Jump to content

Ezberbozan

Üyeler
  • İçerik sayısı

1136
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Ezberbozan kullanıcısının paylaşımları

1. Ezberbozan

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Shokugeki No Souma 13. bölüme geldim...
  2. Müzik dinlemeyi her zaman sevmişimdir, animelerle birlikte dinleme sıklığım bayağı bir arttı.Evden dışarı her çıktığımda kulaklığımı takıp çıkıyorum.Genelde anime müzikleri dinlesem de diğer müzikleri de dinlemeye çalışırım...
  3. Ezberbozan

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Arslan Senki Fujiin Ranbu Gintama (2017)
  4. Ezberbozan

Fuuka Arslan Senki
  5. Ezberbozan

Çağrışım Oyunu

Boku No Hero Academia'dan All Might geldi aklıma... Kendini beğenmiş insanlardan nefret eder - Kırmızı saçlı ve kaslı - Ses gücünü kullanır - Tam bir obur Bu hangi karakter ???
  6. Ezberbozan

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Yaşamak bir yolculuğa çıkmaktır, Ve aynı şekilde ölüm de öyledir. Zaman nehrini geçen kuşun kanatları... Tek bir çırpışla adamı ihtiyarlığa götürür. Arslan Senki - Gieve
  7. Ezberbozan

Arslan Senki 21. bölüme geldim...
  8. Ezberbozan

Naruto Shippuden, genel olarak beğendiğim fakat filler bölümleri yüzünden izlemeye ara verdirse de iyi bir animeydi.Zaten gereksiz yere uzatılıyordu nihayet daha fazla uzatılmadan bitti.Artık devir Boruto'nun devri olacak, umarım eğlenceli bir anime olur...
  9. Naruto'dan Hinata, bu kadar pısırık ve sümsük karakterlerden her zaman nefret ederim, zıt kişiliğine büründüğü filmdeki hali süperdi keşke öyle kalsaydı... Noragami'den Yato ve hatta Hiyori hiç sevemediğim iki karakter... Toradora'dan Aisaka Taiga, tsundere olması tek başına bir sebep zaten... Fate serisinden de Saber, savaşçı kadın karakterleri severim ama Saber'in onur ve gurur takıntısı beni kendisinden çok soğuttu... Shingeki No Kyojin'den Eren Yeager, mangasını okumuyorum ama animedeki işe yaramazlığına fena gıcık oldum, bir iş yapacak onu bile zorla yapıyor...
  10. Ezberbozan

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Drifters 45'den 64'e kadar Otoyomegatariye 1'den 17. bölüme kadar Berserk 197'den 205'e kadar okudum...
  11. Ezberbozan

Arslan Senki 17. Bölüme geldim...
  12. Dragon Ball Süper 81. Bölümde Goku anime tarihinde gördüğüm en büyük öz güveni gösterdi, Goku yine Goku'luğunu yaptı
  13. Ezberbozan

Bul Getir!

Shiina Mashiro Ben de yön duygusu berbat olan, yalnız kalınca hemen kaybolan bir karakter alayım
  14. Ezberbozan

Arslan Senki 12. bölüme geldim. 9 günde 4 bölüm ancak izleyebilmişim
  15. Ezberbozan

İtiraf Köşesi

Anime izlemeye başladıktan sonra artık hiç sıkılmayacağımı tüm boş zamanlarımı anime izleyerek geçirebileceğimi sanıyordum.Sonuç olarak 3 yıl olmadan 250 ye yakın anime izlemişliğim var ve artık izlemeye başladığım bir animelerin çok azını sonuna kadar izleyebiliyorum ve günde neredeyse 50 bölüme kadar izlerdim şimdi 1-2 bölüm ancak izleyebiliyorum.Nereden nereye
  16. Ezberbozan

Bu Animeyi İzledin mi?

İzleme........dim desem de inanma izledim Alttaki Toriko izledi mi ???
  17. Ezberbozan

ēlDLIVE 10. bölüme geldim...
  18. 20 gün içinde 240 saat çalışmak, benim acilen kage bunshin no jutsu öğrenmem lazım :D

1. LeornKayn

LeornKayn

Herkesin hayali kage bunşin

19. Ezberbozan

Kimdir O?

Shingeki No Bahamut'daki zombi kız Rita...
  20. Mavis'e benzettim...
  21. Kimi No Na Wa Yakuza öğretmen (GTO değil) ???
  22. Ezberbozan

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Laboratuvar teknikeriyim, hemşirelik bana göre değil okurken bayağı anladım atandığımı öğrendiğimde okulu direk bıraktım.Şimdiki hayalim ise tayin hakkını kazanıp memleketime dönmek...
  23. Kill la Kill galiba... Yakuza öğretmen ???
  24. Toki wa Kakeru Shoujo Bulutların ötesindeki söz verdiğimiz yer ???
  25. Ezberbozan

Arslan Senki 8. bölüme geldim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.