Jump to content

Leffwn

Üyeler
  • İçerik sayısı

364
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne Leffwn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. LGjbk.png

Şu ekran görüntüsünü aldığım pcyi tekrar çalıştırdım. Yaklaşık 5 senedir bozuk diye evin bir köşesinde yatıyordu. Onlarca çizgi roman, anime, manga, avatar ve imza çalışmam duruyor. Şu günün en güzel yanı oldu. Tam bir nostalji yaşadım. 

1. sShoguNn

sShoguNn

Bunca yıl sonra tekrar çalıştırmayı nasıl başardın oha

benim eski pc vardı yeni alınca onu kenara koymuştum 1-2 yıl sonra bi açayım bakayım dedim çalışmadı :D durduğu yerde kendi kendine bozulmuş

2. Leffwn

Leffwn

Benim pcnin de açılıyor ekran gidiyordu. Ne bir görüntü ne bir şey. Ekran kartı zaten sıkıntılı idi. O zaman cs 6 kullanıyordum. Onu açınca ekran da ölü doku oluyordu. Sorunun kaynağı Windows imiş. Hazırda format için usb vardı. Taktım ilk 1 dakika yine ekran yoktu sonra yükleme ekranı gelince onarım yaptım. Hiçbir dosya kaybım olmadan düzelttim. Şimdi ise dosyaları şu anki bilgisayara atacağım. Söylemem lazım Packard Bell de iyi pc yapmış zamanında. Lise 1den beri öküz gibi kullanıyordum. 

2. Sanki İstanbul trafiği, salın da eve gidelim.

3. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Herkesin bayramı kutlu olsun

4. Ufak tefek değişimler

LGjbk.pngEkljjQ.png

5.  

Yaşayıp görünce anlattıkları daha komik geliyor. ?

6. Sonunda bitti artık geriye kaldı dönüş. 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Gallardo

Gallardo

Hayırlı tezkereler mi istersin geçmiş olsun mu.

3. Leffwn

Leffwn

geçmiş olsun çok daha uygun. Bir daha yolumuz düşmez umarım. :D

4. Gallardo

Gallardo

Geçmiş olsun :D 

"Bir süre askeri animeler falan uzak dursun benden."

7. Meclisi bekle, imzayı bekle, resmi gazeteyi bekle yetmedi emri bekle. Tabi şans ya hepsini beklerken nöbetin olsun. Bitse de gitsek. 

8. Hatayın sıcağını ayrı soğunu ayrı sevmiyorum, düşse de daha erken gitsek. Atarsa 37. 

1. Perfectum

Perfectum

Kütahya'yı alanında tek sanıyordum. Malum oranın iklimi de ayrı bir illet.:depressed2-onion-head-emoticon:

2. Leffwn

Leffwn

Gece 38 derece görmüşlüğüm var. 

9. Maç izlemekten ilk kez fb-bjk maçını izlerken zevk aldım. İlk yarıda bu kadar güzel oynamışlarken böyle devam ederler umarım. 

2. Leffwn

Leffwn

Nalet olsun. :help-crazy-rabbit-emoticon:

3. sadece okan

sadece okan

torunlara maç izletiyorlar mı ya :p 

4. Estable

Estable

GS derbisinde de Fenerbahçe aynısını yaptı, iş alaya geçince olmuyor arkadaş :D

10. 00'dan sonra atarsa askerlikte 200. gün. Az kaldı az. 

2. Gallardo

Gallardo

Fit ve sportif bir dönüş dileğiyle (baş parmak emojisi)

3. Mileydi

Mileydi

Sayılı gün çabuk geçer bro Barış'ın dediği gibi Ganbattee:ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

4. Leffwn

Leffwn

@Gallardo beklentim o yönde ?

@Mileydi sağ ol abla. Dayanıyorum bir şekil. ?

11. Askerlik başladığından beri 14 kilo verdim. Kilom şafağımdan hızlı düşüyor. :D

2. Gallardo

Gallardo

''Biraz fazla sanki'' diyecektim ki.. değilmiş. Senin adına sevindim :)

3. Red-King

Red-King

Fit bir şekilde geleceksin demek :yesss-crazy-rabbit-emoticon:

4. Leffwn

Leffwn

@Gallardo Hazır kıtaya çıktım bir de orada da kilo veririm inmez isem aşağı. :D 
      @Red-King hem de ne fit. Tüy gibi olacağım. :D

12. Askerliğin daraltısı yetmedi astsubaylık düşüncesi aldı başını gidiyor.

1. Leffwn

Leffwn

Astsubay kıdemli başçavuşa kadar yolu var sonrası yok. Gerçi halen ne yapmak istediğimi bilmiyorum. 

13. Derdimizi anlatamayız abi. 

14. 21 günlük acemiliğini bitirmiş birisi olarak 2 şeyi deneyimledim:

1. Hatay çok lanet bir şehir

2. Ayakkabı  ve su çok önemli. 

2. sShoguNn

sShoguNn

Deneyimlerinle ilgili olarak

3. Leffwn

Leffwn

Bahriyeli olarak söyleyeceğim bunları:

Ayakkabını normalden 1 bilemedin 2 büyük söyle yoksa o ayakların dururken bile ağrır.

El yazısı iyi olan var mı diye sorarlarsa direkt atla, kağıt işleri yapar, çoğunlukla rahat edersin.

Göbek varsa normal ölçün yerine 2 büyük ölçü falan söyle. Bahriyelilere tam otursun diye dar dar kıyafet giydiriyorlar baya bir sıkıntı. Don, atlet ve çorap dışında hiç kıyafet götürme hatta bunları da 4'ten(ben fazlasını götürdüm) fazla götürmeye bilirsin. Ben 1 valizle gittim 3 valizle döndüm. Küçük valize sadece ayakkabı doldurdum. Kirli kıyafetleri biriktirme akşamına yıka. Ben biriktirip orada çamaşır gününde yıkattım, yıkatmadan önce daha temiz ve güzel kokuyordu. Zaten sonrasında kendim yıkadım rahat ettim. 

Acemi birliğinde çok kişi olunca kantin sırası falan çok uzun oluyor ve sular çabuk bitiyor o yüzden 2 adet 6lı paket su alabilirsin. Mümkünse birilerine vermemeye çalış. 

4. sShoguNn

sShoguNn

Teşekkürler ?

15. Abin Denizci bebeğim. ?

http://i.hizliresim.com/2aj6LL.png

16. Bugün anime izlemeye başlayalı 6 yıl olduğunu fark ettim. 

200.gif

O kadar hızlı zaman geçiyor ki farkında olmadan, çok üzücü. :/

1. Gallardo

Gallardo

Bazen tam tersi de olabiliyor mesela ''sadece 5 yıl mı olmuş?...'' gibi :)

2. veritas

veritas

those are rookie numbers! :D

17. Deadpool cok iyi. Fazla iyi. Iw halt yesin

Ayrıca Domino için çizgi romandakilere benzemiyor, tü kaka diyenler tamamen haksızsınız. Sen ne güzel şeysin Domino. :utan:
    2. Rofh

Rofh

Colossus on numaraydı ama

3. Leffwn

Leffwn

Bir an "cable çok karanlık ne işi var orada üfff" diyenlerden birinin yorumu olacak sandım ama değilmiş. Sevindim. Bu arada ÇR'da öyle olmadığını filmde deadpoolda diyordu. Gerçi ben iyi buldum. :D 

4. Rofh

Rofh

Ben daha fazla karanlık istiyordum ama, +18 olmasın diye kan yoktu filmde baya.

Adamın kafa kopuyor kan yok orası iyi değildi

18. Deadpool 2 için İmaxte yer bakıyorum ama tamamı boş. :D Rrated olması ne güzel ya. :D Yakın zamana kadar boş kalırsa daha da güzel olacak. :D

1. veritas

veritas

Kalır bence ama Tr seslsndirme istemediğim için gitmeyecem

19. Avengers için büyük spoilera giden bir link. Aynı zamanda en büyük soruya:

20. Avengers için seans bakıyorum. Her saat dolu, her saat. İmax salın. 2D altyazılı da yok ki Ankamallde :(

2. Leffwn

Leffwn

Ben de dün sabah gittim 3d :/ Çok kötü 3d :/ İMAX izlemek lazımdı filmi. Acayip iyi olmuş.

3. sShoguNn

sShoguNn

3D güzeldi ya bence gerçi ben ilk defa sinemada 3D film izledim :D

4. Leffwn

Leffwn

Yok imax olmayınca olmuyor 3d. Çok karanlık çok kötü.

21. Vay be Luffy nereden nereye... Arc çok kötüydü, Odayı da sevmem ama iyi geldi buralara.

Spoiler

m0060_uNXry84dH74.jpg

1. Gallardo

Gallardo

Fairplay çerçevesinde bir yorum :)

2. veritas

veritas

Tam siteye gelip one piece hype'ı görmezsem kalan umut kırıntılarınıda atacaktımki bu yorumu gördüm iyi oldu.

3. Barış

Barış

nedense bende çok hoşlanmadım bu arc'dan. genel olarak kaçak dövüştüler kafa kafaya girmediler belki ondandır. ödül artışı beklediğimden fazla oldu bu sefer. o seviyeye geldiklerini düşünmüyorum daha.

22. Sınıf arkadaşım Mayısta askere gidiyor ben ise Ağustosa kalıyorum. Şansımı seveyim. Zihinsel olarak çok hazırdım. :(

2. sadece okan

sadece okan

:p evet benimki inş mayıs dönemidir :D 20 sinde belli oluyor kısa dönemler :D 

3. Leffwn

Leffwn

Ben askerliğin zorluğunda değilim, gideceğim tarihin çok ileri olması. :/

4. Perfectum

Perfectum

Valla sen en azından mental olarak hazırsın. arkadaşlarımın benim yaşımda çocuk sahibi olması bile garibime gidiyor :o Vücut büyüdü de kafa hala çocuk :p

23. Koe no Katachi animesinden kimselerin bahsettiğini görmemek ve bu kadar geç bulup izlemiş olmak çok kötü hissettiriyor. Animeyi izlerken yaşadığım duygu seli de üstüne tuz biber oldu.

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Erdem görecen hacı, Mal'da da ilk 10'da :P Bence öyle matah bir şey değil de, seviliyor işte. Turkanime.tv'de de listede en altta ;) kimi no na wa ve bu ünlü oldu zaten :)

3. Leffwn

Leffwn

MAL benim için listeden ibaret girip hayatta ilk 10muş 100müş bakmam. :D

4. sShoguNn

sShoguNn

O anime herkese aynı etkiyi yapmıyor ya mesela o tarz animelerden genelde etkilenirim ancak Koe no Katachi'yi sevememiştim.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.