Jump to content

Ezberbozan

Üyeler
  • İçerik sayısı

1136
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Ezberbozan kullanıcısının paylaşımları

1. Shinichi Kudo (Detective Conan)
  2. Yugiohu Kanal D de ilk 30 bölümü felan izlemiştim.224 bölüm olduğunu öğrendiğimde bir haftada felan bitirdim.4 GB sınırlı internet paketi kullanıyodum tarife gereği sabit 20 TL gelmesi gereken fatura 86 lira geldi.Böylece anime çılgınlığı başladı bende :D :D
  3. Ezberbozan

Özlü Sözler

Gücünle zeki olamazsın ama zekanla güçlü olabilirsin.
  4. Ezberbozan

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Black Bullet
  5. Ezberbozan

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Gintama
  6. Just Believe in Myself https://www.youtube.com/watch?v=fGA7-TApiwo
  7. İlk bölümde Yami Yugi kanatlı kuriboh kartını veriyo Jaden'e son 2 bölümde mezuniyet düellosu yapıyo.Sonuç belli :D
  8. Ezberbozan

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Esdeath tabi ki başkasını tanımam :wub:
  9. Detective Conan One piece Pokemon Hunter x Hunter Katekyok Hitman Reborn Dragon Ball
  10. Ezberbozan

Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?

Yami Yugi - Kaiba Yusei - Jack Natsu - Gray Naruto - Sasuke
  11. sadece duel monster ile gx birleşik o da ilk ve son 2 bölümde
  12. Yugioh serilerinin birleşmesini isterdim :D
  13. Ezberbozan

Filler Nedir?

Benim gibi anime izlemeye Yugioh ile başlayanların ne olduğunu bilmediği sonra naruto,bleach,fairy tail izlerken gıcık olmasına sebep olan bölümlerdir özellikle narutoda sinir oldum,İlk bleach izledim fillerin bölümü görmeden filler sezonu gördüm :D
  14. Ezberbozan

Anime Kısaltmaları

Yugioh - YGO
  15. Ezberbozan

Romantik Komediler Hakkında Görüşler

Romantik komedi animelerini %90 ı lisede geçiyo pek bir ciddiyet uyandırmıyo insanda.Itazura Na Kiss, Kacihou Wa Maid Sama(Mangası dahil) , Golden Time ve NANA dışında hiç biri gerçek anlamda hoşuma gitmedi.Sadece romantizm değil türü ne olursa olsun şu anime karakterleri biraz daha olgun karakterler olsa artık ergen karakterler görmekten bıktım. :angry: :angry: :angry:
  16. Ezberbozan

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Yugioh Code Geass Tasogare Otome x amnesia Golden Tİme Grisaia Serisi
  17. Bir Yugioh hayranı olarak böyle bir derdim hiç olmadı ama bleach,naruto ve fairy tail izleyerek söyleyebilirim ki ana konu bitene kadar doldurma bölümleri atlar ana konu bittikten sonra o doldurma bölüm izleyerek animeyi tamamlar.
  18. White album dram ve romantizm var diye izleyeyim dedim pembe dizi çıktı :D Ana karakter school days animesindeki erkek karakter gibi önüne gelene .... .Neyseki sonu onun gibi olmadı :D
  19. Ezberbozan

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim :D Alttaki White Album izledi mi?
  20. Kaichou Wa Maid Sama'dan Misaki Ayuzawa niye yok kesin olmalıydı :smile_artiz:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.