Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

1363
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Red-King reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, An itibariyle bir ben varım forumda :D Millet uyanmadan arsa açayım şuradan :D   
    An itibariyle bir ben varım forumda :D Millet uyanmadan arsa açayım şuradan :D
  2. Beğen
    Red-King reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, yüksek kültür içeren profillerimiz ile foruma örnek olalım.   
    yüksek kültür içeren profillerimiz ile foruma örnek olalım.
  3. Harika
    Red-King reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Naruto'da Obito'nun hikayesinin işlenişi bana çok güzel geliyor itiraf edeyim, çok se   
    Naruto'da Obito'nun hikayesinin işlenişi bana çok güzel geliyor itiraf edeyim, çok severim kendisini gelişimi ve vardığı sonuç çok hoşuma gitmekte.
  4. Harika
    Red-King reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Bugün dandik Migrostan Sabahattin Ali gibi bir yazarın kitabını (sanki boyama kitabı   
    Bugün dandik Migrostan Sabahattin Ali gibi bir yazarın kitabını (sanki boyama kitabı anasını satayım) 7 liraya aldığıma sevinemedim.
  5. Beğen
    Red-King reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Yanni' den de zaten böylesi beklenirdi. Ne zaman izlesem tüylerim diken diken oluyor.   
    Yanni' den de zaten böylesi beklenirdi. Ne zaman izlesem tüylerim diken diken oluyor. Şu zamana kadar izlediğim en güzel performanslardan biri oldu.

6. Beğen
    Red-King reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Allergia Gardens ( W M O D )   
    CiciKedi - Allergia Gardens (WMOD) 

7. Beğen
    Red-King got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Gungrave adına oturup adamakıllı uzun uzun yazı yazmak isterdim ama tek kelimeyle öze   
    Gungrave adına oturup adamakıllı uzun uzun yazı yazmak isterdim ama tek kelimeyle özetlemek gerekirse "Muazzam" diyebilirim. Bu seriyi ikinci defa izleyişim ve her defasında gerçekten bana bir şeyler katmayı başarıyor. Gerek realist bir bakış açısı, gerekse toplumun baskıcı yapısı olsun; tam anlamıyla göndermelerin en güzelini yapan bir seriydi diyebilirim. Bilim-Kurgu ve Seinen türünün muhteşem birleşimi sonucu oluşan bu eseri sizinde izlemenizi tavsiye ederim. Ayrıca serinin 2003 yılının kendine has çizimleri olduğunu belirtmek isterim ve şu openingi şuraya bırakırım:

8. Beğen
    Red-King reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, İNANILMAZ!!! Berserk mangasını hareketli ve ses efektli yapmışlar acilen bakın mükemm   
    İNANILMAZ!!! Berserk mangasını hareketli ve ses efektli yapmışlar acilen bakın mükemmel olmuş!!!!!

9. Beğen
    Red-King reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Jingle Bells ( CiciKedi Voice )   
    CiciKedi - Jingle Bells
                          ( CiciKedi Voice )

10. Beğen
    Red-King reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Derdimizi anlatamayız abi.   
    Derdimizi anlatamayız abi. 

11. Beğen
    Red-King reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğ   
    Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğendiğim için 10 puan vermiştim. Fakat yinede o zaman bile bu kadar sarmamıştı. Geçenlerde mangasının 3 cildini sipariş ettim, geldi, okudum. Çünkü internetten manga okumak hoşuma gitmiyordu ve ilk 3 cildi öylesine okuyup bırakırım diyordum ancak dayanamadım fiziksel kitapları koklaya koklaya bitirince (mangalar çok güzel kokuyor) 4-5-6-7-8-10-11-12...... diye internetten devam ettim bu şekilde her gece okudum azar azar okudum okudum. Geçen haftalarda 22 veya 23. ciltteyken Golden Age kısmının movie'leri izlemediğim için manganın o kısmında birde movieleri izledim nedense bayağı güzel geldi ne olacağını bilsem bile beğendim, sonra mangaya devam ettim işte şimdilerde neredeyse 300. bölümlere gelmek üzereyim "bu Berserk neymiş böyle!!!" dedim resmen. Niye daha önce okumadım diye düşündüm. Myanimelistte 1. sıradaki manga olmasına şaşmamalı. Ayrıca yeni yapılan kötü animasyonlu 2016 ve 2017 serilerini bir daha izlemek istiyorum çünkü önceki izleyişimde mangadan bihaber olduğum için bune diyip sıkılarak izlemiştim. Zaten hiçbişey hatırlamıyorum onlar hakkında (animasyonlarının kötü oluşu dışında) Şimdiyse izlersem her şeyi bildiğim için daha zevkli geleceğine eminim. Güzel içimi döktüm ?
  12. Beğen
    Red-King reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, Sen yine de bana nasılsın diye sor; kötüysem iyi olurum...   
    Sen yine de bana nasılsın diye sor; kötüysem iyi olurum...
  13. Beğen
    Red-King reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Konusunu okuyunca çekinerek yaklaştığım bir yapımdı ama çekinmeme hiç gerek yokmuş, m   
    Konusunu okuyunca çekinerek yaklaştığım bir yapımdı ama çekinmeme hiç gerek yokmuş, müzikleri, çizimleri, hikayenin atmosferi gerçekten oldukça tatmin ediciydi. Ana karakterlerin duygularını yaşayış ve ifade edişleri çok güzel anlatılmış ve sonu da yerli yerindeydi, 2 farklı yollun bir süre birbirlerine paralel olarak ilerlemesini ve bu süre içerinde yaşanılan olaylar ve hissedilen duyguları aktarması açısından izlenmesi gereken serilerden biri olduğunu düşünüyorum. Durgun ve biraz melankolik yapımlardan da hoşlanıyorsanız tereddüt etmeden izleyebilirsiniz.Koi wa Ameagari no You ni
  14. Beğen
    Red-King got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Bu millet ne zaman ki aşk, entrika, kötü çocuk konulu yazıları hypelamayı bırakacak,   
    Bu millet ne zaman ki aşk, entrika, kötü çocuk konulu yazıları hypelamayı bırakacak, bende o zaman güncel yazarlardan okuyacağım. Genç yeteneklerin tespiti bile üst seviyede memlekette, bunalım... Yayın evlerine de buradan kucak dolusu sevgiler, hepsi de kaliteli yazarları keşfeden editör ve menajerlere sahip. :D
  15. Beğen
    Red-King got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Bitmesini istemediğim bir rüya gibiydin sen! Evet sen, türk anime forum xD   
    Bitmesini istemediğim bir rüya gibiydin sen! Evet sen, türk anime forum xD
  16. Beğen
    Red-King reacted to veritas for bir durum güncellemesi, Manga çizmek konusunda kendini denemek isteyen ama elinde hikaye olmayanlar buyrun. h   
    Manga çizmek konusunda kendini denemek isteyen ama elinde hikaye olmayanlar buyrun. https://sonsuzedit.blogspot.com.tr/2014/12/manga-cizmek-isteyenlere-one-shot-hikaye.html
  17. Beğen
    Red-King got a reaction from quincy for bir durum güncellemesi, Oyunlardaki arkadaşlıkları bile kıskanıyor insan. Onlar bile daha sempatik geliyor ba   
    Oyunlardaki arkadaşlıkları bile kıskanıyor insan. Onlar bile daha sempatik geliyor bazı insanlardan cidden. İgnis, prompto, gladiolus ve noctis... Bu adamlar kral adamlar... İyi ki oynamışım bu oyunu. xD

18. Beğen
    Red-King reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Böyle çizimlere hiç mi hiç hayır demem :))   
    Böyle çizimlere hiç mi hiç hayır demem :))

19. Üzgün
    Red-King reacted to slimjack for bir durum güncellemesi, "Sabret sonu aynı değil! Söylüyorum. Dinle, rüyaların her gün aynı, Olmayacak! Şimdi   
    "Sabret sonu aynı değil! Söylüyorum. Dinle, rüyaların her gün aynı, Olmayacak! Şimdi vazgeçersen geriye döneceksin, Gitme! Kaybedince daha çok seveceksin Biliyorum, hiç bir anlamı yok: Yokluğunda, yokluğunda, yokluğunda... "
  20. Harika
    Red-King reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Filmin askere gitmeden birkac gun once cikacak olmasi, yey. Cok iyi fragman.   
    Filmin askere gitmeden birkac gun once cikacak olmasi, yey. Cok iyi fragman. 

21. Beğen
    Red-King got a reaction from Witch for bir durum güncellemesi, Bitmesini istemediğim bir rüya gibiydin sen! Evet sen, türk anime forum xD   
    Bitmesini istemediğim bir rüya gibiydin sen! Evet sen, türk anime forum xD
  22. Beğen
    Red-King reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, ~~   
    ~~
  23. Harika
    Red-King reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Ayin saati 2. :   
    Ayin saati 2. :

24. Beğen
    Red-King reacted to Lizardon for bir durum güncellemesi, Çok şımarık bir nesil yetişiyor.   
    Çok şımarık bir nesil yetişiyor. 
  25. Beğen
    Red-King reacted to Barış for bir durum güncellemesi, Japonya gece hayatı ile ilgili çok enteresan bir belgesel ingilizce altyazılı Japonya   
    Japonya gece hayatı ile ilgili çok enteresan bir belgesel ingilizce altyazılı Japonyadaki host kültürünü  anlatıyor benim inanılmaz ilgimi çekti soluksuz izledim. +15 diyelim uygunsuz içerik yok ancak yetişkin hayatı anlatıldığı için daha aklı masum olanların rahatsız bulabileceği konular içerebilir. küçükler izlemesin. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.