Jump to content

sShoguNn

Kayıtlı Üye
  • Content Count

396
  • Last visited

• Days Won

16

Reputation Activity

1. Teşekkür
    sShoguNn reacted to FeyoChama for a status update, Myanimelist hesabım: https://myanimelist.net/profile/Feyochama   
    Myanimelist hesabım: https://myanimelist.net/profile/Feyochama
  2. Karmaşık
    sShoguNn reacted to Beytize for a status update, Bir gün derste cinnet geçirip üniversite hocalrına küfredip bölümü bırakasım var ama   
    Bir gün derste cinnet geçirip üniversite hocalrına küfredip bölümü bırakasım var ama bunu yapsam yine haksız ben olcam dünyanın adaletine güvenerek beklemedeyim.... 
  3. Karmaşık
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş d   
    Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş dk girmem sinir krizi geçirmem için yetiyor. Siteyi geçtim, forumun elli yerine oraya buraya yazılmış discord linkine rağmen discord talebi açanları mı dersin? Her yorumun üzerinde bir probleminiz olduğunda discorddan disquss yetkililerine ulaşın yazmasına rağmen forumdan konu açanı mı mesaj atanı mı dersin? Okuma ve idrak probleminiz varsa sosyal medya kullanmayın.
  4. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sa   
    Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

5. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...   
    Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...

6. Beğen
    sShoguNn reacted to bluegrass for a status update, Fumetsu no Atnata E başta olmak üzere 2021'de dikkatimi çeken bir kaç seri varr. Özel   
    Fumetsu no Atnata E başta olmak üzere 2021'de dikkatimi çeken bir kaç seri varr. Özellikle de Evangelon'un ve Sidonia no Kishi'nin filmleri en çok beklediklerimden. Hayırlısı bakalımm. u.u
  7. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, Herkes 2020 ye bir şarkı söylemiş Çelik'ten Bırak da Git Yetmedi mi Hala söylemiştim   
    Herkes 2020 ye bir şarkı söylemiş
    Çelik'ten Bırak da Git Yetmedi mi Hala söylemiştim ben de ama bir şey değişmedi  1 Ocak 2021'in 31 Aralık 2020 den farkı yok..
  8. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Asperatus for a status update, mutlu yıllar! 2021 %100 eminim daha güzel olacak!   
    mutlu yıllar!
    2021 %100 eminim daha güzel olacak!

9. Harika
    sShoguNn reacted to Pseudohomophylus for a status update, Geçen hafta sosyal bir platform üzerinde katlanır PC masası çekilişi vardı. Tecrübeyl   
    Geçen hafta sosyal bir platform üzerinde katlanır PC masası çekilişi vardı.
    Tecrübeyle sabittir biliyorum ki bana çıkmayacak. Ben de gittim benzer bir ürün satın aldım. Aldığım gün bir de üzerine sanatımı konuşturdum. On numara bana özel bir masa oldu  

Benim gibi işini şansa bırakmayan kaç kişiyiz?
    Benzer durumlar yaşayanlarınız varsa bilmek isterim 
  10. Teşekkür
    sShoguNn got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, Şimdiye kadar izlediğim en iyiler arasında ve en özgün, en ilginç romantik komedi ani   
    Şimdiye kadar izlediğim en iyiler arasında ve en özgün, en ilginç romantik komedi animelerinden biri oldu:

https://myanimelist.net/anime/330/Midori_no_Hibi

https://www.turkanime.net/anime/midori-no-hibi

Anime hakkındaki görüşlerimi yorumlar kısmında Alucardo_  nickli disqus üyeliğimin yorumundan okuyabilirsiniz
  11. Beğen
    sShoguNn got a reaction from pegasusejder for a status update, Şimdiye kadar izlediğim en iyiler arasında ve en özgün, en ilginç romantik komedi ani   
    Şimdiye kadar izlediğim en iyiler arasında ve en özgün, en ilginç romantik komedi animelerinden biri oldu:

https://myanimelist.net/anime/330/Midori_no_Hibi

https://www.turkanime.net/anime/midori-no-hibi

Anime hakkındaki görüşlerimi yorumlar kısmında Alucardo_  nickli disqus üyeliğimin yorumundan okuyabilirsiniz
  12. Harika
    sShoguNn reacted to pegasusejder for a status update, Forumdaki katil kim? Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşm   
    Forumdaki katil kim?
    Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşmak istiyorum diyor ama konuyu açtıktan sonra bir anda ortadan kayboluyor.
    Birisi bilinmeyen animelere/karakterlere yardıma konu açıyor sonra sırra kadem basıyor. Bir insan hiç mi merak etmez açtığım konu ne oldu diye.

Bunun tek bir açıklaması olabilir, o da yeni kayıt yaptıran üyeleri birisi öldürüyor veya tehdit ediyor. Bunu kim, neden yapıyor bilmiyorum ama lütfen bıraksın bu işi. 

Sizce bu katil kim olabilir? 
  13. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok   
    Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok-seysiler.html
  14. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, Boy Love FF okumak isteyen olursa diye bırakıyorum buraya. Çok eğlenceli :D Bence Wat   
    Boy Love FF okumak isteyen olursa diye bırakıyorum buraya. Çok eğlenceli :D

Bence Wattpad'deki bu hikayeyi beğeneceksin: " Rüzgarın Çiçekle Dansı " Yazarı: Amygirl90 https://my.w.tt/Od1XRDKlubb
  15. Harika
    sShoguNn got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, 2016 yılında Re:Zero'yu ilk izlediğimde çok büyük haksızlık yapmışım ve çok yanlış de   
    2016 yılında Re:Zero'yu ilk izlediğimde çok büyük haksızlık yapmışım ve çok yanlış değerlendirmişim. 4 yıl sonra bugünlerde son birkaç gündür 13 bölümlük yeni versiyonu izliyordum çünkü 2. sezona geçmeden önce animeyi hatırlamak istedim ama hatırlamanın yanı sıra büyük bir hata yaptığımı da farkettim. Yıllar önce hangi kafadaymışım bilmiyorum ama bu animeyi ben nasıl olumsuz değerlendirişim aklım almıyor. Şu an izlediğimde hiç sıkılmadan ve çok keyif alarak izledim. Sanki 4 yıl önceki ben farklı biriymiş gibi orjinal animedeki yorumumu okuyunca bile şaşırdım. Mesela animedeki en önemli bölüm olan 18. bölüme "sıkıldım, çöp bölüm, ne alaka bütün bölüm diyalogla geçiyor" falan demişim. Halbuki ben animeyi hiç anlamamışım ve animenin işlenişindeki en önemli bölüm olduğunu yeniden izleyince farkediyorum. Yeni versiyonda 10. bölüme denk geliyor 18 ve 19'un birleştirilmiş hali. Yanlış değerlendirmeler yaptığım için Re:Zero'dan özür dilerim. Subaru, Emilia, Rem, Ram hepinizden özür dilerim Hatta ne hikmetse anime hakkında hatırladıklarım zaten %5 falandı. Çünkü tekrar izlerken sanki ilk defa izliyormuş gibi oldum. Bu da yeniden değerlendirmeme ve 7/10 puanımı 9/10 olarak yükseltmeme olanak sağladı.
  16. Üzgün
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş   
    Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş 
  17. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, 3 gündür herhangi bir yerde gördüğüm anime afişindeki renkli saçlı karakterleri alev   
    3 gündür herhangi bir yerde gördüğüm anime afişindeki renkli saçlı karakterleri alev saçlı sapığıma benzeterek bakıyorum. Son baktığım kadın olmasaydı iyiydi iyice kör etti bu aşk beni 
  18. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, Yuri on Ice anahtarlığımı kaybetmiş bulunmaktayım   
    Yuri on Ice anahtarlığımı kaybetmiş bulunmaktayım 
  19. Harika
    sShoguNn got a reaction from Asperatus for a status update, 500'üncü tekil animemi de bitirmiş bulunmaktayım ikincil üçüncül sezonlar ve diğer ek   
    500'üncü tekil animemi de bitirmiş bulunmaktayım
    ikincil üçüncül sezonlar ve diğer eklentilerle beraber 700'e yakın bir sayı var ancak her animeyi tek sayarsak 500
  20. Beğen
    sShoguNn reacted to haremcilinda for a status update, Öncelikle selam. Sosyal medya ve animeye uzun bi ara verdikten sonra, forum sitesinde   
    Öncelikle selam. Sosyal medya ve animeye uzun bi ara verdikten sonra, forum sitesinde biraz vakit öldürüp, insanlarla sosyalleşmek fena olmaz diye düşündüm. Açalı bi kaç saat olmasına rağmen insanların görüşlerini okumaya kendimi kaptırmışım. Kendime gelicek olursam lise 3e gidiyorum. Bilim kurgu, dejavu, dram, yaşamdan kesitler gibi animeleri izlemeyi seviyorum. Tanışıp sohbet etmek isterseniz yazabilirsiniz. OwO
  21. Harika
    sShoguNn reacted to Mika-desu for a status update, Stalklanmaktan nefret ederim, lütfen stalklamayın; sorunuz yoksa bahmayın bağa   
    Stalklanmaktan nefret ederim, lütfen stalklamayın; sorunuz yoksa bahmayın bağa
  22. Beğen
    sShoguNn got a reaction from ShadyRogue for a status update, bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umar   
    bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umarım güzel olmuştur

23. Beğen
    sShoguNn reacted to hakan_vita_morte_2 for a status update, En sevdiğim ecchi, seinen, komedi serilerinden biri Prison School 12+1 bölüm   
    En sevdiğim ecchi, seinen, komedi serilerinden biri Prison School 12+1 bölüm

24. Beğen
    sShoguNn got a reaction from BURUN for a status update, bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umar   
    bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umarım güzel olmuştur

25. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Kadir- for a status update, bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umar   

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.