Jump to content

LeoraChan

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

LeoraChan hakkında

• Doğum günü 08/02/1995

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

841 profil görütülenme

LeoraChan üyemizin başarıları

1. belkide hikaye yada benzeri türde şeyleri arkadaşlarınızla yapmalısınız tek başınıza kolay olmaz hiç bir şey ama arkadaş ve dostlarınızla yaparsanız iş değişir hem eğlenir hemde değişik bir şey çıkar ortaya ^^
  2. Hoşbuldum >3<
  3. Hoşbuldum arigato herkese ^^
  4. hm bana güzel geldi ama kızlar mazla uzun bacaklı ve fazla ince
  5. aslında yeni sezon olarak çıkarılan daha iyi renklendirme olarak ^^ benc e-_-
  6. Merhaba ben leora takma isimimle hitap edilmesi daha çok hoşuma gidiyorda >///< konu başlında gördünüz gibi böyle biriyim :3 kendimden bahsediyim yaş 20 anime izlemeye 7 yaşımda başladım ilk animem sailormoon istanbulda aşıyorum arada anime çiziyorum hikaye yazıyorum ilgimi çeken konuları araştırmayı severim arkadaş olmak isteyenler yaza bilir kız erkek farketmez kyaa >///< ^_^
  7. LeoraChan

Oyun yapmak

senaryo yazcaksan sana ulaşabilicem bir yer gerekli skype varsa eğer ve modaratörlerden özürdiliyorum ilkez forum kullanıyorumda -_-''
  8. LeoraChan

Oyun yapmak

aslında 2ci^^
  9. Merhaba arkadaşlar ben oyun yapmaya karar verdim ve sizden yardım istiyorum bir ekibim yok kısacası ekip arkadaşları arıyorum oyunun konusu aşk hikayesi oyunu olcak karakterin sorularını şıktaki cevaplarla vererek begendimiz anime karakteri (erkek) oyun sonu randevuya çıkıyorum açıkcası şuan hikaye yazım aşamasında kısacası destk vere bilicek bilgisayar mühendisi anime çie bilen biri varsa yada benim bilmedim şeylerle birlikte ekip arkadaşı olmak isteyen varsa mesaj yazsın yada alta yazsın okudunuz için teşekkürler ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.