Jump to content

Red-King

Üyeler
  • İçerik sayısı

1363
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Red-King reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, Et yemekten bıktım ya =,= Dün gece rüyamda baş ucumda duran bir tabak dolusu kavurma   
    Et yemekten bıktım ya =,=
    Dün gece rüyamda baş ucumda duran bir tabak dolusu kavurma gördüm ._.
  2. Beğen
    Red-King got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Team Felis falan geliyor, ne oluyor böyle trap, araba markası cilayı yedi :D   
    Team Felis falan geliyor, ne oluyor böyle trap, araba markası cilayı yedi :D

3. Beğen
    Red-King got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Team Felis falan geliyor, ne oluyor böyle trap, araba markası cilayı yedi :D   
    Team Felis falan geliyor, ne oluyor böyle trap, araba markası cilayı yedi :D

4. Beğen
    Red-King got a reaction from Nones for bir durum güncellemesi, "30 Ağustos Zafer Bayramımız" kutlu olsun.   
    "30 Ağustos Zafer Bayramımız" kutlu olsun.
  5. Beğen
    Red-King reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Kimi no na wa 3. günde 1,277,960,000 yen yani 12,51 milyon dolar hasılat yapmış... Ge   
    Kimi no na wa 3. günde 1,277,960,000 yen yani 12,51 milyon dolar hasılat yapmış... Gelse de izlesek... Çok merak ettiğim bir film.
  6. Beğen
    Red-King got a reaction from Jiangshi for bir durum güncellemesi, "30 Ağustos Zafer Bayramımız" kutlu olsun.   
  7. Beğen
    Red-King got a reaction from Heimatlos for bir durum güncellemesi, "30 Ağustos Zafer Bayramımız" kutlu olsun.   
  8. Beğen
    Red-King reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Anime-manga haberleri yapan forumlara fazla takılıp anime izleyip manga okuyacağım va   
    Anime-manga haberleri yapan forumlara fazla takılıp anime izleyip manga okuyacağım vakti orada geçiriyorum.. Hangi novel anime olacak? Kim hangi anime hakkında ne demiş? En çılgın anime bilim manyakları hangileri gibi konular acayip ilgimi çekmeye başladı bu ara... Üstelik bu çok hoşuma gidiyooooooo 
  9. Beğen
    Red-King reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Yalnız yeni site bayağı bi havalı oldu: PP.com Wordpress iyi hoş da aynı zamanda çok   
    Yalnız yeni site bayağı bi havalı oldu:  PP.com Wordpress iyi hoş da aynı zamanda çok korkunç. Temayı türkçeleştiriyim diye yanlış kodlarda bir oynama yaptım site başıma yıkıldı. Her şeyi resetleyip en baştan yaptım beynim patladı. 
  10. Beğen
    Red-King got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Skillet Unleashed albümü ile geldi, sakura ağaçları açtıı! Bunu bekliyordum.   
    Skillet Unleashed albümü ile geldi, sakura ağaçları açtıı!  Bunu bekliyordum.
  11. Beğen
    Red-King reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Oyunumuz Gamescom'a gidiyor! Staj yaptığım şirket iki haftadır manyakça uğraştığımız   
    Oyunumuz Gamescom'a gidiyor! Staj yaptığım şirket iki haftadır manyakça uğraştığımız ve demosunu çıkardığımız oyunu Gamescom'daki standına götürecekmiş. Hedef kitlesi 7 yaş ve altı olmasa fotoğraflarını koyardım ama çok utanıyorum :D 
  12. Beğen
    Red-King got a reaction from Sabah Sisi for bir durum güncellemesi, One Piece pazar günlerinin krallara layık kahvaltısı gibi bir şey oldu artık. Ertesi   
    One Piece pazar günlerinin krallara layık kahvaltısı gibi bir şey oldu artık. Ertesi gün zaten işkencevi bir gün, değişik bir hayat.
  13. Beğen
    Red-King got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, One Piece pazar günlerinin krallara layık kahvaltısı gibi bir şey oldu artık. Ertesi   
    One Piece pazar günlerinin krallara layık kahvaltısı gibi bir şey oldu artık. Ertesi gün zaten işkencevi bir gün, değişik bir hayat.
  14. Beğen
    Red-King reacted to Dj-Morphosis for bir durum güncellemesi, Ve yine selamlar   
    Ve yine selamlar
  15. Beğen
    Red-King got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, İpana ile sağlıklı gülüşler.   
    İpana ile sağlıklı gülüşler.

16. Beğen
    Red-King got a reaction from Extazy_senpai for bir durum güncellemesi, İpana ile sağlıklı gülüşler.   

17. Beğen
    Red-King got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, İpana ile sağlıklı gülüşler.   

18. Beğen
    Red-King got a reaction from Sabah Sisi for bir durum güncellemesi, İpana ile sağlıklı gülüşler.   

19. Beğen
    Red-King got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Hiç reklam yapmamıştım bu zaman kadar, artık bende yapayım buyrun okuyun okutturun :D   
    Hiç reklam yapmamıştım bu zaman kadar, artık bende yapayım buyrun okuyun okutturun :D
    https://www.wattpad.com/story/78551871-tanrı'nın-hükmü-wattys2016
  20. Beğen
    Red-King reacted to Bipa for bir durum güncellemesi, Bir tane daha görsel roman projesi =3=   
    Bir tane daha görsel roman projesi =3=
  21. Beğen
    Red-King got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Slice of life 'da bu sezon tatlı kutusuna düştük.   
    Slice of life 'da bu sezon tatlı kutusuna düştük.

22. Beğen
    Red-King got a reaction from Heimatlos for bir durum güncellemesi, Slice of life 'da bu sezon tatlı kutusuna düştük.   

23. Beğen
    Red-King got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Slice of life 'da bu sezon tatlı kutusuna düştük.   

24. Beğen
    Red-King reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Re:zero 16. bölüm trailerı:   
    Re:zero 16. bölüm trailerı: 

25. Beğen
    Red-King reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Uzun saçlı Rem:   
    Uzun saçlı Rem: 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.