Jump to content

sShoguNn

Üyeler
  • İçerik sayısı

397
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

sShoguNn kullanıcısının son zaferi 25 Kasım 2022

sShoguNn en beğenilen içeriğe sahiptir

sShoguNn hakkında

• Doğum günü 06/05/1996

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Sadece Animeleeerrr

Son profil ziyaretçileri

25299 profil görütülenme

sShoguNn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: sShoguNn

1. Türk Anime TV'nin yıllardır çözülemeyen en büyük 2 gizemi:

1- Anasayfada veya herhangi bir animenin sayfasında, aşağıya kaydırınca reklam üzere gösterilen oyunların üzerinde yazması gereken MMORPG'nin "MMPORG" olarak yanlış yazılmış olması yıllardır hep gözüme takılmış bir gizemdir.

2- "Touhai Densetsu Akagi: Yami ni Maiorita Tensai" 26 bölümlük bu animenin ilk 18 bölümünün yüklenip geriye kalan 8 bölümünün yıllardır yüklenmemesi ve animenin eksik kalmaya terkedilmesi.

Başka yerden anime izlemeyi sevmiyorum sırf bu yüzden inat ettim bu siteye eklenmediği sürece izlemeyeceğim arkadaş niye yarısını burdan yarısını başka yerden izleyim? Bir gün eklenir belki ama o güne kadar bu animenin son 8 bölümünün eklenmemesi büyük bir gizem olarak kalmaya devam edecek.

1.jpg

2 (664 x 762).jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. sShoguNn

sShoguNn

Evet yorumlarda görmüştüm torrenti varmış ama online izleme sitemiz varken neden indirerek izleme işkencesine katlanalım ki? İyi ki her fansub böyle işlere kalkışmıyor yani herkes gidipte animelerin yarısını türkanimetv'ye ekleyip diğer yarısının eklenmesine izin vermeyip kendi sitesine indirme linki olarak koysaydı vay halimize.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

18 bölüm izin istenmeden eklendi. Sonra iletişime geçmiş fansub kurucusu, eklemeyin diye öyle kaldı. Fansubun kurucusu Ayhan arıza bir çocuk olduğu için, online izleme sitelerinden nefret ediyor. Hâlbuki tanıtımlarını yapıyoruz, link koyuyoruz...

4. sShoguNn

sShoguNn

Arıza bi kişi ise işte normal böyle bi durumun olması. Keşke babayiğit bir fansub çıkagelse ve şu animeyi yeniden bi elden geçirse diye dua etmekten başka çarem kalmadı o zaman.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.