Jump to content

Asperatus

Kayıtlı Üye
  • Content Count

713
  • Last visited

• Days Won

8

Reputation Activity

1. Beğen
    Asperatus reacted to MikasaWithInTheFire for a status update, 2020'ye bırakacağım şarkı; Özgür bırak beni/Rahat bırak beni   
    2020'ye bırakacağım şarkı;
    Özgür bırak beni/Rahat bırak beni
  2. Beğen
    Asperatus reacted to Gallardo for a status update, N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıl   
    N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıldır olduğu gibi :)
  3. Beğen
    Asperatus reacted to sShoguNn for a status update, mutlu yıllar! 2021 %100 eminim daha güzel olacak!   
    mutlu yıllar!
    2021 %100 eminim daha güzel olacak!

4. Beğen
    Asperatus reacted to bluegrass for a status update, Yeni yıl kutlama şarkısıığ.   
    Yeni yıl kutlama şarkısıığ.

5. Beğen
    Asperatus reacted to bluegrass for a status update, Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden   
    Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden ne fiziksel ne de psikolojik şiddet görmediğimiz, sevdiklerimizle beraber yeni bir yıl olsunn. Ya da zombi saldırısı olsun lütfen. Neyse yeni yılımııııızz kutlu olsuun.
  6. Beğen
    Asperatus reacted to heymely for a status update, Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden d   
    Zor bir yılın ardından herkese; şiddetsiz, sevgi dolu, sağlıklı ve geçen senelerden daha da iyi bir yıl dilerim. 2021 yılının getirdiği mutluluğun, 2020'nin getirdiği bütün kötülükleri unutturmasını temenni ederim.

Musmutlu yıllar!

7. Beğen
    Asperatus reacted to Pseudohomophylus for a status update, Geçen hafta sosyal bir platform üzerinde katlanır PC masası çekilişi vardı. Tecrübeyl   
    Geçen hafta sosyal bir platform üzerinde katlanır PC masası çekilişi vardı.
    Tecrübeyle sabittir biliyorum ki bana çıkmayacak. Ben de gittim benzer bir ürün satın aldım. Aldığım gün bir de üzerine sanatımı konuşturdum. On numara bana özel bir masa oldu  

Benim gibi işini şansa bırakmayan kaç kişiyiz?
    Benzer durumlar yaşayanlarınız varsa bilmek isterim 
  8. Beğen
    Asperatus reacted to heymely for a status update, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun! Cumhuriyet kadınları olarak müteşekkiriz.   
    29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!
    Cumhuriyet kadınları olarak müteşekkiriz. 
  9. Beğen
    Asperatus reacted to Singularity for a status update, Doğum günün kutlu olsun Türkiye Cumhuriyeti.. Bir gün bile unutmadık.. Unutturamazlar   
    Doğum günün kutlu olsun Türkiye Cumhuriyeti..
    Bir gün bile unutmadık..
    Unutturamazlar..
    Ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e özlem ve minnetle.. 

10. Karmaşık
    Asperatus reacted to Gallardo for a status update, Abi siz n'apıyosunuz iyi misiniz siz?   
    Abi siz n'apıyosunuz iyi misiniz siz?

11. Karmaşık
    Asperatus reacted to Pseudohomophylus for a status update, Fazla düşünmek bedene zararlı bunu biliyorum ama ispatlayamam   
    Fazla düşünmek bedene zararlı bunu biliyorum ama ispatlayamam 

12. Üzgün
    Asperatus reacted to Perfectum for a status update, Yav şu bir ay beni acayip yordu yaşlandım!   
    Yav şu bir ay beni acayip yordu yaşlandım! 
  13. Teşekkür
    Asperatus reacted to Pseudohomophylus for a status update, İlk durum günceli şeysi... 10 Ekim Dünya Ruh Sağlığı Günü olması dolayısı ile bir pay   
    İlk durum günceli şeysi...
    10 Ekim Dünya  Ruh Sağlığı Günü olması dolayısı ile bir paylaşım yapmak istedim.
    Ruh sağlığımızı bozanlara karşı mücadelenizde
    Güç sizinle olsun sevgili forum halkı
    Seviliyorsunuz...

14. Karmaşık
    Asperatus reacted to bluegrass for a status update, Digimon tasosu topladığım günleri özledim :(   
    Digimon tasosu topladığım günleri özledim :(
  15. Harika
    Asperatus reacted to Mutaika for a status update, Zoro ve yön duygusu...   
    Zoro ve yön duygusu...
  16. Beğen
    Asperatus reacted to Gallardo for a status update, Anime, manga, novel vs karakterler gerçek hayat esintilerini bir yana bırakırsak haya   
    Anime, manga, novel vs karakterler gerçek hayat esintilerini bir yana bırakırsak hayal gücü ürünüdürler. Bir hayali ve fanteziyi barındırır arka planda. Çoğunlukla cinsel enerjiden doğan bir fantezi bu. Bu tür fanteziden arındırılmış fanservice material yanı olmayan idealize tiplere de rastlamak mümkün. Miyazaki animeleri gibi (tamam bir parça var kabul). Aynı şekilde bu tarz bir itkinin kullanıldığı ama gerçeklikten kopmamış karakterlere de rastlamak mümkün. Sanırım LOGH’da ki gibi veya Gundam veya Votoms’da ki gibi. Her halükarda onlar birer hayal ürünüdür ve gerçek hayat gerçeklerin olduğu yerdir. Siyah ve beyazı baştan böyle belirleriz grileşme sonradan başlar. Tahmin edersiniz ki kompleks eserler grinin tonlarından çıkar. Zannımca saf siyah veya saf beyaz örnekler yoktur. Bu noktada siyah olanın siyahı, beyaz olanın beyazı ne kadar temsil ettiğini (gerçek hayat gerçeği ne kadar temsil eder, gerçek nedir, gerçeği tanımlarken başvurduğumuz kriterler nelerdir…)  sorgulamakta fayda var. Bununla birlikte, nadir bulunabilirlikleri itibariyle grinin uç tonlarındaki örnekler ekstra ilginçlik teşkil edebilmektedirler (%1 gerçekçi %99 hayal ürünü bir karakterin ilham vermesi).
  17. Beğen
    Asperatus reacted to CiciKedi for a status update, CiciKedi - Pain   
    CiciKedi - Pain

18. Beğen
    Asperatus reacted to 908 for a status update, Saat 18:00'yı beklememişler ^-^ Tüm bölümleri çıktığına göre, artık başlayabilirim. E   
    Saat 18:00'yı beklememişler ^-^
    Tüm bölümleri çıktığına göre, artık başlayabilirim.  

Edit:
    Bitirdim ^-^ 06:30
  19. Harika
    Asperatus reacted to Gallardo for a status update, Bu gerçek olamaz https://mobile.twitter.com/japanvxsuals/status/1303655462836097025   
    Bu gerçek olamaz
    https://mobile.twitter.com/japanvxsuals/status/1303655462836097025
  20. Beğen
    Asperatus reacted to Mutaika for a status update, Üzgün bir ana karakter için çok uyumlu müzik   
    Üzgün bir ana karakter için çok uyumlu müzik

21. Beğen
    Asperatus reacted to Mutaika for a status update, Çok neşeli ama ciddi olunca da tüyleri diken diken eden karakter, Monkey D. Luffy   
    Çok neşeli ama ciddi olunca da tüyleri diken diken eden karakter, Monkey D. Luffy

22. Teşekkür
    Asperatus reacted to 908 for a status update, Fate Sıralaması: Geçen günlerde tamamladığım ama sizlerle paylaşmayı unuttuğum, kendi   
    Fate Sıralaması:

Geçen günlerde tamamladığım ama sizlerle paylaşmayı unuttuğum, kendimce düzenlediğim Fate izleme rehberi.
    (https://prnt.sc/u9pr8n)  (yazan olmasa hatırlayacağım yok xd)

Bu arada, bunun en uygun sıralama olduğunu söylemiyorum ^-^
    Mesaj yoluyla aldığım önerilerin de bu listede bi' katkısı var.

Bu liste Fate/Zero spoilerı içeriyor.
    Gerçi.. seri hakkında bilgi sahibi değilken spoilerları algılamak mümkün değil diye düşünüyorum.

Alternatif evrenlerin sıralamasının çok önemli olduğunu düşünmediğim için üzerinde çok durmadım.
    Benim gibi, tüm seriyi izlemek isteyenler vardır.. yararlı bir sıralama olmasını umarım.

İyi seyirler.
  23. Üzgün
    Asperatus reacted to Mutaika for a status update, Bugün de One Pieceden spoiler yedim.   
    Bugün de One Pieceden spoiler yedim.
  24. Beğen
    Asperatus reacted to Gallardo for a status update, Bir insana kendi kendime yetemediğim için bağlıysam, o kişi ancak bir can simidi olab   
    Bir insana kendi kendime yetemediğim için bağlıysam, o kişi ancak bir can simidi olabilir, aradaki bağın sevgiyle hiçbir ilgisi yoktur. Mantığa aykırı görünse de yalnız kalabilme becerisi, sevme becerisinin ön koşuludur.
  25. Harika
    Asperatus reacted to Perfectum for a status update, Masterchef bu sene Itachi arkadaşlar :D   
    Masterchef bu sene Itachi arkadaşlar :D 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.