Jump to content

sShoguNn

Üyeler
  • İçerik sayısı

397
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İtibar Etkinliği

1. Karmaşık
    sShoguNn got a reaction from MayuriShina for bir durum güncellemesi, Öyle bir şey gördüm ki; inanılması güç bir komedi, hayret edilesi bir çelişkiyle dans   
    Öyle bir şey gördüm ki; inanılması güç bir komedi, hayret edilesi bir çelişkiyle dans ediyor resmen
  2. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Pryda for bir durum güncellemesi, Öyle bir şey gördüm ki; inanılması güç bir komedi, hayret edilesi bir çelişkiyle dans   
    Öyle bir şey gördüm ki; inanılması güç bir komedi, hayret edilesi bir çelişkiyle dans ediyor resmen
  3. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Öyle bir şey gördüm ki; inanılması güç bir komedi, hayret edilesi bir çelişkiyle dans   
  4. Beğen
    sShoguNn reacted to Nones for bir durum güncellemesi,   
    ♥ 

5. Üzgün
    sShoguNn reacted to Beytize for bir durum güncellemesi, Değer verdiğin insanların gözünde değersiz olmakta ayrı bi duygu   
    Değer verdiğin insanların gözünde değersiz olmakta ayrı bi duygu 
  6. Harika
    sShoguNn got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Günler neden çok hızlı geçiyor ya :( Daha biraz önce Ağustos'a girmiştik şimdi 18. gü   
    Günler neden çok hızlı geçiyor ya :(
    Daha biraz önce Ağustos'a girmiştik şimdi 18. gününe gelmişik
    Hızlı geçme nolur yavaş geç
  7. Beğen
    sShoguNn got a reaction from KuchikiAsuna for bir durum güncellemesi, Günler neden çok hızlı geçiyor ya :( Daha biraz önce Ağustos'a girmiştik şimdi 18. gü   
  8. Üzgün
    sShoguNn got a reaction from Zombie for bir durum güncellemesi, Günler neden çok hızlı geçiyor ya :( Daha biraz önce Ağustos'a girmiştik şimdi 18. gü   
  9. Üzgün
    sShoguNn reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, İzin dönüşlerinden nefret ediyorum... Ahhh midemmm :'(   
    İzin dönüşlerinden nefret ediyorum... Ahhh midemmm :'(
  10. Karmaşık
    sShoguNn got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Sevdiğim Opening'ler arasında bir yenisi daha eklendi. Animesi de çok garip bir anime   
    Sevdiğim Opening'ler arasında bir yenisi daha eklendi. Animesi de çok garip bir anime. Garip animeleri sevenlere tavsiye ederim adı: Mousou Dairinin

11. Üzgün
    sShoguNn reacted to Lethia for bir durum güncellemesi, Bu aralar yaoi'ye sardım ve yaoi animeler az daha çok çıkmasını sabırla bekliyorum .-   
    Bu aralar yaoi'ye sardım ve yaoi animeler az daha çok çıkmasını sabırla bekliyorum .-.
    Nedenmi?
    Çünkü Kawaii! 
  12. Karmaşık
    sShoguNn reacted to Beytize for bir durum güncellemesi, Bir süre sonra takmıyor ve bu durumla eğleniyorum iyice sıyırdım kafayı slşfjksdjfslş   
    Bir süre sonra takmıyor ve bu durumla eğleniyorum iyice sıyırdım kafayı slşfjksdjfslşkjfş
  13. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Arcangelo for bir durum güncellemesi, Shingeki no Kyojin'in 2. sezonunu izleyip bitirdim ve sonuç: Yetersiz bir sezon!!! Da   
    Shingeki no Kyojin'in 2. sezonunu izleyip bitirdim ve sonuç: Yetersiz bir sezon!!!
    Daha detaylı açıklama için animenin sayfasında Alucardo_ isimli disqus hesabımdan yaptığım yorumu okuyabilirsiniz
    http://www.turkanime.tv/anime/shingeki-no-kyojin-season-2
  14. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeye   
    Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeyen bir anime bu.
    Adı: "Noein: Mou Hitori no Kimi e"
    Konusu ve özellikle müzikleri çok güzeldir. Hakkındaki detaylı yorumumu animenin sayfası altında "Alucardo_" nickli disqus hesabından okuyabilirsiniz
  15. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Sinsine for bir durum güncellemesi, Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeye   
    Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeyen bir anime bu.
    Adı: "Noein: Mou Hitori no Kimi e"
    Konusu ve özellikle müzikleri çok güzeldir. Hakkındaki detaylı yorumumu animenin sayfası altında "Alucardo_" nickli disqus hesabından okuyabilirsiniz
  16. Beğen
    sShoguNn reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, payday2 steamde ücretsiz oldu artık isteyen arkadaşlar eklesinler :)   
    payday2 steamde ücretsiz oldu artık isteyen arkadaşlar eklesinler :) 
  17. Beğen
    sShoguNn reacted to Lizardon for bir durum güncellemesi, Bu adam Türkiye'de anime ve mangalar hakkında video hazırlayan en iyi youtuber. Umarı   
    Bu adam Türkiye'de anime ve mangalar hakkında video hazırlayan en iyi youtuber. Umarım kitlesi artar ve destek olanı olur. https://www.youtube.com/channel/UCo7zbjQ1e-U2GVez8nXg7cQ
  18. Beğen
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmı   
    Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmıştır. Beğeni limitinizi güle güle harcayın 
  19. Beğen
    sShoguNn got a reaction from Yuki-chan for bir durum güncellemesi, Ooohh beee sonunda vize sınavları bitti   
    Ooohh beee sonunda vize sınavları bitti
  20. Beğen
    sShoguNn reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, Bir erkek çoraplarını ters çıkarıp çamaşır makinesine atıyorsa ondan kadın ruhunu anl   
    Bir erkek çoraplarını ters çıkarıp çamaşır makinesine atıyorsa ondan kadın ruhunu anlamasını beklemeyin.
  21. Beğen
    sShoguNn reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, İmzalarınıza dikkat edin. Olur ya kural dışıdır ve siliniverebilir...   
    İmzalarınıza dikkat edin. Olur ya kural dışıdır ve siliniverebilir... 
  22. Beğen
    sShoguNn reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, Bu gece gerçekten aşırı garipti markete gidip 2 kahve alayım dedim market kapalı az i   
    Bu gece gerçekten aşırı garipti markete gidip 2 kahve alayım dedim market kapalı az ilerledim adamın biri arabadan sol şeride cam şişe fırlattı neyse ilerledim ilerledim 1 km açık market aradım aldım dönüyorum 15-16 yaşlarında 2 kız yanımdan geçerken 'dayak mı yemek istiyosun' dedi ben şok ben iptal eve geldim feys hesabım kapatılmış yani direk ulti atmışlar hesaba artık sabaha ne olur bilmiyorum..
  23. Beğen
    sShoguNn reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Selam olsun...   
    Selam olsun...

24. Beğen
    sShoguNn reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Fullmetal Alchemist Brotherhood animesinin bütün açılış ve kapanış parçaları diyorum.   
    Fullmetal Alchemist Brotherhood animesinin bütün açılış ve kapanış parçaları diyorum... bir harika. 
  25. Beğen
    sShoguNn reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Sınava gireceklere başarılar   
    Sınava gireceklere başarılar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.