Jump to content

owned

Üyeler
  • İçerik sayısı

46
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

owned kullanıcısının paylaşımları

1. uploader arkadaşlar, şu son bölümü artık ekleseniz de bende rahat etsem ha :D
  2. son bölüm yüklenmiş ve seri tamamlanmıştır ;)
  3. 12. bölüm yüklenmiştir, uploadlanması dileğiyle :D
  4. upload ekbinden yetkili arkadaşlara sesleniyorum, 11. bölümü siteye eklerler mi? dün gözden kaçmış herhalde ki, özelden bir sürü mesaj geliyor bana :D
  5. yeni bölüm eklenmiştir.
  6. upload ekibinden birisi mesaji görürseniz diyorum, siteye 9 ve 10. bölümü yüklerseniz sevinirim, arkadaşlar merak içinde kalmasın :D
  7. ben bile nasıl hazırladığımı anlamadım, bi baktım 12 saat geçmiş 2 bölüm hazır :D o enerjiyi bi daha bulursam zaten, seri o gün biter, bende rahatlarım :D
  8. 10. bölümde yüklenmiştir... yeni yüklenen bölümler : 9 ve 10
  9. 10. bölümün düz altyazısı yüklenmiştir.... videosu hazırlanıyor, 3 saatte kadar upload olur herhalde :)
  10. 9. bölüm yüklenmiştir...
  11. yeni bölüm altyazısı eklendi, videolusu yolda...
  12. yeni bölüm eklenmiştir.
  13. ilave küfür kullanmıyorum, hepsi konuşmada - altyazıda olan şeyler ki animedeki çoğu karakterlerin kişiliklerinden ötürü acayip sokak jargonu var ki ben türkçeleştirme yaptığımda, o jargonların şekli çok değişiyor. ordaki küfürün yerine örtücü kelime koysam, kendimi rtük gibi hissederim ki ben buna karşıyım, neyse odur. ayrıca küçük arkadaşlar o küfür ha bugün ha yarın öğrenecektir ki artık yeni nesilin öğrendiği ilk 10 kelimeden 2 si küfür olduğundan, korumak imkansıztır... sadece geciktiririz. bunun yerine tv deki gibi akıllı işaretler konabili, ama yine önüne geçilmez.
  14. yeni bölümün altyazısı yüklenmiştir... şuan altyazıyı videoya gömüyorum, yaklaşık 3 saatte kadar upload olmuş olur.
  15. yeni bölüm yüklenmiştir...
  16. yeni bölüm çevirisi bitti, kahvaltı saatlerine yüklenmiş olur :)
  17. yeni bölüm eklenmiştir
  18. yeni bölüm eklenmiştir...
  19. yeni bölüm yüklenmiştir :)
  20. yeni bölüm eklenmiştir
  21. 2. sezon 2.bölüm yüklenmiştir...
  22. yorumlarınız için çok teşekkürler :) bu ilk çeviri maceramdı ve güzel yorumlar almak içimi rahatlatıyor doğrusu :) haftaya artık SoulTaker ı tamamlamaya başlayacam, ardından Buzzer ın 2.sezonuna geçmeyi düşünüyorum. Buzzer bittikten sonra,halen Dear Boys çevirisi yapılmamışsa neden olmasın,ona da bir el atarım :)
  23. ilk 8 bölümü video olarak paylaştım... 9 yolda :)
  24. son bölüm çevirisi %80 de, bitti bitiyor... 4. bölümü videolu yaptım ama görüntüyü iyileştirmeyi unutmuşum, 360p oldu kusura bakmayın artık :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.