Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grimmjow

Kayıtlı Üye
  • Content Count

27
  • Last visited

Everything posted by Grimmjow

1. taskete kurasaki kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun xD uyuz gacı :D
  2. Beyaz eşya tamircisiyim,mesleğimi seviyorum ama birde iş sıkıntım olmasa :D
  3. Komedi izlemiyorum ama şimdiye kadar en komik gelen anime Eyeshield 21 olmuştur :P
  4. Kotalı internet kullandığım zamanlarda başlamıştım anime izlemeye Aman ne olursa olsun diyip Death Note - One piece- Naruto full izlemiştim bir ayda 200tl nin üzerinde fatura gelmişti ,o ay internetimi sınırısıza çevirip faturadan yırtmıştım,200 lira beklerken 35 lira geldi :D :)
  5. Bu hırsız cin sarışın tatlı bi kızmıydı :D Eğer oysa bende izledim ama çok,değil tabi hatırlamıyorum şimdilerde olaylar neydi :)
  6. Vampire Knight - Zero Aslında en sevdiğim karakterdir ama Yuki yi bırakmasından sonra nefret ettim >:D
  7. Mobile Suid Gundam : Ash like snow Elfen Lied : Lilium Bleach : Rolling star-Hanabi-İchirin no hana-Scandal (Shoujo S) Naruto : Shinkokyuu-Nagaraboshi NANA : Rose-Starless night-Wish 8) 8)
  8. Voltron Voltron Voltron :D Ben golunu ben bacaanı oluşturuyom hacım :D Hayal meyal hatırlarım onu,tam olarak hatırladığım ilk anime Tsubasa dır(Tvdeki adıyla küçük golcü) Tabi anime olduğunu bilmeden :) İlk animem Death Note dur.
  9. Teknikle hayranlık uyandıracak olsa Naruto nun sadece KageBunshin tekniği yeter :)
  10. Zarakidir ya en baba :D Varmı başka Reiatsu ile adam döven yara aldıkca manyak manyak sırıtan kahkaha atan :)
  11. Elfen lied e katılıyorum en az 2 sezon daha çıkardı o animeden,kursağımda kaldı ve o şekilde işlenmiş başka bir anime izleyemedim. Death note izlerken polisiye romanlara sarmıştım ben kitabın katilini bulmaya çalışırken buldum gendimi xD
  12. Gantz ve Berserk in mangasını okumayı tercih ederim + Cobra yı küçük çocukken izlemiştim dün gece tekrar başladım çok zevkli :)
  13. Zaraki Kenpachi tabikide :) Adam BAN-KAİ! dese SS yıkılacak :)
  14. Çok güzel bi anlatım repledim :)
  15. Çok güzel Gifler var eline sağlık 1 tanesi kullanıyorum, teşekkürler :) ;)
  16. One Piece - Bleach - Mobile Suit Gundam - Soul Eater - Naruto
  17. Vampire Knight - Elfen Lied -Mobile Suit Gundam-Bleach- Naruto
  • Create New...