Jump to content

sShoguNn

Üyeler
  • İçerik sayısı

397
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

sShoguNn kullanıcısının paylaşımları

1. sShoguNn

Anime - Japonlar&Genel / Ya Biz? (SONUÇ!)

Aşağıdakiler benim favoriler. İzleyipte seçmediğim 1 tane var onun dışında diğerlerini izlemedim uymadı :P Clannad Clannad After Story Code Geass R1 - R2 Steins Gate Fullmetal Alchemist Brotherhood
  2. sShoguNn

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Noragami Aragoto :lol2-onion-head-emoticon:
  3. Gelmek katılmak isteyipte bunu yapamamak çok kötü :dying-onion-head-emoticon:
  4. Tamam olur o da olur ihtiyacım yok hiçbirine :super-onion-head-emoticon:
  5. İlk ankette duygulardan kıskanma duygusunu feda ederim gerçi feda olmaz çünkü istemiyorum onu :hehe-onion-head-emoticon: İkinci ankette sevgilimi feda ederime oy verdim ama onda da sevgili olmadığı için sistem buga girer ve bişey feda etmeden geçmemi sağlar :evil-smile-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon: :smoking2-onion-head-emoticon:
  6. sShoguNn

Bu Animeyi İzledin mi?

Noragami'yi tabiki izledim :ahaaah-onion-head-emoticon: Alttaki Fullmetal Alchemist Bro izledin mi :confused-onion-head-emoticon:
  7. sShoguNn

Mihoku'dan selamlaar

Hoş geldin benden 6 yaş büyük ama büyük göstermediğini iddia eden fakat yinede benim nee-san demek istediğim insan :hi-onion-head-emoticon:
  8. sShoguNn

Öncelikle merhaba

Sonralıkla hoş geldin :lol:
  9. sShoguNn

Plastic Memories İnceleme

Adına bu kadar yakışan bu kadar uygun olan bi anime olamaz :D Ne zaman görsem bu özelliği gelir aklıma :hell-yes-onion-head-emoticon:
  10. sShoguNn

Anime İstek ve Önerileri

''Jigoku Shoujo'' bilinen adıyla ''Hell Girl'' izlemiş biri varsa nasıl olduğunu ve önerebileceği seviyede olup olmadığını yazabilir mi acaba çünkü 3 sezondan oluşuyor ve hepside 26 bölüm toplam 78 bölüm. Bana göre yüksek bir bölüm sayısı ve bu kadar bölüme vakit ayırmaya değer mi merak ediyorum. :confused-onion-head-emoticon:
  11. Kimin doğum günüyse kutlu olsun diyorum hatta herkesin geçmiş gelecek doğum günleri kutlu olsun :good-job-onion-head-emoticon:
  12. sShoguNn

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

Başka bir konu ve gene Alucard :relax1-onion-head-emoticon:
  13. Rias'ın saçları :bled1-onion-head-emoticon:
  14. sShoguNn

Herkese Merhaba!

Hoş geldin iyi forumlar :hi-onion-head-emoticon:
  15. Tabiki Alucardoooo :relax1-onion-head-emoticon: ve orduda asker olmasına gerek yok o zaten başlı başına bir ordu :D
  16. Japon komutan-kumandan B) :cool-onion-head-emoticon: :smoking2-onion-head-emoticon:
  17. sShoguNn

2015 Animelerinin Beklenenden Kötü Olması

Bence iyilerde vardı kötülerde vardı o yüzden ne çok iyi ne çok kötüyü seçtim :D
  18. Black Lagoon'dan Revy :admire-onion-head-emoticon:
  19. sShoguNn

Bu Animeyi İzledin mi?

Ooo efsaneyi tabiki izledim. Alttaki Baccano'yu izledin mi?
  20. Örnek alıcak bir karakter yokki nasıl alayım bi ara Alucard'a özendim onun gibi gülmeye çalıştım ama yapamayıp sıvadım :D
  21. sShoguNn

Bu Animeyi İzledin mi?

Evvvet Btoooom diyerek izledim :D Alttaki Aoi Bungaku izledin mu?
  22. sShoguNn

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Gangsta.
  23. sShoguNn

Hepinize Merhaba

Hoş bulduk, evet o animeden sonra çok dar bir görüş açısıyla beraber sadece onun benzerlerini izlemiştim aylar boyunca :D
  24. Neler var içimde varya neler neler var birçok anime hakkında bu konuda ama böyle zamanlarda aklıma gelmiyor işte sorun orada :D Konuyu gördüm ve düşündüm sonuç olarak en basit örneğini buldum: Death Note son bölüm spoiler (gerçi izlemeyen kaldı mı ki :D) Light niye öldün ki neden öldün ki sebebi neydi ki lanet olsun neydi sebebi anlat!
  25. sShoguNn

Bu Animeyi İzledin mi?

Elfen Lied izledim mi, sadece izlemedim yaladım bile... tabi gözlerimle :D Alttaki Great Teacher Onizuka izledin mü?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.