Jump to content
  • Create New...

sShoguNn

Kayıtlı Üye
  • Content Count

379
  • Last visited

• Days Won

16

Reputation Activity

1. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok   
    Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok-seysiler.html
  2. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, Boy Love FF okumak isteyen olursa diye bırakıyorum buraya. Çok eğlenceli :D Bence Wat   
    Boy Love FF okumak isteyen olursa diye bırakıyorum buraya. Çok eğlenceli :D

Bence Wattpad'deki bu hikayeyi beğeneceksin: " Rüzgarın Çiçekle Dansı " Yazarı: Amygirl90 https://my.w.tt/Od1XRDKlubb
  3. Harika
    sShoguNn got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, 2016 yılında Re:Zero'yu ilk izlediğimde çok büyük haksızlık yapmışım ve çok yanlış de   
    2016 yılında Re:Zero'yu ilk izlediğimde çok büyük haksızlık yapmışım ve çok yanlış değerlendirmişim. 4 yıl sonra bugünlerde son birkaç gündür 13 bölümlük yeni versiyonu izliyordum çünkü 2. sezona geçmeden önce animeyi hatırlamak istedim ama hatırlamanın yanı sıra büyük bir hata yaptığımı da farkettim. Yıllar önce hangi kafadaymışım bilmiyorum ama bu animeyi ben nasıl olumsuz değerlendirişim aklım almıyor. Şu an izlediğimde hiç sıkılmadan ve çok keyif alarak izledim. Sanki 4 yıl önceki ben farklı biriymiş gibi orjinal animedeki yorumumu okuyunca bile şaşırdım. Mesela animedeki en önemli bölüm olan 18. bölüme "sıkıldım, çöp bölüm, ne alaka bütün bölüm diyalogla geçiyor" falan demişim. Halbuki ben animeyi hiç anlamamışım ve animenin işlenişindeki en önemli bölüm olduğunu yeniden izleyince farkediyorum. Yeni versiyonda 10. bölüme denk geliyor 18 ve 19'un birleştirilmiş hali. Yanlış değerlendirmeler yaptığım için Re:Zero'dan özür dilerim. Subaru, Emilia, Rem, Ram hepinizden özür dilerim Hatta ne hikmetse anime hakkında hatırladıklarım zaten %5 falandı. Çünkü tekrar izlerken sanki ilk defa izliyormuş gibi oldum. Bu da yeniden değerlendirmeme ve 7/10 puanımı 9/10 olarak yükseltmeme olanak sağladı.
  4. Üzgün
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş   
    Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş 
  5. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, 3 gündür herhangi bir yerde gördüğüm anime afişindeki renkli saçlı karakterleri alev   
    3 gündür herhangi bir yerde gördüğüm anime afişindeki renkli saçlı karakterleri alev saçlı sapığıma benzeterek bakıyorum. Son baktığım kadın olmasaydı iyiydi iyice kör etti bu aşk beni 
  6. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, Yuri on Ice anahtarlığımı kaybetmiş bulunmaktayım   
    Yuri on Ice anahtarlığımı kaybetmiş bulunmaktayım 
  7. Harika
    sShoguNn got a reaction from Asperatus for a status update, 500'üncü tekil animemi de bitirmiş bulunmaktayım ikincil üçüncül sezonlar ve diğer ek   
    500'üncü tekil animemi de bitirmiş bulunmaktayım
    ikincil üçüncül sezonlar ve diğer eklentilerle beraber 700'e yakın bir sayı var ancak her animeyi tek sayarsak 500
  8. Beğen
    sShoguNn reacted to haremcilinda for a status update, Öncelikle selam. Sosyal medya ve animeye uzun bi ara verdikten sonra, forum sitesinde   
    Öncelikle selam. Sosyal medya ve animeye uzun bi ara verdikten sonra, forum sitesinde biraz vakit öldürüp, insanlarla sosyalleşmek fena olmaz diye düşündüm. Açalı bi kaç saat olmasına rağmen insanların görüşlerini okumaya kendimi kaptırmışım. Kendime gelicek olursam lise 3e gidiyorum. Bilim kurgu, dejavu, dram, yaşamdan kesitler gibi animeleri izlemeyi seviyorum. Tanışıp sohbet etmek isterseniz yazabilirsiniz. OwO
  9. Harika
    sShoguNn reacted to MikasaWithInTheFire for a status update, Stalklanmaktan nefret ederim, lütfen stalklamayın; sorunuz yoksa bahmayın bağa   
    Stalklanmaktan nefret ederim, lütfen stalklamayın; sorunuz yoksa bahmayın bağa
  10. Beğen
    sShoguNn got a reaction from ShadyRogue for a status update, bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umar   
    bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umarım güzel olmuştur

11. Beğen
    sShoguNn reacted to hakan_vita_morte_2 for a status update, En sevdiğim ecchi, seinen, komedi serilerinden biri Prison School 12+1 bölüm   
    En sevdiğim ecchi, seinen, komedi serilerinden biri Prison School 12+1 bölüm

12. Beğen
    sShoguNn got a reaction from BURUN for a status update, bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umar   
    bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umarım güzel olmuştur

13. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Kadir- for a status update, bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umar   

14. Beğen
    sShoguNn got a reaction from HolySpirit for a status update, bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umar   

15. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Asperatus for a status update, bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umar   

16. Beğen
    sShoguNn reacted to hakan_vita_morte_2 for a status update, Başarılı psikolojik, dram, korku animesi Happy Sugar Life   
    Başarılı psikolojik, dram, korku animesi Happy Sugar Life 

17. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Asperatus for a status update, Hayatımda ilk defa anime line art renklendirmesi yaptım photoshop üzerinden saatlerce   
    Hayatımda ilk defa anime line art renklendirmesi yaptım photoshop üzerinden saatlerce uğraştım ne zormuş be

18. Beğen
    sShoguNn got a reaction from suyibe for a status update, Hayatımda ilk defa anime line art renklendirmesi yaptım photoshop üzerinden saatlerce   
    Hayatımda ilk defa anime line art renklendirmesi yaptım photoshop üzerinden saatlerce uğraştım ne zormuş be

19. Karmaşık
    sShoguNn reacted to eskiçeviri for a status update, Nerede o eski durumlar... Arkadaşlar çevrilmesini istediğiniz (maks. 50 bölüm) animel   
    Nerede o eski durumlar... Arkadaşlar çevrilmesini istediğiniz (maks. 50 bölüm) animeleri durum altına yazarsanız, listeye alalım. 
  20. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, Anne evindeyim. Kahvaltı sofrasında 9 çeşit reçel, 5 çeşit peynir var   
    Anne evindeyim. Kahvaltı sofrasında 9 çeşit reçel, 5 çeşit peynir var 
  21. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, Yarışmanın üçüncüsüne ulaşamıyoruz   
    Yarışmanın üçüncüsüne ulaşamıyoruz 
  22. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for a status update, Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt y   
    Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt yapabileceğim bir fotom bile yok özgürlük seviyem çok hoş
  23. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Perfectum for a status update, Claymore mangasını bitirdim. Okuduğum 3. manga oldu. Animesinin finalini düşününce ne   
    Claymore mangasını bitirdim. Okuduğum 3. manga oldu. Animesinin finalini düşününce ne kadar kötü ve basit bir son yapmışlar diyorum. Aslında animesi bir noktaya kadar çok güzel bir şekilde mangayı birebir takip ediyor. Arada ufak tefek bazı değişiklikler olsa bile çok da önemli şeyler değil. Ancak bir yerden sonra eğip, bükerek ve değiştirerek kestirip atmaları hiç hoş olmamış. Keşke böyle yapmak yerine Shigurui'deki gibi yarım bitirselermiş. Mesela Shigurui'de anime ile manga birebir tamamen aynıydı. Hiçbir farkı yoktu. Animesi yalnızca Claymore'daki gibi saçma ve resmen hakaret gibi bir final verip kestirip atmamış. Mantıklı denebilecek bir noktadayken yarım bırakmışlar ve hadi bakalım mangaya geç demişler. Keşke Claymore da öyle yapsaymış. Çünkü mangasındaki gidişatı ve finali göz önünde bulundurunca animesinin finali harbiden saçma ve mangasına hakaret gibi olmuş. Her neyse, çok güzel bir mangaydı. 2 ayda yavaş yavaş her gün 2-3 bazen 3-5 bölüm okuyarak bitirmiş oldum. Bol savaşlı olmasına rağmen aynı zamanda duygulu yönleri de hoşuma gitti. Bu konuda özellikle finali çok beğendim. Her bir karakteri de çok sevdim. Çeşit çeşit pek çok savaşçı kadın karakter ve hepsi de çok yetenekli ve etkileyici. Manganın çizimleri de mükemmel. Özellikle yaratıklar konusunda mangaka abimizin hayal gücü çok genişmiş. Bu arada hikaye konusu. Arkaplanda çok farklı işlerin döndüğünü öğreniyoruz. Önce pek inanmamıştım da sonra bu organizasyondaki karakterler de başka bir bölümde teyit ettikleri zaman şüphe kalmadı. Zaten mangaya başlama amacım da buydu yani animede öğrenemediğimiz şeyleri, olayların iç yüzünü ve anlatılmayan gerçekleri öğrenmekti. Bu konudaki merakımı da gidermiş oldum. Manga her açıdan tatmin etti. İyi ki okumuşum. Verdim 10 puanı direkt.
  24. Karmaşık
    sShoguNn reacted to Vega for a status update, Ne kadar hızlı bir forumumuz var. Kaplumbağa bile hız cezası yer bizim yanımızda...   
    Ne kadar hızlı bir forumumuz var.  Kaplumbağa bile hız cezası yer bizim yanımızda...
  25. Harika
    sShoguNn reacted to crea for a status update, Anime forumunda cinsiyetini karşıt cinsten yapacak ne yaşar acaba bi insan XD kız olu   
    Anime forumunda cinsiyetini karşıt cinsten yapacak ne yaşar acaba bi insan XD kız olup erkek göstermek gibi :lol:

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.