Jump to content

Leffwn

Üyeler
  • İçerik sayısı

364
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne Leffwn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kimi no na wa.

2 gün oldu sanırım izleyeli ama çok geç olmadan yazayım.

Animenin zamansal sıkıntıları ki unutma süresi, kızın eline düşüp bakması gibi şeyleri es geçersek gerçekten çok güzeldi. Sonunda bir an acaba mutlu bir son olmaz mı dedim ama mutlu sonla bitmiş olması güzeldi.

Boku no Hero academia

3x4 bölümü izlerken öyle gaza geldim ki mangasını okuduğumda aynısını hissetmiştim. Naruto, One Piece gibi serilerin yanına yazılacak bir anime. Çok uzun konusu yok ama çok kaliteli.

2. İsimlerine tıklayarak Twitch Kanallarına gidebilirsiniz. 

1(464).jpg

PintiPanda: 3 yıldır takip ettiğim yayıncı. Her ne kadar çoğu oyunu kötü oynasa ve yolları bulamasa bile kendisi gerçekten iyi bir insan ve diğer bahsedeceğim yayıncılar gibi muhabbetini dinlemek keyifli.

Yayın günleri: Pazartesi, Salı ve Persembe. 

jahrein.jpg

Jahrein: 6-7 aydır takip ediyorum. Çok fazla argo kullanmasına rağmen muhabbeti ve çok farklı oyun oynaması ile izlemekten zevk aldığım yayıncılardan. 

Yayın Günleri: Haftanın çoğu günü yayın açıyor. Kendi kanalı dışında Nvdia ve Game&Play kanallarında da yayın açıyor. 

photo.jpg

Geekyapar: Youtube kanalını açıldığından beri, Twitch kanalını ise 5 aydır takip ediyorum. Geekyapar sitesinin ve Youtube kanalının içerik oluşturucularından Can Sungur yayın açıyor genellikle. Oyun muhabbeti bir yandan diğer konulardaki muhabbetleri olsun, genel kültürü olsun gerçekten bilgili bir insan.

Can Sungur: Kendi ismi ile açtığı kanalda yayınlarına devam ediyor. 

Yayın Günleri: Ne zaman açtığı belirsiz. 

Yayınları kaçırmamak için sosyal medyalarını takip edebilir ya da Twitch Now uzantısını Chrome'a kurarak yayın açtıklarında haberdar olabilirsiniz. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.