Jump to content

NeverWas

Üyeler
  • İçerik sayısı

42
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

NeverWas kullanıcısının paylaşımları

1. Düzenlenmiştir.(: Kodlamaları aceleyle koymuş gibi bir durum vardı ortada ve fazladan kod konulmuştu. Resimlerin çevresindeki kodlar bu yüzden vardı. Tanıtım güzel olmuş. Çeviri için dikkate alınabilinir.
  2. Müzik hayatıma sahip :) Amatör bir durumdayım. Ama çok ilgileniyorum. Açıkçası Elektro Gitarım var fakat çalmasını becerebildiğim bir kaç şarkı var o kadar. Temel bir ders almak istemediğimden dolayı böyle yavaş ve geri kalmış gibi duruyorum ama bakalım öğrenicez tek başımıza :) Rock-Metal-Grunge-Punk gibi türleri dinliyorum.Ama genelde müzik listemi kaplayan o güzel eşsiz şarkılar tabiki de The Doors'a-The Beatles'a-The Animals'a-The Rolling Stones'a- Deep Purple'a ve Pink Floyd gibi gruplara aittir. Sevdiğim müzikler açıkçası 1935 yıllarında Lead Belly'nin yaptığı Country müzikler gibiydi ilk başlarda sonra 1960'ların Physcadelic Rock'ı oldu :) Yeri geldimi tabi güzel güzel klasik müzikte dinlerim hele ki Ludwig Van benim için ölümsüzdür.. (: Johann Sebastian Bach'ıda es geçmeyelim (:
  3. NeverWas

Higurasi No Naku Koro Ni Kai

Herhalde Higurashi'yi seve seve izleyen pek kimse yok (: Yabancı bir siteden öğrendiğim kadarıyla benim gibi bir manyak daha varmış :) Cevap "Hayır"mış sanırsam. Neyse o arkadaş epey araştırmış zaten. O kişi Rika değilmiş.Umeniko'dan bir karaktermiş. Hatta adıda Frederica diye yazıyordu. Ama o arkadaşı kutluyorum epey bir yazmış ama forumda kimse cevap vermemiş ona orası ayrı :)
  4. NeverWas

Anime'ye Nasıl Başladınız?

Anime olduğunu bilmeden çok sayıda anime izlediğimi 3-4 sene önce öğrendim :) Malum küçüklüğümün Tsubasa'sı olsun dragon ball'ı olsun One Piece'i olsun. Trt 1 o zamanlar benim için büyük bir nimetti. Ama gerçek anlamda arkadaşımın yoğun bir ısrarı üzerine Naruto'yu izlemeye başla demesiyle başlayan bir anime geçmişim var :) Çevremdeki neredeyse herkes anime izliyordu ister istemez kendimi anime izlerken buldum zaten orasıda ayrı. Böyle bir arkadaş çevresine sahip olduğumdan dolayı çok mutluyum. Ve bu anime-manga olayı beni tamamen içine çekmiş bulunmakta ve hedeflerimide Japonca ve Japon Kültürü'ne doğru yöneltti. Bakalım Japon Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanırım umarım :)
  5. Higurashi No Naku Koro Ni'yi izleyen ya da daha Higurashi No Naku Koro Ni Kai'ı bitirmemiş olanlar Spoiler adı altındaki yazılara bakmasın. Eveeet açıkçası bende bir karışıklık içerisindeyim Hayır demek istiyorum fakat ister istemez insan merak ediyor aynı fikirde misiniz diye (: Animede bir çok zaman farklılıkları yüzünden kafa allak bullak oluyordu zaten. Fakat hiç bir karakter ne geleceğe gidiyor ne de geçmişe. Rika sadece olan olayları tekrar yaşıyordu ve kaç yaşında ise ordaydı. Tamam paralel evrenler bir yana derken animenin son bölümünde Takano Miyo'nun küçüklüğüne dönüyor ve dışarı çıktığında bir kadına çarpıyor. Bu kadın Furude Rika mıdır ? Ben hayır değil diyorum.(Ama mavi ve kahküllü saçlar olsun o sesindeki ciddi ton olsun.) Bir yandan da şu benzerliklere bak be diyorum :) Daha önce görmediğim birşeydi animede büyümüş hali geçmişe dönüyor ki bu geçmiş onun geçmişide değil Miyo'nun geçmişi yaş farkınıda düşünürsek baya bir uçuk olay oluyor. (Animede ki uçukluk olan o reenkarnasyonu saymassak :)) Cevaplarınızı ister spoiler içinde verin ister evet ya da hayır şeklinde verebilirsiniz (: Laf olsun torba dolsun :)
  6. NeverWas

Death Note

Raito'yu sesleniş olarak kabul etmişimdir hep izlerken (: Hatta şöyle diyeyim Righto diye düşünmüşümdür.
  7. Bitmesin diye izlemiyordum ya :D
  8. 2 gün üst üste Naruto'nun bölümlerini uyumadan izleyip birgün uyuyup tekrar 2 gün daha bir maratona başlamıştım. Hatta Death Note için 2 gece uyumadım ve o her gecenin sabahı okula gidip geri geldim :D Yakın vakitte de Higurashi serileri için güzel bir periyoda girmiştim :D Anime Tutkunluğum adına uyumamayı hep göz almışımdır :D
  9. NeverWas

İlk İzlediğiniz Anime?

Dragon Ball. Fakat pek birşey hatırlamıyorum ve takip etme isteğide duymuyorum. Tam anlamıyla ilk izleme Naruto ile başladım.
  10. NeverWas

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Masaru Kato, (Gantz adlı animeden). Adam uyuz ediyor. Açıkçası hepsi öyle ama yinede akıllanmıyorlar hiç biri sanki Sakura Lanet olasıca :D (Naruto) + Olarakta büyük bir L taraftarı olup Yagami Light'ın yaptırdığı şeylerden dolayı ondan nefret ediyorum :D(Death Note)
  11. NeverWas

Bleach in en karızma karakteri kim ?

Ulquiorra ve Ichigo'nun karşılaşmasını izlemiştim. Arkadaşımında aşırı hayranlığı beni Ulquiorra'ya karşı ayrı bir karizma gözüyle bakmama sebep oldu :)
  12. NeverWas

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Higurashi no Naku Koro Ni
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.