Jump to content

Leffwn

Üyeler
  • İçerik sayısı

364
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne Leffwn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Logan, logan! Xmenin tum filmleri yaninda halt etmis. 

2. Naber la torpak.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Leffwn

Leffwn

... Yani... 

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Gidip film izleyeceğim ben, halimi hatrımı sorarak da şaşırttın yine. Galiba kafamda seni fazla odun canlandırıyorum. :D Hadi görüşürüz minnoş Erdi. 

4. Leffwn

Leffwn

Yuru yag tulumu.

3. Omen tanrem!

4. Horizon zero dawn oynamak istiyorum. ???

2. Krep

Krep

Death Stranding'de ps çıkacak. Final Fantasy duruyor. Ps'm yok. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

:kill-crazy-rabbit-emoticon:Sony'e yapmak istediklerim.

3. Leffwn

Leffwn

Ben pcye ciksa bile oynayamiyorum... ??

4. Yamato

Yamato

Senin kaderinde oyun oynamak yok sanırım :DD

5. 15 kusur saatlik this war of mine icin soyleyebilirim ki nesi bu kadar iyi? Yok savas atmosferini iyi veriyor falan, meh.
    2. LeornKayn

LeornKayn

Mass Effect yakın zaman çıkacak en azından çok övülüyor o oyun hikayesi baya iyimiş sanırım.

3. Leffwn

Leffwn

Ilk 3 oyun var ya... Yani kesin oyna buyuk kayip oynamamak. 

6. Abur cubur yemeyi bıraktım diyorken odadakilerin cikilota cips doldurmasi resmen irademe birndarbe oldu. Ancak 2 gun direnebildim. :[

2. Kudaran

Kudaran

asla bitmez pek yakınımdakilerden biliyorum hahahahaha die.

3. Leffwn

Leffwn

Yok yok bunlar bir daha toplanip almaz lel:booger-crazy-rabbit-emoticon:

4. Kudaran

Kudaran

daha geçen 1 adet cips parçası yemedim diye kafayı yediler aşağılanmış hissettiler çok bozdum :D üstelik yeni değil çok iyi bildikleri halde zaten onun için ısrar ediyorlar :dunno-crazy-rabbit-emoticon: patır kütür kalp kırmaya hazır ol :cool-onion-head-emoticon:

7. İron Fist, Guardians of Galaxy 2, Transformers 5, Karayip Korsanları, Logan; Mass Effect Andromeda, M&B Bannerlord derken bu sene efsane olacak!

1. Red-King

Red-King

Cidden harika bir sene olacak! Depp, beklemekten içimiz kurudu be reis.

8. Evrene hükmeden aslan gibi adamın evlilik teklifi ederken kedi kesilmesi. :D 

tumblr_nfu9d1OfLP1u2ifh6o1_500.gif

9. :admire2-onion-head-emoticon:

Spoiler

Yq0WME.jpg

Tekrar tekrar teşekkürler abla. :3 :panda-13:

1. Amygirl

Amygirl

Güzel olmuş bir tane de kendime yaptıracam bundan rica ederim güle güle kullan 

2. Leffwn

Leffwn

Kullanacağım :panda-13: Siteyi söylesene ya. :D

3. Amygirl

Amygirl

Adresinizeteslim yazarsan çıkar

10. 3-4 gündür hearts of iron oynuyorum. Valla ben boyle bunaltıcı strateji oyunu görmedim. Dünya savaşları bu kadar uzun surmemeli. ? Almanların sovyetleri alamamasina sasirmamali. 1 yılda Moskovaya varamadim. ? Yasasin tam demokratik Türkiye!

2. Leffwn

Leffwn

O kadar beklemek sıkıntı yıllarca yenilmiyorlar. :/ 

3. Heimatlos

Heimatlos

bekleyeceksin yenilirler elbet ordusu kırılıyor bir süre sonra 

4. Leffwn

Leffwn

Sabırsızım ama olsun deneriz bir şeyler :D

11. Sadece yattığım halde bu nasıl bir yorgunluk. Bana bir uğraş lazım. ? 

1. Amygirl

Amygirl

Sana bi dayak lazım 

2. Leffwn

Leffwn

Yıllardır kavga etmiyorum o bile bir uğraş bana ama kısa süreli bir çözüm. :( 

12. Vikings 4x16. Tek kelime ile müthiş. Odin reis. 

Ayrıca yoksa Floki imana mı geliyor. :D 

2. LeornKayn

LeornKayn

en son 3x1 de kalmıştım :) 

3. Leffwn

Leffwn

İzle izle. Süper ilerliyor. 

4. aizen-

aizen-

askerdeyken izliyemiyok ki bi bitsin direkt başlıyorum bi 4. sezon izlemedim.

13. Niye bu evde ben olmadigim her seferinde teknolojik seyler bozuluyor. ? 

14. Durduk ywre sabahladik iyi mi. ? 

15. 2017 animelerine baktim da yine sao ve sao tarzi oyun animeleri kaynayacak olmasi cok sinir bozucu. Artik daha ozgun seyler lazim. ?

1. Barış

Barış

VR animeleri gerçekten çok var. başlayıp başlayıp 12 bölümde sonlandırıyorlar. çok aşırı sinir bozucu. özellikle overlord'un devam etmesini çok istiyorum. SAO zerre umrumda değil ilk sezonun yarısı dışında çok gerilere düştü gözümde. şuan salak bi harem romantik komediden  başka bişey değil.  artık sektör iyice bu tempoda gidiyor. LN'den bi sezon çıkarıyorlar. 12 bölüm ondan sonra kesiyorlar millet LN okusun meraklansın diye. japonyada olanlar için çok problem değil ama bizim gibi japonca bilmeyenler için çok acı verici. zaten bu sezon çok berbattı. drifters olmasa komple animeyi kesecektim. 

16. Yes! Spidey! spidey! Spidey!

1. Leffwn
    2. Barış

Barış

500 kez cast değişmez ki bi seride yahu. beynim döndü. kesin bu herif mi şimdi spider man. rayına oturdu mu? marvel dünyasının spider man'i bu dimi öncekileri siliyor muyuz?

3. Leffwn

Leffwn

Bu marvel evrenine bagli Sony bir tane daha ayri yapacak diye biliyorum emin degilim. Oncekileri sil. 

17. Shepard olmamasi ic burkuyor ama oley be! 

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Sheppard'ı görünce direk aklıma stargate atlentis geldi. :D Oyun onunla ilgili mi yoksa ? İzledim  sardırarak ama anlayamadım.

2. Leffwn

Leffwn

Mass effect serisinin baskarakteri. Onunla ilgili degil ama muthis oyundur. 

3. Hawke

Hawke

Muhteşem olmuş ya akla gelebilecek her şeyi geliştirmişler. İzlerken kendimden geçtim. Çıkar çıkmaz almalıyım. Tek beğenmediğim kısım karakterlerin yüzleri oldu. Onun dışında tabii ki Shep yokluğunu hissettirdi...

18. Bu dis agrisi zihnen bitirdi beni katlanamiyorum artik. Daha ne kadar buna dayanacsgim bilmiyorum. Umarim bugun kurtulurum apseden.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Heh yani işte öyle oluyor, tüm dişlere tek tek değil de sağlamlık katsın diye birkaç yere yapıyolar. Annem de istemişti sormuştum dişçiye, böyle demişti bana. :D

19. O ağrı kesiyici erken icmeyecektim ? Dis agrisindan nefret ediyorum. ?

20. Kingdom 63 sonrasini nereden okuyabilirim? Mangatr de dogrudan 200'lere geciyor aradaki bölümler yok. ?

2. Leffwn
    3. Gallardo

Gallardo

Animesinde konu atlamaları falan varmış. Manga bölümü bol olunca aceleci davranıp önemsiz (?) gördükleri kısımları atlayanlar oluyor bazen. Sansür falan da boldur. Berserk 2016 le kıyaslanacak kadar kötü bir uyarlama sanırım. MAL puanları fena değil ama onların da çoğu muhtemelen animeyi sıfırdan izleyip mangayı bilmeyenlerdendir. Az bölümle idare edebilirsen şimdilik beklemek en iyisi derim :)

4. Leffwn

Leffwn

Aynen berserk bundan iyi en azindan adamlar ozenmis, kingdom da ozenme olmadığı gibi sansurden gecilmiyor. Eger cevirilecekse bekleyecegim yok cevrilmezse en kotu ihtimalle bırakırım.

21. 7.5 tlye deux ex, yeppu!

22. 2 hafta önce kaybettigimi sandığım 20 lirayı pantalonun cebinde bulmak. :angel2-onion-head-emoticon:

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Şuan ihtiyacım olan mutluluk tam olarak bu. Slfpvşvş 

23. Naruto? Bitti. Bleach? Bitti. Toriko? Bitti. Ne okuyacağız biz daha? Fairy Tail mi, liderlik vasfı yok bir kere. 

2. Leffwn

Leffwn

One piece surekli ara veriyor ayrica pek zevk alamıyorum eskisi gibi. Ah o hxh... ?

3. Barış

Barış

souma baya iyi. aşcılık mangasından beklenmeyecek derecede entrika devrim duygusu uyandırıyor insanda. fena yaw

4. Leffwn

Leffwn

Animesini severek izledim ama mangasinda o kadar guzel olmuyor yemekler o yuzden animesi çıktıkça izliyorum. Baska bir sezon çıkmazsa okurum. ? 

24. Az kaldı az... 

725ba1665aa9beb7606e6bf25c916e74d0080174

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.