçmeye karar verdim savaşım bugünden itibaren başlıyor bana şans dileyin arkadaşlar belki galip olucam ama elde ettiğim sadece kendim olucam hiç bir ödül beni beklemiyor yada mutlulukdan bile emin değilim sonsuz bir varlığın sessizliğine sahip olucam galiba şimdiden yazayım bir daha dönmeme ihtimalim var bu yolda ölme ihtimalim zaten ihtimal dahili her şey başıma gelebilir ama erkek dediğin her şeye direnebilen ve savuşturabilen yüce savaşçılara verilen ünvan değilmi zaten şimdiden teşekür ederim dostlarım sizlere belki birdaha sizi bulamam ama bana hakkını helal eden her kese hakkım helal olsun abi oyun kulübünden bu yana beraberdik forumdaki insanlarla bu son vedam belki dönerim belki hiç dönmem buraya yazmaya vaktimde olmayabilir yolda ölmüşde olabilirim her olasılık dahil artık bu denkleme ama ben o ışığı bulucam onun için fedakarlıklar yapıcam bu dünyaya belki birdaha dönemeyebilirim bile oyüzden bunu yazmak istedim dostlarım size son vedam olabilirhepinizi seviyorum sevmediğim dostum bu forumda yok tanımadığım çok var tabi ama neticede anime dünyası ne kadarını tanıyabilirim ki dediğim gibi belki birgün ruhsal eğitmen olabilirim ilginiz var ise yardım edebilirim şimdilik hiç birşey bilmeyen biriyim sadece dışkapıda mandal olurum gün geldiğinde sizi birileri karşılayacak yada torunlarınızı belki ben belki tanrı ama artık elvada, discord u bırakmıycam ama ölmeden önce yazdığım son yazı olursa güzel olsun demi :D
  8. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Staj günlerimin başlıyor olmasının dehşeti içerisindeyim. TT-TT   
    Staj günlerimin başlıyor olmasının dehşeti içerisindeyim. TT-TT
  9. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb reacted to dortseker for bir durum güncellemesi, Derdumi yazacağumda Komar yapraklaruna Okurken aksun yaşlarda nayino Duşsun yanaklaru   
    Derdumi yazacağumda 
    Komar yapraklaruna
    Okurken aksun yaşlarda nayino 
    Duşsun yanaklaruna
  10. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb reacted to Dj-Morphosis for bir durum güncellemesi, Herkese iyi bayramlar! Seviklerinizle geçirebileceğiniz nice güzel bayramlara!   
    Herkese iyi bayramlar! Seviklerinizle geçirebileceğiniz nice güzel bayramlara!
  11. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb got a reaction from Nekorel for bir durum güncellemesi, Yeni bir profil fotoğrafı ve "nick". Sana önyargısız bir bakış sunabilir ta ki biri b   
    Yeni bir profil fotoğrafı ve "nick". Sana  önyargısız bir bakış sunabilir ta ki biri bu kimmiş yahu diyip profiline girene dek. 
  12. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb got a reaction from Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Yeni bir profil fotoğrafı ve "nick". Sana önyargısız bir bakış sunabilir ta ki biri b   
    Yeni bir profil fotoğrafı ve "nick". Sana  önyargısız bir bakış sunabilir ta ki biri bu kimmiş yahu diyip profiline girene dek. 
  13. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb got a reaction from Zombie for bir durum güncellemesi, Yeni bir profil fotoğrafı ve "nick". Sana önyargısız bir bakış sunabilir ta ki biri b   
  14. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb got a reaction from noirwinglessova for bir durum güncellemesi, Yeni bir profil fotoğrafı ve "nick". Sana önyargısız bir bakış sunabilir ta ki biri b   
  15. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb reacted to noirwinglessova for bir durum güncellemesi, Beni bilen bilir müzik dinlemem. Bana soracak olsalar da müzik dinlenmesin derim. Ama   
    Beni bilen bilir müzik dinlemem. Bana soracak olsalar da müzik dinlenmesin derim. Ama bu 6 ay içerisinde karşıma çıkanlar arasında 2ci defe dönüp tekrar dinlediğim 2 müzik var. Biri Hans Zimmerin bir müziği idi. Diğeri ise sözlerine takıldığım Human

16. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, snk 2.sezon gelmiş kimse mesaj atmıyor arkadaşlar yapmayın o kadar mesaimiz var   
    snk 2.sezon gelmiş kimse mesaj atmıyor arkadaşlar yapmayın o kadar mesaimiz var 
  17. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, 22 Mart 'da gerçekleşecek olan tiyatro oyunumuz için tüm hazırlıklar tamam. Artık bek   
    22 Mart 'da gerçekleşecek olan tiyatro oyunumuz için tüm hazırlıklar tamam. Artık beklemek kalıyor ^,^
  18. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, Üzerine kahve dökülen klavyem kıdem tazminatını alarak uzaklara gitti.   
    Üzerine kahve dökülen klavyem kıdem tazminatını alarak uzaklara gitti. 
  19. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, laptop hdd patates olmuş içinde anime,yabancı dizilerin listesi vardı psd'ler vardı n   
    laptop hdd patates olmuş içinde anime,yabancı dizilerin listesi vardı psd'ler vardı ne daha neler neler 
  20. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, aşk acılı forum teması   
    aşk acılı forum teması 
  21. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, facebook anime gruplarında özel yetiştirilmiş ajanlar var sanırım 1 yorumda birden fa   
    facebook anime gruplarında özel yetiştirilmiş ajanlar var sanırım 1 yorumda birden fazla anime hakkında spoiler yiyebiliyorsunuz.
  22. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım   
    snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım 

23. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb got a reaction from Strix. for bir durum güncellemesi, Nasılsın yahu ?   
    Nasılsın yahu ?
  24. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb reacted to Rıse for bir durum güncellemesi, Sonunda istediğim gibi oluyor her şey .. Bir gün kitap yazacağım .. Adı da Benim İlk   
    Sonunda istediğim gibi oluyor her şey .. Bir gün kitap yazacağım .. Adı da Benim İlk Kavgam  olacak ...  
  25. Beğen
    bbbbbbbbbbbbbbbbb got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Şu an dönüm noktasındayım. Ya artık aynı kararları almaktan bıkıp çalışmaya başlayaca   
    Şu an dönüm noktasındayım. Ya artık aynı kararları almaktan bıkıp  çalışmaya başlayacağım. Ya da bu durumda devam edip hayatımı daha da zora sokacağım. Okuldan alınabilirim, daha çok psikoloji baskı altına alınabilirim, hayallerime veda edebilirim ve bulunduğum yerden kurtulamayabilirim. Eğer böyle devam edersem bunların hepsi olacak biliyorum ama üstümde çok farklı ir yorgunluk var kendimi ifade etmekten yoruldum etsem de yazar gibi  bulunduğu o ortamda asla dinlenilmeyen aynı zamanda dinlenilse bile bu eylemi protokol olduğu için yapan insanlara karşılaşıyorum ,onların arasında nefes alıyorum,yemek yiyorum ve yalnızlıktan onlarla konuşmak zorunda kalıyorum ya da adaptasyon sağlayıp kendime saygımı kaybediyorum  bunları bildiğim halde yerimde duruyorum. Artık kalkma vakti geldi  galiba. Kişiliğimde bir hata olan hırs eksikliğini az da olsa düzeltmeliyim  aşırı hırslı olmak istemem hiçbir zaman ama bulunduğum ortam beni buna itiyor. Hayatımdaki en önemli amacı gerçekleştirmek için bu yollardan geçmem gerekiyor galiba. Çok zor olacak şu ana kadar yerinde durup kendine sözler veren birinin artık değişmesi. Bu dönüm noktasını kaçıramam kaçırmamam lazım.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.