Jump to content
Türk Anime TV Forum

Red-King

Üyeler
    1.360
  • Son ziyareti

• Başarı

8

Red-King kullanıcısının son zaferi 15 Mart

Red-King en beğenilen içeriğe sahiptir

Red-King hakkında

• Derece
    All Red, All Dream
  • Doğum tarihi 3 Mart

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.wattpad.com/user/Yazar-Sama

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    AMV STUDİO

Son profil ziyaretçileri

85.168 kez ziyaret edildi
  1. Red-King

Doğum Günün Kutlu Olsun Barış D. Baryshx

Geçmiş doğum gününüz kutlu olsun efenim, nice sağlıklı uzun senelere. İş güçten buralarda değildik, ancak fırsat bulabildik
  2. Avatar : 10 İmza: 9.5 (Miku havası alıyorum)
  3. Red-King

Bul Getir!

Troll bir karakter alabilir miyim?
  4. Red-King

Bul Getir!

Uyuşuk uyuşuk davranan zeki bir karakter
  5. Red-King

Bul Getir!

Bende sadist bir karakter alayım.
  6. Red-King

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Metro_2033- Dmitriy Gluhovskiy
  7. Red-King

Hepinize Merhaba

Hoş geldin Aslında açıklamanı sandığın kadar uzun tutmamışsın, o yüzden uzatmadığına emin olabilirsin İyi forumlar, Serhan.
  8. Red-King

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Ergo Proxy
  9. Gün boyu manga okuduğum nadir günlerdendi sanırım, tüm aklım komplike olmuş vaziyette. Dahası, akşam vakti yaptığım kısacık bir ATM ziyareti sonucu, cürolarımın bir kısımını işlem tutarına yatırdığım için üzerimde negatif bir enerji var...

10. Yedi kısımdan oluşan hikayemi okuyup, eleştiri yapmak isterseniz; tüm yorumlara açığım. Tür: Psikolojik, macera, dram ve tarihi olarak dört ayrı tag alıyor. Özet kısmını okuyarak az çok fikir sahibi olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler. 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Red-King
    3. LeornKayn

LeornKayn

Ergen kızlara oynarsan okunur wattpad hakkında bildiğim tek şey bu.

4. Red-King

Red-King

@LeornKayn O platform benim için sadece depolama alanı gibi bir şey, oradaki ergen kitleyi üzerime çekmek veya onları etkilemek gibi bir gayretim yok. Onlar zaten töre cinayeti ve bedbaht mafyaların gölgesi altında varlıklarını koruyorlar :D

11. Oyunlardaki arkadaşlıkları bile kıskanıyor insan. Onlar bile daha sempatik geliyor bazı insanlardan cidden. İgnis, prompto, gladiolus ve noctis... Bu adamlar kral adamlar... İyi ki oynamışım bu oyunu. xD

Spoiler

jyMrmn.jpg

1. Singularity

Singularity

1982 de squaresoft bugün adıyla squareenix kötü oyunlardan dolayı batmanın eşiğindedir hiçbir yapımı tutmaz stüdyoya haciz gelir çoğu cihaz ellerinden alınır çalışanlarda bari son bir kez oyun yapıp oyun dünyasına veda edelim diye son hayal/ son umut adındaki final fantasy 1 i piyasaya çıkartır. Oyun öyle bir tutar ki ozamanın en çok satan pc oyunu olarak tarihe geçer firma kurtulur böyle garip bir hikayesi vardır firmanın gelmiş geçmiş en iyi rpg serisi final fantasydir çoğu jrpg oyununun atasıdır onlara vesile olmuş her oyunu insanı içine çeker hikayesi muhteşemdir.. yaş ırk cins demeden herkes denemeli gercekten çoğu oyunu film gibi kitap gibi..

2. LeornKayn

LeornKayn

Çünkü arkadaş olduklarını kabul ediyorlar.Yaşayan dünyada  çok az insan arkadaşlığını kabul eder.

12. Red-King

Doki Doki Edebiyat Kulübü! Türkçe Çeviri Projesi

Ben sadece yorumları okumaya geldim. Ama söylemeden edemeyeceğim. Just Monika!
  13. Bitmesini istemediğim bir rüya gibiydin sen! Evet sen, türk anime forum xD

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Çok duygusallaştı bu aralar üyelerimiz :P

3. veritas

veritas

İçlendik :D

4. LeornKayn

LeornKayn

:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:ben bitti demeden bitmez.