Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

1363
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Red-King kullanıcısının son zaferi 15 Mart 2018

Red-King en beğenilen içeriğe sahiptir

Red-King hakkında

• Doğum günü 3 Mart

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.wattpad.com/user/Yazar-Sama

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    AMV STUDİO

Son profil ziyaretçileri

127129 profil görütülenme

Red-King üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Red-King

1. Durugörü konusunda kendimizi geliştirmekte fayda var. Hatta bu konu hakkında makaleler okuyabilirsiniz.

Sekteye uğramaksızın bir şeyleri başarmak istiyorsanız, kulağa gayet ilgi çekici gelebiliyor. Şahsen ben bu fenomeni çok sevdim.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. sadece okan
    3. Red-King

Red-King

Bende arada önümü göremiyorum, olur böyle vakalar :D

sonoreslep Bu konuda az çok bir şey biliyorsun gibi ama, saçmalık ve zararlı olan kısmı anlayamadım tam olarak. Evet, insan su, protein, tuz, karbonhidrat ve ruhtan oluşmuştur; ama durugörü de böyledir diye düşünüyorum. Yani ruhun da belli başlı yetenekleri ve becerileri var. Belki derin bir uykuda, belki de geliştirilmeyi bekliyor. Saçmalık dediklerini zaten ayırt edebiliyorsun.

4. noirwinglessova

noirwinglessova

Çoğusu saçmalıktır çünki ilmi bir dayanağı yoktur. İlmi araştırmalar başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Hayatlarının 20-30 yılını buna adamış insanlar gözle görülür ilerleme kaydedememiştir. Tabi huzur, odaklanma, güçlü irade gibi bazı sonuçlar vardır ama beklenilene veya vaadedilene hiç yaklaşılamamıştır.

Yine de bunların hepsi bunun mümkünsüzlüyü anlamına gelmemediğini, istisnaların olduğunu düşünüyorum. Bununla birlikte bu istisnaların zararlı olduğunu da düşünüyorum. Bu her neyse insanın doğasında olmayan bir şey. Hansı yolla elde ediliyorsa edilsin bunun insan vücudunun kendi gücü olmadığına inanıyorum.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.