Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asperatus

Kayıtlı Üye
  • Content Count

650
  • Last visited

• Days Won

8

Asperatus last won the day on April 15

Asperatus had the most liked content!

About Asperatus

• Rank
    Level 6

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Yeni sezon diye yeni eşofman görmeyi bekledim niyeyse ahahshdahsdha
  2. Bu soruyu buradan sorayım, kullanıcı adını nereden esinlendin ?
  3. Ufak tefek dersler veriyorum okulda zaten de, daha genç arkadaşlara vermek daha tatlı olurdu herhalde ya
  4. 4 seçeneğim var. Önceliğim ingilizce MBA. İkinci tercihim iş sağlığı güvenliği yüksek lisans bitirip, b seviyesi riskli işler sertifikası almak olacak. Üçüncü tercihim insan kaynakları olarak, denizcilik şirketlerinde iyi iş yapıyor. Son tercih olarak kendi bölümümü izmire taşımak var, denizcilikte emniyet güvenlik ve çevre yönetimi diye bi bölüm var. Derslerin hepsini saydırır, tezi yazar geçerim. Zaten ilk 3 tercihimden de anlaşılacağı üzere bu denizcilik işinden kurtulmak istiyorum xd Kpss ile bi denizcilik lisesine öğretmen olarak atanırsam tabi tüm planlar değişir ^^
  5. Ben hep asyaya çalışmak istemişimdir ama bahtıma hep avrupa-amerika arası çalıştım :/ Hiçbir şey için kesinlikle geç değil o konuda katılıyorum, değiştiricem zaten yüksek lisans bölümümü de yatay geçiş yapıcam bu yaz kafaya koydum
  6. Son ayımda her sabah uyanınca ağlıyordum ya xd Bu arada hep ilkokul öğretmeni olmak istemişimdir
  7. Ben sadece genel kültür yeteneğe gireceğim herhalde xd Biz de çürüdük gemilerde ya, alışır merak etmesin :D
  8. Şuan deniz ulaştırma mühendisliği yüksek lisanstayım, dersler bitti sayılır teze başlıcam sözde ama hiç içimden gelmiyor xd Sen de 3 sınava gireceğim dediğin için sanırım matematik öğretmenliği mezunu olacaksın önümüzdeki birkaç hafta içerisinde ?
  9. Ya sağooll, hallederim ben bi şekilde ^^ Kaç sınava gireceğim nasıl gireceğim falan hiçbir fikrim yok henüz xdxd
  10. Ertelenmesi çok iyi oldu ya benim için, haziran-temmuz arası kasarım diyodum şimdi haziran-eylül oldu iyi oldu valla xd
  11. Hoşgeldin Aslı, forumda güzel vakit geçirmeni dilerim. Hunter X Hunter benim de en sevdiğim serilerdendir. Favori 4 serimden biridir. Samurai Champloo seveceğine inanıyorum. Tekrardan hoşgeldin ! Edit : ben de kpss kasıcam şu finaller bitsin bi xd
  12. Hoşgeldin Hasan, iyi forumlar.
  13. Hoşgeldin Metin, keyifli forumlar dilerim. FMA dışında saydıkların benim de sevdiklerim arasındadırlar
  • Create New...