Jump to content

sShoguNn

Üyeler
  • İçerik sayısı

397
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    sShoguNn reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, LGS neydi?LGS'nin Allah belasını versin. Matematikteki paragraf türkçede yoktu. İnsan   
    LGS neydi?LGS'nin Allah belasını versin.
    Matematikteki paragraf türkçede yoktu.
    İnsanız biz de bilim adamı değil.
    Moralim bozuk ağlıcam?
  2. Üzgün
    sShoguNn reacted to Lizardon for bir durum güncellemesi, Zavallı myanimelist :/ Günlerdir ne halde...   
    Zavallı myanimelist :/ Günlerdir ne halde...
  3. Beğen
    sShoguNn got a reaction from veritas for bir durum güncellemesi, Finaller başlamış bulunuyor. Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz st   
    Finaller başlamış bulunuyor.
    Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz stresli bir 15-20 gün beni bekliyor, bütünlemelerle birlikte...
  4. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Finaller başlamış bulunuyor. Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz st   
    Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz stresli bir 15-20 gün beni bekliyor, bütünlemelerle birlikte...
  5. Beğen
    sShoguNn reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Bugün anime izlemeye başlayalı 6 yıl olduğunu fark ettim. O kadar hızlı zaman geçiyor   
    Bugün anime izlemeye başlayalı 6 yıl olduğunu fark ettim. 

O kadar hızlı zaman geçiyor ki farkında olmadan, çok üzücü. :/
  6. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Witch for bir durum güncellemesi, Finaller başlamış bulunuyor. Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz st   
  7. Karmaşık
    sShoguNn reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Burası bayağı boşaldı yalnız o eski güzel samimi sohbet ortamı yok kawaii üyeler yok   
    Burası bayağı boşaldı yalnız o eski güzel samimi sohbet ortamı yok kawaii üyeler yok 
  8. Karmaşık
    sShoguNn reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Özlemişim be burayı   
    Özlemişim be burayı 
  9. Harika
    sShoguNn reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi. Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaa   
    Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi.
    Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaaaaam
  10. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Beklenen kar sonunda geldi oh be   
    Beklenen kar sonunda geldi oh be
  11. Üzgün
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Zaten ölü toprağı serpilmiş forumumuza açılan kural ihlali konular direkt silinmekted   
    Zaten ölü toprağı serpilmiş forumumuza açılan kural ihlali konular direkt silinmektedir bilginize
  12. Harika
    sShoguNn reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kald   
    Uzun bir süredir anime izlemiyordum, eve internet alınmış olmasına rağmen. Yarım kaldığım bir anime vardı bir sürü kız var böyle harem animesi tarzı bir şey. Yedi bitirdi beni bir anime türünden bu kadar tiksinmedim. Ne büyük oppaiymiş ne bilmemle-kun muş falan. Tiksinç.
    Kararımı verdim: Shoujo ve harem animeleri bir daha izlemeyeceğim. Neden bu kızları bu kadar abartılı yapıyorsunuz anlamıyorum. Normal bir kız yapın işte. O türleri de anca bilim kurgu tarzı animelerde görebiliyorum ya o da bir hayal kırıklığı işte.

13. Beğen
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Nanatsu no Taizai: Tek cümle ile: Seriyi izleten tek şey overpower...   
    Nanatsu no Taizai: Tek cümle ile: Seriyi izleten tek şey overpower...
  14. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Beklenen kar sonunda geldi oh be   
    Beklenen kar sonunda geldi oh be
  15. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Yeni yılın ilk durumunu paylaşayım bari. Herkesin yeni yılı kutlu olsun. Güzel şeyler   
    Yeni yılın ilk durumunu paylaşayım bari.
    Herkesin yeni yılı kutlu olsun.
    Güzel şeyler getirir umarım.
  16. Harika
    sShoguNn reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Ben bir gözlüklü ineğim Her sınavdan full çekerim Test kitaplarında gezerim Eloy eloy   
    Ben bir gözlüklü ineğim
    Her sınavdan full çekerim
    Test kitaplarında gezerim
    Eloy eloy inek loy 
  17. Beğen
    sShoguNn reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Uzun bir aradan sonra..... Herkese Adele'den helloooooooo   
    Uzun bir aradan sonra.....
    Herkese Adele'den helloooooooo
  18. Harika
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Ruh halim   
    Ruh halim

19. Harika
    sShoguNn reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Hiç gerçekleşmeyecek bir aşka yelken açıyorum...   
    Hiç gerçekleşmeyecek bir aşka yelken açıyorum...
  20. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, "Made in Abyss" isimli animeyi izleyin. Aşırı şekilde öneriyorum. Tabi eğer gizemlili   
    "Made in Abyss" isimli animeyi izleyin. Aşırı şekilde öneriyorum. Tabi eğer gizemliliği seviyorsanız. Sadece 2017'de çıkan değil, son yılların en kaliteli animelerinden biri bence. Myanimelist puanı da her şeyi anlatıyor zaten. Ben çok zor 10/10 veririm ve bu animeye 10 puanı direkt yapıştırdım düşünün artık ne kadar etkilediyse beni
  21. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, "Made in Abyss" isimli animeyi izleyin. Aşırı şekilde öneriyorum. Tabi eğer gizemlili   
    "Made in Abyss" isimli animeyi izleyin. Aşırı şekilde öneriyorum. Tabi eğer gizemliliği seviyorsanız. Sadece 2017'de çıkan değil, son yılların en kaliteli animelerinden biri bence. Myanimelist puanı da her şeyi anlatıyor zaten. Ben çok zor 10/10 veririm ve bu animeye 10 puanı direkt yapıştırdım düşünün artık ne kadar etkilediyse beni
  22. Karmaşık
    sShoguNn got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Dün gece böyle bi kanal buldum bu nasıl bi kanal kafam allak bullak oldu https://www.   
    Dün gece böyle bi kanal buldum bu nasıl bi kanal kafam allak bullak oldu
    https://www.youtube.com/channel/UC4YaOt1yT-ZeyB0OmxHgolA/videos
  23. Üzgün
    sShoguNn got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Bugün, geçen yılın Ağustos ayında aldığım ve o zamandan beri beslemekte olduğum Maviş   
    Bugün, geçen yılın Ağustos ayında aldığım ve o zamandan beri beslemekte olduğum Maviş adlı betta cinsi balığım hayatını kaybetti
  24. Üzgün
    sShoguNn got a reaction from Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Bugün, geçen yılın Ağustos ayında aldığım ve o zamandan beri beslemekte olduğum Maviş   
    Bugün, geçen yılın Ağustos ayında aldığım ve o zamandan beri beslemekte olduğum Maviş adlı betta cinsi balığım hayatını kaybetti
  25. Üzgün
    sShoguNn reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Bazı insanlara ne "anlatsak" boş -_-   
    Bazı insanlara ne "anlatsak" boş -_-
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.