Jump to content

Ledo

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

Ledo hakkında

• Doğum günü 05/14/1993

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime - Müzik - Oyun - Spor - Gitar - Çizim

Son profil ziyaretçileri

1264 profil görütülenme

Ledo üyemizin başarıları

1. Ledo

( 25 / 25 ) Yowamushi Pedal: New Generation

Emeğine sağlık dostum. 2 bölüm üst üste görünce çok mutlu oldum :D son 2 bölümü üst üste seyretmek süper oldu. Gelecek sezon görüşmek üzere :D Bu arada gelecek sezon ne zaman başlayacak herhangi bir bilgi var mı ?? Terar emeğinize sağlık, teşekkürler.
  2. Ledo

Selamlar, iyi bayramlar herkese. Hocam çevirinin son durumu nedir bilgi alabilir miyiz? Bugün final bölümüde gelecek. 2 bölüm üst üste izleyecez baya güzel olacak :D Heyecanla beklemedeyiz, kolay gelsin.
  3. Ledo

Emeğine sağlık hocam
  4. Ledo

Eyvallah hocam heyecanla bekliyoruz İnşallah en kısa sürede yayında olur Bir yandan da iyi oldu ya üst üste 2 bölüm :D
  5. Ledo

2 yeni bölümü ben ve birçok arkadaş sabırsızlıkla bekliyor Dİğer çevirmen arkadaşında finalleri başlamış sanırsam. İnşalah en kısa sürede gelir bölümler.
  6. Ledo

Hocam bu seriyi bıraktınız mı çeviriyi? Diğer çevirmen arkadaşta meşgul sanırım 4 gün olacak son bölüm gelmedi :(
  7. Ledo

( 15 / 12+ ) Flying Witch

Bu tarz serileri çok seviyorum . Kolay gelsin arkadaşlar şimdiden.
  8. Ledo

Çizimlerim

Teşekkürler
  9. Iron Maiden dinleyen birilerini görmek çok güzel :) . Up the IRONS !
  10. Ledo

Çizimlerim

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar
  11. Ledo

Forum üyeleri anime karakteri olursa...

@Lexi Taiga Aisaka – Toradora
  12. Hiç saymadım, liste falanda tutmuyorum ama daha fazladır diye tahmin ediyorum. Alttaki 78
  13. Ledo

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Aldnoah.Zero Konusu çok ilgimi çekmişti ama bölüm sayısı kısa olduğu için konuyu pek iyi işleyememişler animeye. Başlamadan önce baya beklentiye girmiştim ama beklediğimi pek bulamadım ona rağmen "finale kadar" güzeldi diyebilirim. İçimden 2.sezonunu izlemek gelmiyor hiç, 1.sezonun finali hiç ama hiç tatmin etmemişti, seriden bir anda soğudum diyebilirim :D
  14. Ledo

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Aldnoah.Zero Finali hiç ama hiç beğenmedim.
  15. Ledo

Sosyalleşmeye Geldim Ben

Merhaba hoş geldin . Japonya'da yemek yemek derken Japonya'ya gidiyorsun sanırım :D eğer öyleyse süpermiş gerçekten . Anime izleyenlerin çoğunluğunun hayallerinden biridir diye tahmin ediyorum Japonya'ya gitmek . Başkalarının nasıl baktığını boş ver ya zaten anime izlemeyenler genelde anime izleyenlere deli , çocuk gözüyle falan bakıyor :D Tekrar hoş geldin.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.