Jump to content
Türk Anime TV Forum

FrailSym.

Üyeler
    782
  • Son ziyareti

• Başarı

1

FrailSym. kullanıcısının son zaferi 1 Kasım 2015

FrailSym. en beğenilen içeriğe sahiptir

FrailSym. hakkında

• Derece
    Level 7
  • Doğum tarihi 22-07-2000

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

11.276 kez ziyaret edildi
  1. Nedenini bilmiyorum ama senden korkmaya başladım -.- (Çağla ablanın arkadaşlarıyla aramı iyi yapmaya çalışıyorum *-*)

2. Vay... Küçükken çok severdim arkadaş.
  3. Kolay gelsin abi. Yorucudur.
  4. Ölümsüzlüğün formülünü bulan çocuk, seni de unutmadık... Bishamon, Nice? WTF? Rias'ı denemek lazım.
  5. Türkçe Rap'den ölesiye tiksinmeme rağmen Yabancı Rap'i oldukça beğeniyorum. Klasik Müzik best ama.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ♠Kadir♠

♠Kadir♠

Türkçe rapi yapanlar güzel yapıyor.

3. Ladybug

Ladybug

Türkçe rap gayet iyi tabi bazıları arabesk dediğimiz ergen şarkılara döndüğü için iyi rapler gözükmüyor yanı kurunun yanında yaş da yanıyor maalesef 

4. Witch

Witch

Aneey buraya yazdığımı hiç hatırlamıyordum. Halen yaşasın Zico! Ay çok sevindim bunu gördüğüme.

6. FrailSym.

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Komedisi önemli. Tabii istisnalar da var.
  7. FrailSym.

Üye Albümü

Oo ben de pusudayım bundan sonra.
  8. FrailSym.

Güvenilecek Bir Millet Miyiz?

Ben zaten ilk sayfalarda bir anımı paylaşmıştım. Ama şu son sayfalara bakınca olay tecrübe paylaşmaktan çıkmış, o yüzden böyle bir yorum yaptım. Eyvallah ülkemiz 4/4'lük değil de abartıyorsunuz.
  9. FrailSym.

Biraz salkin olalım lütfen, gereksiz yere kavga etmenin anlamı yok. Kendi fikrimi belirteyim, ben Nones'e bir konuda katılacağım... Ülkemizi karalamak için fırsat kolluyoruz kimse bunu inkar etmesin. 2 Nutella'dan nerelere getirdiniz konuyu. Be kardeşim senin hiç mi aklına gelmiyor çalınabileceği? Hem de bütçemi sarstı demişsin, kusura bakma da kimse bütçesini sarsan bir şeyi gidip de kapın önünde bırakmaz bence yaptığın bir kere yanlış. Ben diyorum ki hemen çamur atmayalım ülkeye. Bir iki deney yüzünden ülkeyi asıp kesmenin bir anlamı yok. Üslubumu yanlış ve sert bulan da ÖM'den belirtsin, benim hiç kimseyle herhangi kişisel bir problemim yok, sadece fikirlerimi belirtiyorum. Farkında olmadan birinizin kalbini kırdıysam da affola.
  10. FrailSym.

Olabilir. Bastım beğeniyi.
  11. Bunu, bunu alın dışarıya.
  12. FrailSym.

Sınıfta kimsenin beni görmediği bir anda yere 100 TL bırakmıştım. Denemek istedim onları. Neredeyse herkes gördü, hiçbiri benim değil dedi ve almadı. İşte o gün çok duygulandım.
  13. Çok yoruldum.

1. Lexi

Lexi

Bir de bana sor

14. Vaay Kikuchi, kutlu olsun doğum günün. Gel bir sarılalım.
  • Yeni Oluştur...