Jump to content

sShoguNn

Üyeler
  • İçerik sayısı

397
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

sShoguNn kullanıcısının son zaferi 25 Kasım 2022

sShoguNn en beğenilen içeriğe sahiptir

sShoguNn hakkında

• Doğum günü 06/05/1996

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Sadece Animeleeerrr

Son profil ziyaretçileri

25498 profil görütülenme

sShoguNn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: sShoguNn

1. 2016 yılında Re:Zero'yu ilk izlediğimde çok büyük haksızlık yapmışım ve çok yanlış değerlendirmişim. 4 yıl sonra bugünlerde son birkaç gündür 13 bölümlük yeni versiyonu izliyordum çünkü 2. sezona geçmeden önce animeyi hatırlamak istedim ama hatırlamanın yanı sıra büyük bir hata yaptığımı da farkettim. Yıllar önce hangi kafadaymışım bilmiyorum ama bu animeyi ben nasıl olumsuz değerlendirişim aklım almıyor. Şu an izlediğimde hiç sıkılmadan ve çok keyif alarak izledim. Sanki 4 yıl önceki ben farklı biriymiş gibi orjinal animedeki yorumumu okuyunca bile şaşırdım. Mesela animedeki en önemli bölüm olan 18. bölüme "sıkıldım, çöp bölüm, ne alaka bütün bölüm diyalogla geçiyor" falan demişim. Halbuki ben animeyi hiç anlamamışım ve animenin işlenişindeki en önemli bölüm olduğunu yeniden izleyince farkediyorum. Yeni versiyonda 10. bölüme denk geliyor 18 ve 19'un birleştirilmiş hali. Yanlış değerlendirmeler yaptığım için Re:Zero'dan özür dilerim. Subaru, Emilia, Rem, Ram hepinizden özür dilerim :uhuhuh-onion-head-emoticon: Hatta ne hikmetse anime hakkında hatırladıklarım zaten %5 falandı. Çünkü tekrar izlerken sanki ilk defa izliyormuş gibi oldum. Bu da yeniden değerlendirmeme ve 7/10 puanımı 9/10 olarak yükseltmeme olanak sağladı.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Gallardo

Gallardo

Bana göre 18. bölüm buz dağının görünen yüzü. Görünmeyen kısmı ise:

Spoiler

2. sezon 4. bölüm.

3. sShoguNn

sShoguNn

@Pseudohomophylus Ben de gerçekten büyük bir istisna oldu bu anime. Normalde bu kadar büyük bir fikir farklılığına düşmemiştim hiç :D

@Gallardo 

Spoiler

2x4'te sıkıldım nedense :D çünkü kendi zihninde yaşıyor sonuçta o yüzden gerçekçi hissettirmedi bana o duygular yani sadece kendinle yüzleşmiş gibi oldu

4. Gallardo

Gallardo

Spoiler

Ama sonuçta bir sıfırdan başlamaya tanıklık ettik :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.