Jump to content

t@sfirin

Üyeler
  • İçerik sayısı

80
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

t@sfirin kullanıcısının son zaferi 2 Şubat 2016

t@sfirin en beğenilen içeriğe sahiptir

2 Takipçi

t@sfirin hakkında

• Doğum günü 05/25/1998

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    anime izlemek,dro oynamak,kitap okumak

Son profil ziyaretçileri

1314 profil görütülenme

t@sfirin üyemizin başarıları

1. t@sfirin

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim düşünmemde Alttaki HunterXHunter izledimi ?
  2. Drakensang Hakkında Herşey-Oyun Hakkında Bilgi-AnimeFan Lonca Kurulumu Değerli anime severler size önerceğim ve kendiminde severek oynadığı Drakensang Online hakkında her türlü bilgi verebilirim benim asıl amacım siz Anime Fanları ile oyunda bir lonca kurmak isteklerinizi ve katılımlarınızı bekliyorum
  3. En son sinemada Düğün Dernek 2 ye gittim fena değildi. :) Evdede Uyumsuz ve Kuralsızı(bir seri ayrıca bu senede Yandaş çıkıcak) izledim ikiside muhteşemdi :hell-yes-onion-head-emoticon:
  4. t@sfirin

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim :D Alttaki Akame Ga Kill izliyodur :good-job-onion-head-emoticon:
  5. Yok yha oda iyide abi 100 şınavla falan tıttt... benimki Kaneki olarak kalsın :hell-yes-onion-head-emoticon: İyi ozaman klasiklerden takılalım alttaki arkadaş tam bir Kira (yagami light) hayranıdır :LTkJN9u:
  6. A:10 çok iyi :hell-yes-onion-head-emoticon: İ:5 S1:10 S2:5
  7. t@sfirin

Alttaki üyenin en sevdiği animeyi tahmin et

Severim ama hayranı değilim ^_^ Alt taraftan Another sesleri geliyo :good-job-onion-head-emoticon:
  8. t@sfirin

İtiraf Köşesi

Ben küçükken herkesin önceden bir imzası olduğunu zannediyodum hatta annemede benim imzam nerde diye az sormamışımdır :D
  9. t@sfirin

En Son Bitirdiğiniz Anime?

One Punch Man :D
  10. t@sfirin

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Zaraki her türlü bnce.... Alttaki arkidiş Kaneki nin beyaz saçımı Kakashinin beyaz saçımı ? ;)
  11. "Unutmayın hayatta sevinçli olmak için yapmanız gereken tek şey ;Üzüntülerinizi Sevince Çevirerek Onlardan İntikam Almak." -Düşün ve Başar
  12. Eminem-Katty Perry-Linkin Park-Bring Me The Horizon-Rihanna-Hidra-Allame-KDrew-Lider :music-crazy-rabbit-emoticon: :music-crazy-rabbit-emoticon: :music-crazy-rabbit-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.