Jump to content

Ezberbozan

Üyeler
  • İçerik sayısı

1136
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne Ezberbozan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bu animeyi izlemedim ama şu sanırım ana karakter ve ben bu ana karakterin tipini sinir bozucu buluyorum  Clannad

Spoiler

89a2f21be61d7357bdd953700dbb7ae8_origina

1. Ezberbozan

Ezberbozan

Bu moe çizimleri yüzünden bir sürü animeyi başlamadan bıraktım, çok göze batıyor ve gözler fazla büyük duruyor...

2. (See 7 other replies to this status update)

2. Şaka gibi geliyor, sağlık memuru oldum resmen  daha 3 gün oldu , elveda okul merhaba iş hayatı.Anime izlemeyi azaltırım diyorum ama gece nöbetlerinde bol bol izlerim heralde :D 

1. Ezberbozan

Ezberbozan

Sağol, umarım sen değil en kısa sürede memur olursun, kendi paranı kazanmaya çalışmak güzel bir duygu gerçekten...

2. (See 5 other replies to this status update)

3. Şaka gibi geliyor, sağlık memuru oldum resmen  daha 3 gün oldu , elveda okul merhaba iş hayatı.Anime izlemeyi azaltırım diyorum ama gece nöbetlerinde bol bol izlerim heralde :D 

4. Yorucu geçen kpss sınavının ardından yine animelerle kafa dağıtmaya devam...

1. Ezberbozan

Ezberbozan

EyvAllah, çok da zor gelmedi bana sorular, sadece matematik soruları çok vakit alan sorulardı 9 tane boş bırakmak zorunda kaldım süre yetmedi.Onu dışında türkçe ve genel kültür bayağı yaptım ne kadarı doğru bilemem toplam 120 sorunun 105'ini işaretledim.Hayırlısı ne ise o olsun...

2. (See 4 other replies to this status update)

5. Yorucu geçen kpss sınavının ardından yine animelerle kafa dağıtmaya devam...

6. İlk kez bir Japon dizisi izledim animesinden hevesimi alamasam da  Gokusen'in dizisi çok güzeldi,  3 sezon oldukça eğlenceli geçti...

1. Ezberbozan

Ezberbozan

GTO ile o kadar fazla bir benzerliği yok, GTO'da olmayan şeyler  Gokusen'de var, özellikle de 2. sezon çok hoşuma gitti benim.Şimdi GTO'nun dizisine başladım, saydığın dizileri sırası geldi mi bakmaya çalışırım...

2. (See 1 other reply to this status update)

7. İşte aradığım badass kadın karakter, keşke daha uzun olsaydı be animesi...

1. Ezberbozan

Ezberbozan

Az daha izlemeyecektim ilk 2. sezon tam istediğimi alamamıştım Roberta'nın olduğu seri harikaydı...

2. (See 2 other replies to this status update)

8. Huzur verici bir gif...

Soredemo.gif

1. Ezberbozan

Ezberbozan

puzzle fansub çeviriyor oradan okursun biraz geride kaldı gerçi ama yine de okunacak bölümler var fazlasıyla

2. (See 6 other replies to this status update)

9. Huzur verici bir gif...

Soredemo.gif

1. Ezberbozan

Ezberbozan

Mangası devam ediyor sonuçta hemen umudu kesmemek lazım hem o oğlan büyümeye başladı da kız beklentisini karşılayamama korkusuna girdi çoktan.

2. (See 6 other replies to this status update)

10. Huzur verici bir gif...

Soredemo.gif

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.