Jump to content

Asperatus

Kayıtlı Üye
    780
  • Last visited

• Days Won

8

Reputation Activity

1. Beğen
    Asperatus reacted to UnderminE for a status update, 19 Haziran   
    19 Haziran
  2. Beğen
    Asperatus reacted to Golge_Kaze for a status update, Bayağıdır profil ismimi değiştirmek istiyordum. İyi durdu bu.. (Eskiden beri tanıyanl   
    Bayağıdır profil ismimi değiştirmek istiyordum. İyi durdu bu.. (Eskiden beri tanıyanlar bu kim demesin diye not edeyim: Ben Ancaks)
  3. Beğen
    Asperatus reacted to sadece okan for a status update, Gününüze neşe katacak bu videoyu buraya bırakıyorum özlemişsinizdir.   
    Gününüze neşe katacak bu videoyu buraya bırakıyorum özlemişsinizdir.

4. Beğen
    Asperatus reacted to Perfectum for a status update, Yakın zamanda çeviri konusuna ilgi duymaya başladım ve bu konuda kendimi geliştirmek   
    Yakın zamanda çeviri konusuna ilgi duymaya başladım ve bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum. Deneyimli arkadaşlar, öğütlerinize açığım  
  5. Beğen
    Asperatus reacted to Singularity for a status update, arşivimdeki oyunlardan destansı müzikler.   
    arşivimdeki oyunlardan destansı müzikler.

6. Beğen
    Asperatus got a reaction from Singularity for a status update, Mutlu yaşlaarr !!   
    Mutlu yaşlaarr !!
  7. Üzgün
    Asperatus reacted to Gallardo for a status update, Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler   
    Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler Miura Sensei. Huzur içinde uyu.
  8. Beğen
    Asperatus reacted to Gallardo for a status update, Bir insanın hayata daha adım atar atmaz kendisinin içinde bulunduğu maskeli balodan h   
    Bir insanın hayata daha adım atar atmaz kendisinin içinde bulunduğu maskeli balodan haberdar edilmesi çok önemlidir. Aksi halde karşılaştığında anlayamayacağı ve tahammül edemeyeceği, hatta şaşkınlıktan donup kalacağı birçok şey vardır; ve aslında en uzun ömürlü olanlar onlar olacaktır. Alçaklığın gördüğü himaye, erdemin çektiği aldırmazlık, hakikate ve büyük yeteneklere tahammülsüzlük hatta garazkârlık, bilim adamlarının kendi sahasındaki cehaleti, halis mamullerin neredeyse her zaman aşağılanması ve sadece sahtelerin baş tacı edilmesi böyle bir şeydir. 
    Gençler bu maskeli baloda elmaların balmumundan, çiçeklerim ipekten, balıkların kartondan yapılma ve istisnasız her şeyin bir oyun ve oyuncaktan ibaret olduğunu mutlaka öğrensinler. Birbirleriyle ciddi ciddi iş yapma azmi içerisindeki iki insandan birinin sahte mallar tedarik ettiğini, diğerinin de bunun karşılığında ona sahte paralar ödediğini zamanında onlara söylemek gerekir. (Arthur Schopenhauer)
  9. Beğen
    Asperatus reacted to Gallardo for a status update, O müzik bu müzik.   
    O müzik bu müzik.

10. Beğen
    Asperatus reacted to Pseudohomophylus for a status update, Günaydın, iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler Günün hangi vaktinde denk gelirseni   
    Günaydın, iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler
    Günün hangi vaktinde denk gelirseniz artık
    İki tane güzel haber vermek istiyorum umarım ilgi duyan/duyabilecek genç arkadaşlardan birilerine faydalı olur. 
    İlki MEXT burs programlarının başvuru zamanları başlamış bulunuyor.
    Konsolosluk, Japonya'da 1,5-2 yıllığına eğitim almak amacıyla öğrencilere her yıl  "Araştırma", "Lisans", "Meslek Yüksekokulu" ve "Japonca ve Japon Kültürü Araştırmaları" olmak üzere 4 başlık altında  burslar veriyor. Ayrıntılı bilgi için linkini bırakıyorum.
    İlgi duyan arkadaşlar Buraya^^
    İkincisi ise yine büyükelçiliğin yayınladığı bir iş ilanı, Hibe programı adı altında bir adet sözleşmeli personel aramaktalarmış. İlanın ayrıntıları ve şartlar için Buraya^^ 
    Malum pandemi sürecinde mezun olmaktı, okuldu, sınavlardı bir yana yeterlilik sahibi insanların dahi istedikleri yerlerde çalışamadıklarını duyuyor, görüyoruz.
    Umarım uygun yeterlilikte insanlara bu haber ulaşır onlar için bir kapı olur.
    Kendinize cici bakın^^ 
    Seviliyorsunuz
  11. Üzgün
    Asperatus reacted to bluegrass for a status update, Bazen akademik camiada yer alan hocaların bile düşünceleri düşünce olmaz ve yazıya dö   
    Bazen akademik camiada yer alan hocaların bile düşünceleri düşünce olmaz ve yazıya dökerler sonra sende onların düzeltmesini yaparken sinirden kudurursun. İşte öyle bir gün. 
  12. Beğen
    Asperatus reacted to Amygirl for a status update, En kısa zamanda forumun mezar kısımlarını yok edeceğiz.   
    En kısa zamanda forumun mezar kısımlarını yok edeceğiz. 
  13. Harika
    Asperatus reacted to sadece okan for a status update, hala yaşıyoruz çok şükür   
    hala yaşıyoruz çok şükür
  14. Teşekkür
    Asperatus got a reaction from 1456ha for a status update, Geç kaldıımm, mutlu yaşlar !   
    Geç kaldıımm, mutlu yaşlar ! 
  15. Beğen
    Asperatus reacted to FeyoChama for a status update, Myanimelist hesabım: https://myanimelist.net/profile/Feyochama   
    Myanimelist hesabım: https://myanimelist.net/profile/Feyochama
  16. Beğen
    Asperatus reacted to Eolo-sama for a status update, Gördüğünüz kurallara aykırı içerikleri raporlarsanız forumumuzu temiz tutmak oldukça   
    Gördüğünüz kurallara aykırı içerikleri raporlarsanız forumumuzu temiz tutmak oldukça kolaylaşır. İhbar edelim, forumu koruyalım. Sevgiler.
  17. Üzgün
    Asperatus reacted to Beytize for a status update, Bir gün derste cinnet geçirip üniversite hocalrına küfredip bölümü bırakasım var ama   
    Bir gün derste cinnet geçirip üniversite hocalrına küfredip bölümü bırakasım var ama bunu yapsam yine haksız ben olcam dünyanın adaletine güvenerek beklemedeyim.... 
  18. Üzgün
    Asperatus reacted to Kadir- for a status update, Kulaklıklar kulağımı 1-2 senedir acıtmaya başlamıştı ve son zamanlarda artık kulaklık   
    Kulaklıklar kulağımı 1-2 senedir acıtmaya başlamıştı ve son zamanlarda artık kulaklık takamaz hale geldim  Daha ilerisi fena olabilir o yüzden mecbur hoparlöre geçeceğim. RIP my ears  
  19. Karmaşık
    Asperatus reacted to bluegrass for a status update, Tez yazmak cidden çok zor. Oku, oku, oku sonra yazmaya gelince tık yok ya da sorun be   
    Tez yazmak cidden çok zor. Oku, oku, oku sonra yazmaya gelince tık yok ya da sorun bende :(
     Dinleyecek müzikler de olmasa. ne yapacağız. Ya da izleyecek animeler. o.o 
  20. Harika
    Asperatus reacted to Beytize for a status update, Körler sağırlar birbirini ağırlar.   
    Körler sağırlar birbirini ağırlar. 

21. Beğen
    Asperatus reacted to heymely for a status update, Sadece pandemi döneminde değil, her zaman büyük fedakarlıklarla insan hayatı için uğr   
    Sadece pandemi döneminde değil, her zaman büyük fedakarlıklarla insan hayatı için uğraşan ben ve benim gibi bütün sağlık çalışanı arkadaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. 

Dilerim ki hak ettiğimiz özeni bir gün görürüz. 
  22. Beğen
    Asperatus reacted to Singularity for a status update, Geceye bir Koe no katachi (piano).   
    Geceye bir Koe no katachi (piano).

23. Üzgün
    Asperatus reacted to Toprakezgi for a status update, Okuldan mezun olmamam için elinden geleni yapan bir hoca var ya, inanamıyorum. Mobing   
    Okuldan mezun olmamam için elinden geleni yapan bir hoca var ya, inanamıyorum. Mobing yiyorum ya. Allah belanızı versin be. Covid halimle bana zorbalık yapıyor allahın belası. 
  24. Harika
    Asperatus reacted to Pseudohomophylus for a status update, Forumun tüm güzide hanımefendilerinin ve efendi olmayan hanımlarının 8 Mart Dünya Kad   
    Forumun tüm güzide hanımefendilerinin ve efendi olmayan hanımlarının
    8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlarım 
    Kendinize cici bakın kızlar
    Seviliyorsunuz

25. Beğen
    Asperatus reacted to Gallardo for a status update, Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romanti   
    Romantizm konulu olmayan animelerdeki romantizm > romantizm animelerindeki romantizm. Çoğu zaman geçerli bir formül.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.