Jump to content
  • Create New...

[email protected]

Kayıtlı Üye
  • Content Count

80
  • Last visited

• Days Won

2

2 Followers

About [email protected]

• Rank
    Level 1
  • Birthday 05/25/1998

Profil Bilgileri

• İlgi :
    anime izlemek,dro oynamak,kitap okumak

Recent Profile Visitors

821 profile views
  1. izlemedim düşünmemde Alttaki HunterXHunter izledimi ?
  2. Drakensang Hakkında Herşey-Oyun Hakkında Bilgi-AnimeFan Lonca Kurulumu Değerli anime severler size önerceğim ve kendiminde severek oynadığı Drakensang Online hakkında her türlü bilgi verebilirim benim asıl amacım siz Anime Fanları ile oyunda bir lonca kurmak isteklerinizi ve katılımlarınızı bekliyorum
  3. En son sinemada Düğün Dernek 2 ye gittim fena değildi. :) Evdede Uyumsuz ve Kuralsızı(bir seri ayrıca bu senede Yandaş çıkıcak) izledim ikiside muhteşemdi :hell-yes-onion-head-emoticon:
  4. İzledim :D Alttaki Akame Ga Kill izliyodur :good-job-onion-head-emoticon:
  5. Yok yha oda iyide abi 100 şınavla falan tıttt... benimki Kaneki olarak kalsın :hell-yes-onion-head-emoticon: İyi ozaman klasiklerden takılalım alttaki arkadaş tam bir Kira (yagami light) hayranıdır :LTkJN9u:
  6. A:10 çok iyi :hell-yes-onion-head-emoticon: İ:5 S1:10 S2:5
  7. Severim ama hayranı değilim ^_^ Alt taraftan Another sesleri geliyo :good-job-onion-head-emoticon:
  8. :ragecomic25: Mugen Tsukuyomi :ragecomic25:
  9. :smoking2-onion-head-emoticon: Sasuke :whip-onion-head-emoticon:
  10. ben ilk bunu araştırdığımda bir parodi videosu fln zannetmiştim ama öyle değilmiş :D
  11. Naruto 1 fena değildi ama naruto sp de naruto dahada güçlendiği için daha akıcı oldu yani 2. seri ;)

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.