Jump to content

Leffwn

Üyeler
  • İçerik sayısı

364
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Leffwn got a reaction from Sabah Sisi for bir durum güncellemesi, Ne güzel bir staj bitişi ve vedalaşma yaşadım, baya mutlu oldum.   
    Ne güzel bir staj bitişi ve vedalaşma yaşadım, baya mutlu oldum. 
  2. Beğen
    Leffwn got a reaction from Sabah Sisi for bir durum güncellemesi, Spidey 10 numara olmuş. :D Civil War cidden iyi olacak. :D   
    Spidey 10 numara olmuş. :D Civil War cidden iyi olacak. :D 

3. Beğen
    Leffwn got a reaction from Black Angel for bir durum güncellemesi, Ahahha   
    Ahahha  

4. Beğen
    Leffwn got a reaction from Sabah Sisi for bir durum güncellemesi, Sonunda beklediğim fragman. Şunu da atayım:   
    Sonunda beklediğim fragman. 
    Şunu da atayım:

5. Beğen
    Leffwn got a reaction from Rofh for bir durum güncellemesi, D Gray Man ve Berserk animelerinin döndüğü şu yılda keşke bir Great Teacher Onizukanı   
    D Gray Man ve Berserk animelerinin döndüğü şu yılda keşke bir Great Teacher Onizukanın yeniden başlayacağı haberi gelse de az şenlensek. 
  6. Beğen
    Leffwn got a reaction from Sabah Sisi for bir durum güncellemesi, Allahu Akbar!!!!!!! Spidey sonunda göründü ya lan!!!!! Sup vs Bat halt yesin! OYŞŞŞŞŞ   
    Allahu Akbar!!!!!!! 
    Spidey sonunda göründü ya lan!!!!! Sup vs Bat halt yesin! OYŞŞŞŞŞ
  7. Beğen
    Leffwn got a reaction from Barış for bir durum güncellemesi, Allahu Akbar!!!!!!! Spidey sonunda göründü ya lan!!!!! Sup vs Bat halt yesin! OYŞŞŞŞŞ   
    Allahu Akbar!!!!!!! 
    Spidey sonunda göründü ya lan!!!!! Sup vs Bat halt yesin! OYŞŞŞŞŞ
  8. Beğen
    Leffwn got a reaction from RedSingOra for bir durum güncellemesi, 2 gündür bir dinlemedim gitti. Uykusuzluk bir yandan staj bir yandan hastane fasoları   
    2 gündür bir dinlemedim gitti. Uykusuzluk bir yandan staj bir yandan hastane fasoları bir yandan. Ben alışkın değilim bu kadar şeye :( 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.