Jump to content
Türk Anime TV Forum

Akiha

Üyeler
    37
  • Son ziyareti

4 takipçi

Akiha hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

503 kez ziyaret edildi
  1. ilk 10 hiç olmamış bence amy ilk 10 olmalıydı 10 içeirisnde bulanalrdan daha fazla hak ediyor <_<
  2. Akiha

merhaba

hoş geldin diyorum şimdide gidebilirisn artık forumdan <_<
  3. Akiha

Özlü Sözler

İyi güne aldanıp dostlarım var sanırsın, Unutma! Gerçek dostu, kötü günde tanırsın..
  4. Ya benim 1 senem daha var ama sınıfımı görseniz insanlar bu sene 9 10 bitirmeyi palanlıyorlar falan bende ise daha hocalrın test ödevelrini bile yapmıyorum bu gidişle işim baya zor =/
  5. Benim ygs için çalışmaya başlamam üstune bu seneyide çok iyi öğrenemem gerekiyor ama ben yatmak ve anime izlemek dışında bir şey yapmıyorum :D ama en azından ders çalışmayı seviyorumda bi başlasam :D
  6. Geçensene tüm sınavalr bitip her kez rahatlarken 4 sınava mı ne girdim :D hiç birinden yüksek alamdim üstelik :D ah ah hasta olmasaydım 70 üstü alırdım içim yanıyor düşündükçe :lol:
  7. Dün hasta hasta okula gidip üstüne etütlere kaldım bayılmamak için zor durdum ve bu gün daha iyi olmama rağmen okula gitmedim dünde gece 12'ye kadar anime izledim hasta hasta anime izlemekte baya güzel oluyorda *.* yığılan ödevleri ve dersleri biri gelip anlatıp benle beraber yapsa ni güzel olur :D en azından bu sefer daha çabuk iyileşir gibi oldum geçen sene tam sınav haftası hasta olup 2 3 hafta boyunca griptim üstüne iyileşip tekrar grip oldum #_# hasta olanalrda geçmiş olsun diyim ^.^ ve sessizce uzaklaşıp ders çalışmaya çalışıyım <_< :D
  8. Akiha

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Nana 12 den 19 gelmişim :D ders çalışmak varken anime izlemek puf üstüne bu kaa duygulanmasaydım
  9. yaaaa oldu mu bu şimdi çok kötüsün :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barbarosa

Barbarosa

ya özlettin ama cidden :D

3. noirwinglessova

noirwinglessova

yine de pek buralarda olamayacağım. iş falan. yaşlandık artık eskisi kadar enerjik değilim :D

4. Barbarosa

Barbarosa

:D Ben de seyrek giriyorum zaten ya :D

10. Akiha

Herkese Selam

hoş geldin :lol:
  • Yeni Oluştur...