Jump to content

sShoguNn

Üyeler
  • İçerik sayısı

397
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İtibar Etkinliği

1. Karmaşık
    sShoguNn got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Steins;Gate 0'ı yani yeni sezonu izleyen varsa konuşmak istiyorum. Bu animeyi düşündü   
    Steins;Gate 0'ı yani yeni sezonu izleyen varsa konuşmak istiyorum. Bu animeyi düşündükçe sinirleniyorum sinirlendikçe düşünüyorum. Çünkü nasıl olurda bu kadar fiyasko olmayı başarmışlar? Bakın ilk sezon o kadar muhteşem bir anime ki ne zaman Steins;Gate desem tüylerim diken diken oluyor o derece etkili o derece büyük bir başyapıt. Ancak dün bitirdiğim Steins;Gate Zero hakkında düşününce neredeyse hiçbir şey hissedemiyorum hatta biraz baygınlık hissediyorum desem yeridir. Bundan sonrası spoiler:
    Sinirlendiysem kusura bakmayın biraz uzun bir yazı ama animeyi izleyenler lütfen okusun çünkü anlaşılmaya ihtiyacım var bunu paylaşmaya ihtiyacım var ?  ?  ?  Çünkü belki anime listemde de görmüşsünüzdür 5 tane efsanem var ve Steins;Gate onlardan birisi ve yeni sezonu böyle olunca........ Neyse ya
    Edit: Bir şeyi unutmuşum:

2. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Sinsine for bir durum güncellemesi, Steins;Gate 0'ı yani yeni sezonu izleyen varsa konuşmak istiyorum. Bu animeyi düşündü   
    Steins;Gate 0'ı yani yeni sezonu izleyen varsa konuşmak istiyorum. Bu animeyi düşündükçe sinirleniyorum sinirlendikçe düşünüyorum. Çünkü nasıl olurda bu kadar fiyasko olmayı başarmışlar? Bakın ilk sezon o kadar muhteşem bir anime ki ne zaman Steins;Gate desem tüylerim diken diken oluyor o derece etkili o derece büyük bir başyapıt. Ancak dün bitirdiğim Steins;Gate Zero hakkında düşününce neredeyse hiçbir şey hissedemiyorum hatta biraz baygınlık hissediyorum desem yeridir. Bundan sonrası spoiler:
    Sinirlendiysem kusura bakmayın biraz uzun bir yazı ama animeyi izleyenler lütfen okusun çünkü anlaşılmaya ihtiyacım var bunu paylaşmaya ihtiyacım var ?  ?  ?  Çünkü belki anime listemde de görmüşsünüzdür 5 tane efsanem var ve Steins;Gate onlardan birisi ve yeni sezonu böyle olunca........ Neyse ya
    Edit: Bir şeyi unutmuşum:

3. Karmaşık
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Grand Blue mangasını okurken de animesini izlerken de nedense hüzünleniyorum... Kendi   
    Grand Blue mangasını okurken de animesini izlerken de nedense hüzünleniyorum... Kendi üniversite hayatımı çok kasvetli geçirdiğim için insan yaşlandığını hissediyor...
  4. Teşekkür
    sShoguNn reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Şunu bırakayım belki birileri faydalanır. http://genclikdegisimleri.gsb.gov.tr/1236/g   
    Şunu bırakayım belki birileri faydalanır.
    http://genclikdegisimleri.gsb.gov.tr/1236/genclik-degisimi-haber-detayi
  5. Karmaşık
    sShoguNn reacted to heichou_7 for bir durum güncellemesi, 6 Ağustostan beri bildirim almamanın verdiği o acı tat...Hiçbir şey hissettirmiyor   
    6 Ağustostan beri bildirim almamanın verdiği o acı tat...Hiçbir şey hissettirmiyor
  6. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Diamond no Ace seni izlicem olum   
    Diamond no Ace seni izlicem olum 
  7. Karmaşık
    sShoguNn reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Evde altyapı olmadığı için bir süre netim yok tamamda komşuda ne cimri çıktı arkadaş   
    Evde altyapı olmadığı için bir süre netim yok tamamda komşuda ne cimri çıktı arkadaş şifresiz neti var 5 dk bakıp kapatıyor ayıp ayıp.. anime ve oyunları iyi  özledim yalnız.
  8. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, İzlediğim animede küçük bir sahnedeki çizim çok hoşuma gitti sanki hareketli manga gi   
    İzlediğim animede küçük bir sahnedeki çizim çok hoşuma gitti sanki hareketli manga gibi çizim yapılmış. Acaba bu bir tür olarak var mı böyle bir şey? Tüm anime boyunca hareketli manga çizimi tarzında bi tür var mı?
    Bu videonun dakika ve saniye olarak 11:04 ' a bakın ordaki sahne:

9. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Anime izleme sayım arttıkça, birbirine benzeyen, klişe, kopya olan animelere tahammül   
    Anime izleme sayım arttıkça, birbirine benzeyen, klişe, kopya olan animelere tahammülüm daha da azaldı. Artık kategorileri içersinde "komedi" "slice of life" "okul" "romantizm" olan hiçbir animeye katlanamaz oldum. O sıradanlık, o kopyacılık, o klişeler bana nefes darlığı olarak geri dönüyor. Farklılığı aramaktan da yoruldum çünkü farklı şeylerin de çoğunu izledim herhalde o yüzden bulmakta zorlanıyorum. Kafayı yemek üzereyim.
  10. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Anime izleme sayım arttıkça, birbirine benzeyen, klişe, kopya olan animelere tahammül   
    Anime izleme sayım arttıkça, birbirine benzeyen, klişe, kopya olan animelere tahammülüm daha da azaldı. Artık kategorileri içersinde "komedi" "slice of life" "okul" "romantizm" olan hiçbir animeye katlanamaz oldum. O sıradanlık, o kopyacılık, o klişeler bana nefes darlığı olarak geri dönüyor. Farklılığı aramaktan da yoruldum çünkü farklı şeylerin de çoğunu izledim herhalde o yüzden bulmakta zorlanıyorum. Kafayı yemek üzereyim.
  11. Harika
    sShoguNn reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Konu açasım var, bir yandan yok, ayyy :|   
    Konu açasım var, bir yandan yok, ayyy :|
  12. Beğen
    sShoguNn reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Ky   
    Yarın sabah bir aksilik olmazsa 2 hafta kadar aile gezisine çıkıyoruz. Shingeki no Kyojin ve Black Clover güncel projelerim 2 bölüm kadar aksayacaktır. Taçe/Nones olarak bekleyenlere açıklamayı borç bilirim. 
  13. Harika
    sShoguNn reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Türk anime'nin ne kadar çok discord oluşumu var yahu...   
    Türk anime'nin ne kadar çok discord oluşumu var yahu...
  14. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Her gece Berserk'i okumak öyle bir alışkanlık haline gelmiş ki bittiği için dün gece   
    Her gece Berserk'i okumak öyle bir alışkanlık haline gelmiş ki bittiği için dün gece düşündüğümden daha boş hissettim hatta Berserk'in mangasına başlamadan önce geceleri ne yaparak zaman geçiriyordum onu bile unuttum o seviyede kapılmışım. Ama bu sürede gerçekten çok iyi vakit geçirdim. Kulaklığı takıp ASMR dinlerken ve birkaç bölüm Berserk okurken 2-3 saat içinde uykumu getirmesi yaşadığım en iyi hislerdendi.
  15. Beğen
    sShoguNn got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, ...   
    ...

16. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğ   
    Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğendiğim için 10 puan vermiştim. Fakat yinede o zaman bile bu kadar sarmamıştı. Geçenlerde mangasının 3 cildini sipariş ettim, geldi, okudum. Çünkü internetten manga okumak hoşuma gitmiyordu ve ilk 3 cildi öylesine okuyup bırakırım diyordum ancak dayanamadım fiziksel kitapları koklaya koklaya bitirince (mangalar çok güzel kokuyor) 4-5-6-7-8-10-11-12...... diye internetten devam ettim bu şekilde her gece okudum azar azar okudum okudum. Geçen haftalarda 22 veya 23. ciltteyken Golden Age kısmının movie'leri izlemediğim için manganın o kısmında birde movieleri izledim nedense bayağı güzel geldi ne olacağını bilsem bile beğendim, sonra mangaya devam ettim işte şimdilerde neredeyse 300. bölümlere gelmek üzereyim "bu Berserk neymiş böyle!!!" dedim resmen. Niye daha önce okumadım diye düşündüm. Myanimelistte 1. sıradaki manga olmasına şaşmamalı. Ayrıca yeni yapılan kötü animasyonlu 2016 ve 2017 serilerini bir daha izlemek istiyorum çünkü önceki izleyişimde mangadan bihaber olduğum için bune diyip sıkılarak izlemiştim. Zaten hiçbişey hatırlamıyorum onlar hakkında (animasyonlarının kötü oluşu dışında) Şimdiyse izlersem her şeyi bildiğim için daha zevkli geleceğine eminim. Güzel içimi döktüm ?
  17. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğ   
    Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğendiğim için 10 puan vermiştim. Fakat yinede o zaman bile bu kadar sarmamıştı. Geçenlerde mangasının 3 cildini sipariş ettim, geldi, okudum. Çünkü internetten manga okumak hoşuma gitmiyordu ve ilk 3 cildi öylesine okuyup bırakırım diyordum ancak dayanamadım fiziksel kitapları koklaya koklaya bitirince (mangalar çok güzel kokuyor) 4-5-6-7-8-10-11-12...... diye internetten devam ettim bu şekilde her gece okudum azar azar okudum okudum. Geçen haftalarda 22 veya 23. ciltteyken Golden Age kısmının movie'leri izlemediğim için manganın o kısmında birde movieleri izledim nedense bayağı güzel geldi ne olacağını bilsem bile beğendim, sonra mangaya devam ettim işte şimdilerde neredeyse 300. bölümlere gelmek üzereyim "bu Berserk neymiş böyle!!!" dedim resmen. Niye daha önce okumadım diye düşündüm. Myanimelistte 1. sıradaki manga olmasına şaşmamalı. Ayrıca yeni yapılan kötü animasyonlu 2016 ve 2017 serilerini bir daha izlemek istiyorum çünkü önceki izleyişimde mangadan bihaber olduğum için bune diyip sıkılarak izlemiştim. Zaten hiçbişey hatırlamıyorum onlar hakkında (animasyonlarının kötü oluşu dışında) Şimdiyse izlersem her şeyi bildiğim için daha zevkli geleceğine eminim. Güzel içimi döktüm ?
  18. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Son 1,5 aydır Berserk'e çok sardım. 2-3 yıl önce eski Berserk'i izlemiştim ve çok beğ   
  19. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, ...   
    ...

20. Karmaşık
    sShoguNn reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Küçük bir kızın babasına duyduğu aşktan doğan en büyük sevgi... İyi ki... 19 .07 ❤️ ❤   
    Küçük bir kızın babasına duyduğu aşktan doğan en büyük sevgi...
    İyi ki... 19.07 ❤️❤️

21. Üzgün
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Forumda her online olduğumda bir yer daha göçüyor. Son kale durum duvarı   
    Forumda her online olduğumda bir yer daha göçüyor. Son kale durum duvarı
  22. Harika
    sShoguNn reacted to heichou_7 for bir durum güncellemesi, Geçen gün D&R da manga kitaplığının önünde dikiliyordum. Annem ve babam da Madam   
    Geçen gün D&R da manga kitaplığının önünde dikiliyordum. Annem ve babam da Madam Coco daydı. Sonra yaşı benden daha büyük olan bir abla geldi ve biz anime/manga hakkında konuşuyorduk. Kitaplığın raflarındanda da Tokyo Ghoul: RE 4.cilt vardı(olay onun kapağından başladı zaten) Sonra annem ile babam geldi ve Tokyo Ghoul: RE 4.cildi kapağına bakarak yargılamaya başladılar.Yanımdaki ablayla beraber annem ve babamı anime/manga hakkında daha iyi düşüncelere yönlerdimeye çalıştık -ki abla çok güzel konuşuyordu- ama anlaşılan pek bi şey değişmemiş -_- Çünkü geçen gün titanlar için "çıplak yamyam insanlar" dediler -gerçi yanlış sayılmaz.Bu yüzden manga biriktirmem ve anime izlemem ama ben uyacak mıyım? Hayır!
    NOT: Şu "çıplak ve yamyam insanlar"a ne güldüm ya 
  23. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Gözlüğü çıkarıp saçları geri atınca Aizen gibi olan ben soyulabilir yüz maskesini uyg   
    Gözlüğü çıkarıp saçları geri atınca Aizen gibi olan ben soyulabilir yüz maskesini uygulayıp soyarken Orochimaru'ya dönüşüyorum jsjsjsjsjd
  24. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Ajinnocrofers for bir durum güncellemesi, Myanimelist açılmış nihayet   
    Myanimelist açılmış nihayet
  25. Beğen
    sShoguNn reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Sonunda pcye yakışan en iyi Wallpaper ımı buldum hareketli ve sesli olduğu için video   
    Sonunda pcye yakışan en iyi Wallpaper ımı buldum hareketli ve sesli olduğu için video çektim : 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.