Jump to content
Türk Anime TV Forum

AntiNewEra

Üyeler
    571
  • Son ziyareti

• Başarı

5

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    AntiNewEra reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Bugün gittim "ünlü türk yemekleri" adlı bir kitap aldım. "Benden sağlam koca olur" im   
    Bugün gittim "ünlü türk yemekleri" adlı bir kitap aldım. "Benden sağlam koca olur" imajıma +15 yetenek puanı ekleyip japonyada kız bulma operasyonu hazırlıklarına son hız devam ediyorum. Eğer başarılı olursam birgün forumdaki herkesi yemeğe çağırıcam ahada buraya yazdım. :P
  2. Beğen
    AntiNewEra reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, Veeeeeeeeee ... İlk hafta bitti :D   
    Veeeeeeeeee ... İlk hafta bitti :D
  3. Beğen
    AntiNewEra got a reaction from Ladybug for bir durum güncellemesi, Vatsgoinon gayz ! Fas'tan çıktık. Kuzey İspanya'da Bilbao'ya geldik. Şuan New York'a   
    Vatsgoinon gayz ! Fas'tan çıktık. Kuzey İspanya'da Bilbao'ya geldik. Şuan New York'a doğru yol alıyoruz. 10 gün sürecek ^^
  4. Beğen
    AntiNewEra got a reaction from Ladybug for bir durum güncellemesi, Selamlar. 6 şubatta çıktığım açık deniz eğitimi maceram 7 ay 4 gün sonunda bitmiştir.   
    Selamlar. 6 şubatta çıktığım açık deniz eğitimi maceram 7 ay 4 gün sonunda bitmiştir. Artık buralardayım.
  5. Beğen
    AntiNewEra got a reaction from Sabah Sisi for bir durum güncellemesi, Selamlar. 6 şubatta çıktığım açık deniz eğitimi maceram 7 ay 4 gün sonunda bitmiştir.   
    Selamlar. 6 şubatta çıktığım açık deniz eğitimi maceram 7 ay 4 gün sonunda bitmiştir. Artık buralardayım.
  • Yeni Oluştur...