Jump to content

canseckiner

Üyeler
  • İçerik sayısı

351
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    canseckiner reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor.   
    Bu bir Bleach haberidir!! Şuan resmen ellerim titriyor. Kalbim pırrrr pırrrr ediyor. Çünkü OVA da olsa tarihi belli olmasa da BLEACH geliyor. Bleach Colorful adıyla 
  2. Beğen
    canseckiner reacted to historianWeeb for bir durum güncellemesi, AKK sıfırlansa da adam akıllı bir çözünürlükte izlesem veya indirme yapsam...   
    AKK sıfırlansa da adam akıllı bir çözünürlükte izlesem veya indirme yapsam...
  3. Beğen
    canseckiner reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, 3-4 gündür hearts of iron oynuyorum. Valla ben boyle bunaltıcı strateji oyunu görmedi   
    3-4 gündür hearts of iron oynuyorum. Valla ben boyle bunaltıcı strateji oyunu görmedim. Dünya savaşları bu kadar uzun surmemeli. ? Almanların sovyetleri alamamasina sasirmamali. 1 yılda Moskovaya varamadim. ? Yasasin tam demokratik Türkiye!
  4. Beğen
    canseckiner reacted to Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Saiki Kusuo no Ψ-nan ne komikmiş yaa, gülmekten gözümden yaşlar geldi. 3'üncü bölümde   
    Saiki Kusuo no Ψ-nan ne komikmiş yaa, gülmekten gözümden yaşlar geldi.  3'üncü bölümde iyice kırıldım, yeni başladım animeye. Birde bölüm isimlerini yazmasalar tam süper olacak
  5. Beğen
    canseckiner reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Forumdaki sohbetten duyduğum Aoi Bungaku... Sen nasıl bir animesin. Bunları gerçekten   
    Forumdaki sohbetten duyduğum Aoi Bungaku... Sen nasıl bir animesin. Bunları gerçekten bir insanın yaşadığını düşünürsek benim için gerçekten bir başka başyapıt oldu bu anime ve sanırım ilk işimde Osamu Dazai'nin Ningen Shikkaku' sunu okumak olacak. Animenin şu güzel ost'unuda şuraya kondurayım. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.