Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Asperatus

Kayıtlı Üye
  • Content Count

637
  • Last visited

• Days Won

8

Reputation Activity

1. Beğen
    Asperatus reacted to Perfectum for a status update,   
  2. Beğen
    Asperatus reacted to Perfectum for a status update, Hayırlı bayramlar hepimize Türkanime Forum ahalisi :)   
    Hayırlı bayramlar hepimize Türkanime Forum ahalisi :)
  3. Beğen
    Asperatus reacted to Gallardo for a status update, Okumanın zevkine, kitap sizinle konuşmaya başladığında varırsınız.   
    Okumanın zevkine, kitap sizinle konuşmaya başladığında varırsınız.
  4. Beğen
    Asperatus reacted to Gallardo for a status update,   
  5. Beğen
    Asperatus reacted to byzeref for a status update, Buraya yeni geldim heyecanlıyım :))   
    Buraya yeni geldim heyecanlıyım :))
  6. Beğen
    Asperatus reacted to Amygirl for a status update, "Mangakalar ressamlar gibi iyi resim yapamadığı, yazarlar gibi iyi roman yazamadığı i   
    "Mangakalar ressamlar gibi iyi resim yapamadığı, yazarlar gibi iyi roman yazamadığı için mangaka olur."
    Bir Kakushigoto repliği 
  7. Beğen
    Asperatus reacted to sensenibilsensei for a status update, Lol oynayan varsa kawaiisenseidesu nickim ekleyin   
    Lol oynayan varsa kawaiisenseidesu nickim ekleyin
  8. Üzgün
    Asperatus reacted to Amygirl for a status update, Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt y   
    Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt yapabileceğim bir fotom bile yok özgürlük seviyem çok hoş
  9. Harika
    Asperatus reacted to bluegrass for a status update, İnternette var olan tüm webtoonları okumaya ant içmiş gibi okuyorum. Hastalık bu resm   
    İnternette var olan tüm webtoonları okumaya ant içmiş gibi okuyorum. Hastalık bu resmen o.o 
  10. Üzgün
    Asperatus got a reaction from MadMonkey for a status update, BNHA ağlattı   
    BNHA ağlattı
  11. Beğen
    Asperatus reacted to 1456ha for a status update, 2020 Bahar Sezonu!!   
    2020 Bahar Sezonu!!

12. Beğen
    Asperatus reacted to Perfectum for a status update, Yeni bir sanatçı keşfettim Spotify sayesinde Hayatımda hiç bara gitmedim ve içmiyorum   
    Yeni bir sanatçı keşfettim Spotify sayesinde
    Hayatımda hiç bara gitmedim ve içmiyorumda ama şöyle şarkılar beni fişekliyor ya, git bir Jazz bara, al eline meyve suyunu otur dinle. 
  13. Karmaşık
    Asperatus reacted to Vega for a status update, Garip...   
    Garip...
  14. Beğen
    Asperatus reacted to Gallardo for a status update, Çoğu modern Batılı meditasyonu bir rahatlama tekniği olarak bilir. Yoga pantolonunuzu   
    Çoğu modern Batılı meditasyonu bir rahatlama tekniği olarak bilir. Yoga pantolonunuzu giyer, sıcak ve minderlerle dolu bir odada on dakika oturur, telefonunuzdan size iyi olduğunuzu, her şeyin iyi, he şeyin harika olduğunu, yüreğinizin sesini izlemenizi... vs.vs.vs. söyleyen yatıştırıcı bir sesi dinlersiniz.
    Ama gerçek Budist meditasyonu insanın kendini hoş uygulamalarla rahatlatmasından çok daha yoğundur. Yoğun meditasyon sessizce ve merhametsizce oturup kendinizi izlemenizi gerektirir. İdealinde her düşünce, her yargı, her eğilim, her kımıldama, duygu, varsayım izi zihin gözünüzün önünden geçerek yakalanır, kabul edilir ve boşluğa geri bırakılır. İşin kötüsü de bunun sonu yoktur. İnsanlar sık sık meditasyonda ''iyi olmadıklarından'' sızlanırlar. İyi olmak diye bir şey yoktur. Tüm mesele de budur. Meditasyonda berbat olmanız gerekir. Bunu kabul etmeli, kucaklamalı ve sevmelisiniz.
    İnsan yeterince uzun süre meditasyon yaparsa her türlü şey ortaya çıkar: tuhaf fanteziler ve onlarca yıllık pişmanlıklar, tuhaf cinsel dürtüler ve inanılmaz bir sıkıntı, ezici yalıtılmışlık ve yalnızlık duyguları. Ve bunları da gözlemek, kabul etmek ve bırakmak gerekir. Bunlar da geçecektir. (Mark Manson - Her Şey B*ktan)
  15. Üzgün
    Asperatus reacted to Ancaks for a status update, Hayat kısa, yarının garantisi yok, cebimde beş kuruş yok ne yapayım yani? Ne olduğu b   
    Hayat kısa, yarının garantisi yok, cebimde beş kuruş yok ne yapayım yani? Ne olduğu bile belli olmayan bir hastalığım var diye ağlayayım mı? Ya da bu aralar birkaç şeyde başarısız oldum diye duvara kafa mı atayım? Peh! Ben en iyisi çalışmaya devam edeyim. En azından zamanım dolu geçer... Damarıma basıldı geçmiş olsun  -_-
  16. Harika
    Asperatus reacted to Gallardo for a status update, Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa de   
    Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa dengi :D" derken bir bakıyorum benim eski hesap :D
  17. Üzgün
    Asperatus reacted to Toprakezgi for a status update, Ahh ah, nerde o eski günler...   
    Ahh ah, nerde o eski günler... 
  18. Beğen
    Asperatus reacted to Singularity for a status update, Bu League of Legends sinematikte harbi işi iyi yapıyor. ama sadece sinematikte..   
    Bu League of Legends sinematikte harbi işi iyi yapıyor. ama sadece sinematikte..

19. Üzgün
    Asperatus reacted to Ancaks for a status update, Üçüncü bölüm bu hızla inerse, animenin çevirisini 5 yıl sonra anca bitiririm herhalde   
    Üçüncü bölüm bu hızla inerse, animenin çevirisini 5 yıl sonra anca bitiririm herhalde...
  20. Beğen
    Asperatus reacted to HolySpirit for a status update, Anılarım canlandı :D   
    Anılarım canlandı :D
  21. Beğen
    Asperatus reacted to Singularity for a status update, Kargo verirken küçük kıza dil çıkarttım 2 saat ağladı yaa ben o kadar çirkinmiyim   
    Kargo verirken küçük kıza dil çıkarttım 2 saat ağladı yaa ben o kadar çirkinmiyim 
  22. Beğen
    Asperatus reacted to Red-King for a status update, Biliyoruz Guts reis yoruldun, ama yapacak bir şey yok... Berserk yeni sayısı kışa kad   
    Biliyoruz Guts reis yoruldun, ama yapacak bir şey yok... 
    Berserk yeni sayısı kışa kadar ertelendi.
    @Kentaro Miura
    @Berserk

23. Beğen
    Asperatus reacted to Red-King for a status update, "Berserk Band of the Hawk" 15 GB sana feda olsun @All Guts @All Hell @All Berserk   
    "Berserk Band of the Hawk" 15 GB sana feda olsun  @All Guts @All Hell @All Berserk
  24. Beğen
    Asperatus reacted to jans09 for a status update, İlkbahar... En kişiliksiz ay... Ne soğuk, ne sıcak, ne yağışlı, ne yağışsız.... Mikro   
    İlkbahar... En kişiliksiz ay... Ne soğuk, ne sıcak, ne yağışlı, ne yağışsız.... Mikrobun gribin cirit attığı bu ayın iki güzel yanı var. Biri kış sonrası insan yataktan donmayacağını bilerek kalkıyor, ikincisi doğa canlanıyor ama bunlar onun hava durumundaki kişiliksizliğine etki etmiyor O.o
  25. Beğen
    Asperatus reacted to Leffwn for a status update, Samsun Genclik Festivali cok guzeldi. Teomani canli canli dinlemek paha bicilemez. He   
    Samsun Genclik Festivali cok guzeldi. Teomani canli canli dinlemek paha bicilemez. Hele de Sebnem Ferah ile dueti. 
  • Create New...