Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

1363
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Red-King reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Overlord ikinci sezonunun geleceği kesinlik kazandı minna... Şimdi sadece tarih suyur   
    Overlord ikinci sezonunun geleceği kesinlik kazandı minna... Şimdi sadece tarih suyurusunu bekliciiz..
  2. Beğen
    Red-King reacted to Ririchiyo_sama for bir durum güncellemesi, Hahahahahhaha çok iyi ya :'D   
    Hahahahahhaha çok iyi ya :'D
  3. Beğen
    Red-King reacted to Barış for bir durum güncellemesi,   
  4. Beğen
    Red-King reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, İron Fist, Guardians of Galaxy 2, Transformers 5, Karayip Korsanları, Logan; Mass Eff   
    İron Fist, Guardians of Galaxy 2, Transformers 5, Karayip Korsanları, Logan; Mass Effect Andromeda, M&B Bannerlord derken bu sene efsane olacak!
  5. Beğen
    Red-King reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, O zaman bu şeker şeyde benden :   
    O zaman bu şeker şeyde benden :

6. Beğen
    Red-King reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, zezé. Günün birinde acıyı keşfeden küçük bir çocuğun öyküsü. Kitabın sonuna kadar ağl   
    zezé. Günün birinde acıyı keşfeden küçük bir çocuğun öyküsü. Kitabın sonuna kadar ağlayan ve size "en sevdiğim kitap" bile dedirtmeyen çünkü bu vasıftan bin kat daha değerli olan kitap. Bir insanı 2 yıl Portekiz'de yaşatacak güçte bir kitap. Her sene saygıdan ve verdiğiniz o doğaüstü değerden dolayı bir daha okuyacağınız bir kitap. Hıçkıra hıçkıra ağlyacağınız ağladığınızı farkedemeyeceğiniz bir kitap. Üstüne söylenecek çok sözü olan ama elinizin ya da ağzınızın oynayamadığı bir kitap...
  7. Beğen
    Red-King reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Videoda görülen şeyler tamamen gerçek olup bir gerçeklik ürünüdür :P kırmızı başlıksı   
    Videoda görülen şeyler tamamen gerçek olup bir gerçeklik ürünüdür :P  kırmızı başlıksız kız olmayan ama onu oynayan benim...buradaki oyunculuğumla Rem'e rakibim hadi eyv...

8. Beğen
    Red-King reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım   
    snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım 

9. Beğen
    Red-King reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, dönemin bitmesine bi 5 hafta kaldı ama şimdiden çıldıracak gibiyim. o kadar gereksiz   
    dönemin bitmesine bi 5 hafta kaldı ama şimdiden çıldıracak gibiyim. o kadar gereksiz iş varki artık akşamları ya da geceleri değil "sabah 3 te şunu yapsam, 5 e kadar bunla uğraşsam 9 a kadar da sınava çalışırım" vaziyetine geldim. yetmemiş gibi 12 saat çalıştığım sınavdan da çok büyük ihtimalle kalıcam. bıktım ya yemin ediyorum bıktım.
  10. Beğen
    Red-King reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, Aylar önce çıkmış da neden kimse bana demiyor -,-   
    Aylar önce çıkmış da neden kimse bana demiyor -,-

11. Beğen
    Red-King reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Shelter'ı izlemeyen kaldıysa hala biraz bilgi veriyim: Shelter 6dakikalık bir animedi   
    Shelter'ı izlemeyen kaldıysa hala biraz bilgi veriyim: 
    Shelter 6dakikalık bir animedir. Yapımı Crunchyroll (uluslararası anime yayın sitesi) ve de A-1 Studios (SAO, Fairy Tail, Ao no Exorcist vs. vs.) işbirliğiyle yapılmıştır. Yönetmeni Japon değildir, Porter Robinson ve Madeon (müzik yapımcıları) tarafından yönetilmiş, kurgulanmıştır. Porter Robinson hayalini gerçekleştirmek için masrafların çoğunu cebinden çıkarmıştır. (bir hesaplama yapınca 24 dakikalık AAA kalite bir anime bölümü yarım milyon dolara mal oluyor. Yani bu adam yaklaşık 125bin dolar harcamış.)  
    Bundan özel bir kazancı olup olmadığını bilmiyorum. Zaten yapılan röportajlarda falan A-1 Studios Robinson'ın ne kadar "anime sevgisiyle" dolu olduğundan bahsediyor. Ama sonuçta ortaya muazzam bir eser çıkmış. Hem müziği hem de ambiyansı bu dönemin her animesinden daha iyi. 
  12. Beğen
    Red-King reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Animeler.net'te ilk konumu açtım http://www.animeler.net/galeri/iyi-mi-kotu-mu-oldugu   
    Animeler.net'te ilk konumu açtım http://www.animeler.net/galeri/iyi-mi-kotu-mu-oldugu-tartisma-konusu-olan-karakterler
  13. Beğen
    Red-King reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, Tamam dinamik çözeriz kralıyız dedik ama hareket eden asansör içindeki hareketli maka   
    Tamam dinamik çözeriz kralıyız dedik ama hareket eden asansör içindeki hareketli makara sistemli eğik düzlemi ben ne yapacağım :D Bu tamamen abartı :P
  14. Beğen
    Red-King reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, C i c i K e d i - The last of cat   
    CiciKedi - The last of cat

15. Beğen
    Red-King got a reaction from Heimatlos for bir durum güncellemesi, Şampiyon be, şampiyon be! CS:GO dünya kupası Türkiyenin!   
    Şampiyon be, şampiyon be! CS:GO dünya kupası Türkiyenin!
  16. Beğen
    Red-King reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Nabıyosun RİTTTTTTTTTOOOOOOO ya ben zaten oyunda en pahalı ücret olarak Ay savaşçısı   
    Nabıyosun RİTTTTTTTTTOOOOOOO ya ben zaten oyunda en pahalı ücret olarak Ay savaşçısı  Lux'a vermiştim de şimdi ben bu seriyi almak için 1 yıl bekliyeceğim sanırsam param yok bu aralar böyle sağ sola atıcak :) efsane olmuş ama zaten Jinx'te tek başına 27tllik bir kostüm :) 

17. Beğen
    Red-King reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, hayat Xue'ye tepik atarken saDF:GHJKJ   
    hayat Xue'ye tepik atarken saDF:GHJKJ
  18. Beğen
    Red-King reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, lucy heartfilia herhangi bir ülkede bir gündelik program yapsa sanırsam adı... Lucy i   
    lucy heartfilia herhangi bir ülkede bir gündelik program yapsa sanırsam adı... Lucy ile bugün ne giymesem olurdu :D
  19. Beğen
    Red-King reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, Veeeeee ... İkinci hafta bitti   
    Veeeeee ... İkinci hafta bitti 
  20. Beğen
    Red-King got a reaction from Jiangshi for bir durum güncellemesi, Egoizm diye din çıkar yakında, ama değişen bir şey yok bilmiyorlar tabi, aynı diş, ay   
    Egoizm diye din çıkar yakında, ama değişen bir şey yok bilmiyorlar tabi, aynı diş, aynı kuzgun.
  21. Beğen
    Red-King got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Şu diyarda yalnız yaşasam daha başka bir şey istemezdim. Yakınlıktan uzak, yakın olma   
    Şu diyarda yalnız yaşasam daha başka bir şey istemezdim.
    Yakınlıktan uzak, yakın olmaya çalışandan uzak, dert yok, tasa yok...

22. Beğen
    Red-King reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, Veeeeeeeeee ... İlk hafta bitti :D   
    Veeeeeeeeee ... İlk hafta bitti :D
  23. Beğen
    Red-King reacted to Rosiecy for bir durum güncellemesi, Bundan sonra güncel serim (magic kyun) dışındaki serilerimi okuldan dolayı, (Ojamajo   
    Bundan sonra güncel serim (magic kyun) dışındaki serilerimi okuldan dolayı, (Ojamajo doremi ve gilgamesh) sadece hafta sonu çevireceğim. Bilginize...
  24. Beğen
    Red-King got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Pazartesinin faciaları bitmek bilmiyor. Subaru, sende kelek çıktın, yeni sezonda yok,   
    Pazartesinin faciaları bitmek bilmiyor. Subaru, sende kelek çıktın, yeni sezonda yok, novelden devam edeceğiz artık. 
    Satella, senin gizemini sevdim be, ama en net gördüğümüz şey mor ruj sürdüğün dudakların oldu :D Neyse, bunu bırakayım böyle, zalimin boyutu.

25. Beğen
    Red-King reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Bu seri harcandı biliyon mu sayın izleyen :(   
    Bu seri harcandı biliyon mu sayın izleyen :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.