Jump to content

AniDeli

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

AniDeli kullanıcısının paylaşımları

1. AniDeli

AniDost Fansub

Yorumlarınız için sağ olun.Bu arada Barış abi aynı şehirde yaşıyoruz :D
  2. Merhabalar. Kurduğum,Daha Doğrusu Kuracağım Fansubuma üye alımı yapmak için Bu konuyu açmış bulunmaktayım.Bundan önce çevirmenim fansubmu kurayım yoksa fansubamı gireyim diye bir paylaşımda yapmıştım.Fansub Kurmaya karar verip AniDost Adında Bu Fansub'u kurdum. Fansubuma katılmak isteyenlerin aşağıdaki şartları yerine getirmesi gerekli. -.ÇEVİRMENLER.- -Aeigisub Kullanmayı Bilmesi Lazım -Neredeyse Kusursuz [hiç bir insan kusursuz değildir]Çeviri yapmalı. -Çevirdiği Animenin yeni bölümü çıkan bir anime ise,Çıkan bölümü hafta içinde çevirmek zorunda. -Haftada en az 1 Anime çevirmeli daha fazla çevirirse daha iyi olur tabii ki. -.UPLOADERLAR.- -İnternet Hızı yüksek Olmalı -Dosya.tc gibi indirme sitelerinde Üyelik açmalı. -Bana çevrilmiş şekilde gelen animeyi ona attığımdan 48saat içinde indirme sitelerine upload etmeli. -.ENCODERLAR.- -XviD4PSP5 vb. Encode Programı Kullanmayı Bilmeli -Bilgisayar Özellikleri 2GB Ram 2.30Ghz Üstünde olmalıdır. ALIMLAR BU ŞEKİLDE :) Katılmak isteyenler için Facebook'uma burdan ulaşabilirler= https://www.facebook.com/MyFeuXeS
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.