Jump to content

Ezberbozan

Üyeler
  • İçerik sayısı

1136
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Ezberbozan kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2020

Ezberbozan en beğenilen içeriğe sahiptir

1 Takipçi

Ezberbozan hakkında

• Doğum günü 05/31/1994

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime ve oyun

Son profil ziyaretçileri

10264 profil görütülenme

Ezberbozan üyemizin başarıları

1. Ezberbozan

En Son Bitirdiğiniz Anime?

İnitial D serisini bitti. Anime iyiydi. Rage your dream şarkısı da ayrıca güzeldi.
  2. Ezberbozan

Anime klişeleri

Tsundere kızların bir durumu veya olayın olmasını isterken ana karaktere 'Sırf sen istiyorsun diye' şeklinde cümleye başlaması. Aslında kendisi daha çok istiyordur bunu. Asabi karakterlerin ailesindeki birinden sürekli dayak yemesi. Animelerde sahneye hava katsın diye sürekli rüzgar esmesi. Ölmüş olması gereken karakterin bir süre sonra ortaya çıkması.
  3. Ezberbozan

Anime İstek ve Önerileri

Öneri değil de link bırakıyorum oradan seç beğen izle
  4. Sket Dance animesindeki yabasawanın dudakları, iyi ki ana karakter değildi de animede çok fazla görmedim. Yoksa bu animeyi de bırakacaktım. Chaika Trabant'ın kaşları, animesine başlamadan bırakma sebebim.
  5. Ezberbozan

Gözü Bandajlı Karakterler

Chrome Dokuro - Katekyo Hitman Reborn
  6. Ezberbozan

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ace The Diamond
  7. Ezberbozan

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Sket Dance
  8. Ezberbozan

İlk İzlediğiniz Anime?

Anime olduğunu bilerek Sword Art Online izledim, bilmeden yugioh izledim.
  9. Arakawa Under the Bridge Kış Sonatı?
  10. Ezberbozan

Anime Üzerine Soğuk Espriler

Another animesindeki şemsiyeli bölümü anlatan en iyi söz nedir? Onizuka'nın en sevdiği araç nedir?
  11. Ezberbozan

Anime Üzerine Soğuk Espriler

Araba yarışçılarının çok virajlı yollarda yarıştıkları animenin adı nedir. Natsu Dragneel evini hangi deterjan ile temizler? Doktor Tenma'nın en sevdiği laptop markası nedir? Ankaralıların en sevdiği anime nedir?
  12. Bu tarz bir konu açıldı mı bilmiyorum. Herkes anime üzerine kendi soğuk esprisini yazıp spoiler içinde cevabını yazsın, Subaru en sevdiği bilgisayar oyununu neden oynayamamış.
  13. Kingdom animesinin 3. sezonunun 3. bölümünün sonunda Dük Hyounun düşman generalin repliğini çalıp ordusunu hücum deyişi ve düşmanın öncü birliklerine dalışı, gördüğüm en mükemmel sahnelerden biri oldu.
  14. Çeviri için teşekkürler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.