Jump to content

sShoguNn

Üyeler
  • İçerik sayısı

397
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

sShoguNn kullanıcısının paylaşımları

1. Finaller başlamış bulunuyor. :scared-onion-head-emoticon:

Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz stresli bir 15-20 gün beni bekliyor, bütünlemelerle birlikte... :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

2. SAO'yu ben yapsaydım 1. bölümde güzel başlayıp 2. bölümde güzel devamlılık umudu verip 3. bölümde her şeyin içine etmezdim ve 14. bölüm civarlarında saçmalıkların en büyüğünü yapmazdım. O ilk 1 ve 2. bölümün başlangıç büyüsünün ve güzelliğinin devamı için tam bir gidişat ayarlardım. Yani her bölüm zorlu mücadeleler ile katları tek tek yukarı çıkmalarını sağlardım. Gereksiz seviyedeki romantizmi çıkarıp sadece aralara serpiştirme şeklinde koyardım. MMORPG ruhunun epicliğini izleyicinin hissetmesi için elimden geleni yapardım. Ve şuanki puan ve popüleritesini haketmesini sağlardım. Anime şuanki pozisyonunu asla haketmiyor çünkü.
  3. Çok uzun zamandır güzel bir anime bulup izleyemiyorum hep çerez ve akılda kalmayan saçma sapan şeyler izlemek zorunda kalıyorum çünkü bulamıyorum artık gerçekten bulmakta zorluk yaşıyorum ve bu durum beni boşluğa sürüklüyor üzgün hissetmeme neden oluyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. sShoguNn

sShoguNn

Evet buluyorum ama nadiren bulabiliyorum işte ayda yılda bir :dying-onion-head-emoticon:

3. Barış

Barış

son 4-5 sezondur bende aynı durumdayım. shonen dostluğun gücü adına tarzı şeyler sarmıyor artık. seinen ancak izliyorum onlarında iyisi nadir çıkıyor. o yüzden manga romana yöneldim ya zaten 

4. sShoguNn

sShoguNn

Evet şimdiye kadar izlediklerimden bende sıkıldım genelde hep benzer animeler zaten :oniontortureplz:

Daha değişik ve enteresan animeler bulmaya çalışmak da zor :suicideoniplz:

4. Salt sayı olarak 300. animemi bitirmiş bulunuyorum. :full-onion-head-emoticon:

3 yıl 5 ay gibi bir sürede 300 anime izlemişim. :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

Eğer ikinci üçüncü sezonları filan birde ayrı olarak special - ova - movie bölümleri sayarsak toplam 411 oluyor.  :lie-onion-head-emoticon:

5. sShoguNn

Merhaba merhaba merhabaaa.

Hoş geldin Yaoi hayranı olmayan kız yok gibi bir şey zaten bu sitede hepsi yaoi hastası
  6. Beklenen kar sonunda geldi oh be :panda-77::yeah-crazy-rabbit-emoticon:

2. sShoguNn

sShoguNn

Bizde yağdı tuttu ama şimdilerde eriyor hava ısındı :D

7. Yeni yılın ilk durumunu paylaşayım bari.

Herkesin yeni yılı kutlu olsun.:panda-77:

Güzel şeyler getirir umarım. :waiting-onion-head-emoticon:

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Seninde kutlu olsun:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

8. Klasik bi romandan uyarlanmış, her anlamda sanat eseri bir anime izlemek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

Dilerseniz yorumlar kısmında benim yorumumu okuyabilirsiniz, nickim: Alucardo

http://www.turkanime.tv/anime/gankutsuou

1. MODERATOR

MODERATOR

Thanks...

9. Ohh bee bugün vizeler bitti nihayettttt :full-onion-head-emoticon:

10. kasım 2014 yılında google'a "high school dxd" yazdım ilk olarak çok sevgili sitemiz çıktı öyle keşfettim
  11. Skyrim efsanesinin 6. yılı kutlu olsun

11.11.11 - 11.11.17

Yılların eskitemediği oyun.

Her yıl kış aylarında kar'ın ilk düştüğü andan itibaren yeni bir karakter ile baştan başladığım oyun.

2. sShoguNn

sShoguNn

Ben 1 yıldır oynamıyorum kar yağmasını bekliyorum geleneklere bağlı kalmak için :D

Oyunda da kar yağınca dışarda da yağınca çok güzel atmosfer oluyor ayrıca odanın kalorifer peteğini açmadığım zamanda + soğuk da buna ekleniyor pencereyi açıyorum kar kokusu geliyor al sana 5 boyutlu oyun keyfi :D

3. Rakuncuk

Rakuncuk

Oha iyiymiş deneyeceğim :D

4. sadece okan
  12. Hayatımda ilk defa Dango yaptım ve güzel oldu :ahaaah-onion-head-emoticon:

Clannad izleyenler bilir :D

İsteyene tarif verebilirim nasıl yaptığımı anlatabilirim :admire-onion-head-emoticon:

2. sShoguNn

sShoguNn

naz değil yav yeterince kişi isterse ve öyle yazarsam hepsine bildirim gider daha iyi olur

3. Rakuncuk

Rakuncuk

Tamam bende isteyeyim :3 3 kişi kaldı lol

4. sShoguNn

sShoguNn

Tamam 3 kişi daha bekliyoz :uhuhuh-onion-head-emoticon:

13. sShoguNn

Moshimoshi

merhabana merhaba
  14. 7 mi? Valla ben son 10-11-12-13. bölümlerden öylesine etkilendim ki normalde 8 veya 9 verecekken direkt 10 verdim ve eğer ikinci sezon da ilk sezonki kadar etkileyici ve kaliteli olursa yine 10 veririm ancak yapamazlarsa puan o zaman düşer. Sen ise tam tersini düşünüp devamı güzel olursa puan yükselir demişsin
  15. "Made in Abyss" isimli animeyi izleyin. Aşırı şekilde öneriyorum. Tabi eğer gizemliliği seviyorsanız. Sadece 2017'de çıkan değil, son yılların en kaliteli animelerinden biri bence. Myanimelist puanı da her şeyi anlatıyor zaten. Ben çok zor 10/10 veririm ve bu animeye 10 puanı direkt yapıştırdım düşünün artık ne kadar etkilediyse beni :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

2. sShoguNn

sShoguNn

Güzel yerde bırakmışsın evet. 4 bölüm gibi bişey kaldı çünkü 13. bölüm 2 bölüm uzunluğunda

Benim izlediğim yerde Ozen diye çevrilmişti :D

3. Gallardo

Gallardo

Myanimelistte Ouzen diye görünce öyle yazdım ikisi de olur :) Anime bitti söyleyecek pek bir şey gelmiyor aklıma ama özellikle son bölüm animeyi almış götürmüş resmen. 2. sezon ne zaman gelir onu düşünüyorum şimdi. Nanachi'ye de bayıldım bu arada :D

4. sShoguNn

sShoguNn

Evet son bölümden sonra bende 2. sezonu düşündüm ve bütün umutlarımı 2. sezona bağladım. Umarım bozmaz anime ve aynı kalitede devam eder.

16. sShoguNn

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Danmachi
  17. Dün gece böyle bi kanal buldum bu nasıl bi kanal kafam allak bullak oldu :woa-onion-head-emoticon:

https://www.youtube.com/channel/UC4YaOt1yT-ZeyB0OmxHgolA/videos

2. LieWish

LieWish

"bu nasıl kanal" diyince aklıma gelen ilk şey "yoksa... Porçay?" oldu ama A.I'miş. çok meme'i döndü bunun internette. Türkiye'de izleyen çok mu bilmiyorum :D

3. sShoguNn

sShoguNn

Komedisi döndüyse bilmiyorumda ben ilk defa görmüştüm :D

4. LieWish

LieWish

döndü baya. hareket çekerken fotoğrafları falan bile var :D

18. Buraya yazmam doğrumudur bilmiyorum ama sanırım doğru çünkü video ile alakalı bi şikayetim var. Animemiz bu: http://www.turkanime.tv/anime/skip-beat Bu animeyi 4 farklı kişinin hepsi META isimli siteden yüklemiş. 5 adet meta alternatifi bulunuyor. Tabi buna alternatif denirse. Çünkü meta bir rus sunucusu. Ve bu rus sunucuları VK olsun Odnok olsun zaman zaman yavaşlıyorlar. Şimdide bu yavaşlama zamanlarından birine denk geldim. Başka animeleri başka alternatiflerden deneyince sorunsuz HD izleyebiliyorken (yani netimde sorun yok) bu animeyi sadece META'dan yüklendiği için izleyemiyorum. Ve bunun hiçbir çözümünü bulamadım. Başka sitelere baktım yoktu doğru dürüst. 1 saattir kafa kalmadı artık çıldırmak üzereyim. Başkalarıda bu saçmalığı çekmesin diye buraya yazmaya karar verdim. Lütfen düzgün bi uploader kardeşimiz bölümleri indirip daha adamakıllı alternatiflerden yükleyip ekleyebilir mi siteye? Lütfen nolur :(
  19. En son geçen aylarda Karayip korsanlarına gittiydim
  20. sShoguNn

Kimin Yemeğini Yemek İsterdiniz?

Yemek yapan bi karakter hatırlamıyorum ben aklımda öyle kalan bi karakter yok ama şöyle diyim o zaman Shokugeki no Souma animesindeki karakterlerin yemeklerini yemek isterdim
  21. sShoguNn

( 12 / 12 ) Kakegurui

Nones senin çeviriyi bitirmene 3 bölüm kala ben animeyi bitirdim bekleyemedim 9 bölümün hepsini senden izledim ama
  22. sShoguNn

Anime klişeleri

Ecchi animelerdeki meşhur yere düşme sahneleri ve düştüğünde erkek karakterin elinin hepte malum yere denk gelmesi
  23. Listeden 2 tane var bunlar: 1- Hakkında araştırma yapmadan cinsiyetini anlayamadığımız karakterler 2- Bir türlü tam olamayan ilişkiler Bunun dışında anime yapımcılarının yaptıkları animedeki erkek karakterlerin hal ve hareketlerini, tavırlarını ve olaylara yaklaşımlarını, kız izleyici kitlesinin o karakterleri birbirleri ile eşleştirmeye olanak sağlayacak şekilde yapması en iğrendiğim şeydir. Shiplemek kelimesinden bile nefret eder oldum.
  24. sShoguNn

Merhaba *-*

Hoş geldin değil o zaman hoş gelmişsin diyelim konuyu geç açtığın için Myanimelistten ekleyim mi?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.