Jump to content
Türk Anime TV Forum

Asperatus

Üyeler
    553
  • Son ziyareti

• Başarı

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Asperatus reacted to Pelin for bir durum güncellemesi,   
  2. Beğen
    Asperatus reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Kargo verirken küçük kıza dil çıkarttım 2 saat ağladı yaa ben o kadar çirkinmiyim   
    Kargo verirken küçük kıza dil çıkarttım 2 saat ağladı yaa ben o kadar çirkinmiyim 
  3. Beğen
    Asperatus reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Biliyoruz Guts reis yoruldun, ama yapacak bir şey yok... Berserk yeni sayısı kışa kad   
    Biliyoruz Guts reis yoruldun, ama yapacak bir şey yok... 
    Berserk yeni sayısı kışa kadar ertelendi.
    @Kentaro Miura
    @Berserk

4. Beğen
    Asperatus reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, "Berserk Band of the Hawk" 15 GB sana feda olsun @All Guts @All Hell @All Berserk   
    "Berserk Band of the Hawk" 15 GB sana feda olsun  @All Guts @All Hell @All Berserk
  5. Beğen
    Asperatus reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, İlkbahar... En kişiliksiz ay... Ne soğuk, ne sıcak, ne yağışlı, ne yağışsız.... Mikro   
    İlkbahar... En kişiliksiz ay... Ne soğuk, ne sıcak, ne yağışlı, ne yağışsız.... Mikrobun gribin cirit attığı bu ayın iki güzel yanı var. Biri kış sonrası insan yataktan donmayacağını bilerek kalkıyor, ikincisi doğa canlanıyor ama bunlar onun hava durumundaki kişiliksizliğine etki etmiyor O.o
  6. Beğen
    Asperatus reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Samsun Genclik Festivali cok guzeldi. Teomani canli canli dinlemek paha bicilemez. He   
    Samsun Genclik Festivali cok guzeldi. Teomani canli canli dinlemek paha bicilemez. Hele de Sebnem Ferah ile dueti. 
  7. Beğen
    Asperatus reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Solo Turk ve Turk Yildizlarini izlemek her defasinda ayri zevk veriyor be. Helal olsu   
    Solo Turk ve Turk Yildizlarini izlemek her defasinda ayri zevk veriyor be. Helal olsun adamlara/kadinlara, onlari gordukce insanin pilot olasi geliyor. 
  8. Beğen
    Asperatus reacted to BlacKofFiRe for bir durum güncellemesi, her zaman için kısa seriler uzun serilerden daha fazla tat veriyor nedense :)   
    her zaman için kısa seriler uzun serilerden daha fazla tat veriyor nedense :)
  9. Beğen
    Asperatus reacted to Lizardon for bir durum güncellemesi, Bu sezonun en iyi Opening'i Berserk'in diyebilirim. Sözleri de harikaymış.   
    Bu sezonun en iyi Opening'i Berserk'in diyebilirim. Sözleri de harikaymış.
  10. Beğen
    Asperatus reacted to Pelin for bir durum güncellemesi, "Her şey üstüne gelip, seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde, sakın vazgeçme!   
    "Her şey üstüne gelip, seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde, sakın vazgeçme! Çünkü orası gidişatın değişeceği yerdir."

11. Beğen
    Asperatus reacted to noirwinglessova for bir durum güncellemesi, Güzel ses, güzel echo   
    Güzel ses, güzel echo

12. Beğen
    Asperatus reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Umutla demleyip çayla yatıştırdığım sensizliği bir eyvallahla susturuyorum.   
    Umutla demleyip çayla yatıştırdığım sensizliği bir eyvallahla susturuyorum.
  13. Beğen
    Asperatus reacted to Lizardon for bir durum güncellemesi, İyi-dürüst biri oldun mu yandın. Öyle yaşamak zor bu zamanda.   
    İyi-dürüst biri oldun mu yandın. Öyle yaşamak zor bu zamanda.
  14. Beğen
    Asperatus reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Aahshshshshs   
    Aahshshshshs

15. Beğen
    Asperatus reacted to Never4Ever for bir durum güncellemesi, Şaka gibi geliyor, sağlık memuru oldum resmen daha 3 gün oldu , elveda okul merhaba i   
    Şaka gibi geliyor, sağlık memuru oldum resmen  daha 3 gün oldu , elveda okul merhaba iş hayatı.Anime izlemeyi azaltırım diyorum ama gece nöbetlerinde bol bol izlerim heralde :D 
  16. Beğen
    Asperatus reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, O zaman bu şeker şeyde benden :   
    O zaman bu şeker şeyde benden :

17. Beğen
    Asperatus reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi,   
  18. Beğen
    Asperatus reacted to Ladybug for bir durum güncellemesi, Beth Hart - Caught Out In The Rain Kanka seversin   
    Beth Hart - Caught Out In The Rain

Kanka seversin 
  19. Beğen
    Asperatus reacted to slimjack for bir durum güncellemesi, Herkesin yeni yılı kutlu olsun. Nice mutlu, sağlıklı yıllara.. :)   
    Herkesin yeni yılı kutlu olsun. Nice mutlu, sağlıklı yıllara.. :)
  20. Beğen
    Asperatus reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi,   
  21. Beğen
    Asperatus reacted to Luluna for bir durum güncellemesi, Eski One Piece'i özledim, nasıl keyifle izlerdim. Şimdi resmen bölümleri atlayarak bi   
    Eski One Piece'i özledim, nasıl keyifle izlerdim. Şimdi resmen bölümleri atlayarak bir başına bir sonuna bakıyorum sırf güncel kalmak için. Evlerine ateşler salınsın TOEİ 

22. Beğen
    Asperatus reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, hayat Xue'ye tepik atarken saDF:GHJKJ   
    hayat Xue'ye tepik atarken saDF:GHJKJ
  23. Beğen
    Asperatus reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Bugün gittim "ünlü türk yemekleri" adlı bir kitap aldım. "Benden sağlam koca olur" im   
    Bugün gittim "ünlü türk yemekleri" adlı bir kitap aldım. "Benden sağlam koca olur" imajıma +15 yetenek puanı ekleyip japonyada kız bulma operasyonu hazırlıklarına son hız devam ediyorum. Eğer başarılı olursam birgün forumdaki herkesi yemeğe çağırıcam ahada buraya yazdım. :P
  24. Beğen
    Asperatus reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, Veeeeeeeeee ... İlk hafta bitti :D   
    Veeeeeeeeee ... İlk hafta bitti :D
  25. Beğen
    Asperatus got a reaction from Ladybug for bir durum güncellemesi, Vatsgoinon gayz ! Fas'tan çıktık. Kuzey İspanya'da Bilbao'ya geldik. Şuan New York'a   
    Vatsgoinon gayz ! Fas'tan çıktık. Kuzey İspanya'da Bilbao'ya geldik. Şuan New York'a doğru yol alıyoruz. 10 gün sürecek ^^
  • Yeni Oluştur...