Jump to content

RenKai97

Üyeler
  • İçerik sayısı

31
  • Son ziyareti

RenKai97 kullanıcısının paylaşımları

1. Ölüyoruz!

1. Zombie

Zombie

evet ömrümüz bitiyo :rice-ball-smiley-12:

2. RenKai97

Alttaki üyenin en sevdiği animeyi tahmin et

Hayır Berserk. Alttaki Full Metal Archemist
  3. RenKai97

Özlü Sözler

''Aşk'te 2 hatayı asla yapma 1. Çok sevme 2. Asla çabalama''
  4. RenKai97

Merhabalar

Saolun :3 Sevgili dostlarım yemek yemeyi istemiyorum ama isteğime karşı koyamıyorum.Kendime hakim olamıyorum :depressed1-onion-head-emoticon:
  5. RenKai97

Özlü Sözler

Duruma göre gelir. Genellikle yalnızlık konulu olur. ''Çok mutsuz hikayem var. Artık benimde birisinin mutlu hikayesinde yer almam lazım.''
  6. RenKai97

Merhabalar

Saolun :3 Tanıştığımıza memnun oldum :) Beklerim bir gün :) 2-3 güne çok mesaj atıyorum diye kızarsın :D Kiku-chi kankime sorabilirsin :D
  7. RenKai97

Merhabalar

Sanki kovar gibi söyledin :D Hoşbulduk :D
  8. RenKai97

Merhabalar

Hoşbuldum kardeşim. İnsanları üzmeyi sevmeyiz ama açık sözlü olduğumuz için farkında da olmadan üzüyoruz. Tanıştığımıza memnun oldum :)
  9. Aşk acısı yaşıyor iken animenin son bölümüne geldim :'(

10. RenKai97

Merhabalar

A.s Tufan kardeşim. Tanıştığımıza cidden memnun oldum. Ve chatte ban yemiş olabilirsin. Masqu3 adlı arkadaşa sor. Banlıysa banlışın der.
  11. Animelerin başına büyük puntolar ile BAĞIMLILIK YAPAR yazılmalı 7/24 animedeyim :D

12. Deadpool'un animesi varmı ?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Luluna

Luluna

İşte benim gözümde de yapılmış en iyi marvel karakterlerinden biri ama genel olarak henüz gerçek herolarla aynı ölçüde değil. Bilim kurgu dünyası adalet peşinde koşan heroların değil de farklı bir mizah anlayışı olan kaçık ve yıkıcı karakterlerin etkisi altında artık. O sebeple Deadpool üzerine oynamaya karar verdiler, filminden sonraki ünü daha farklı olacaktır. Bekleyip göreceğiz.

3. RenKai97

RenKai97

Aslında kırıp dökmeyi çok seviyor değilde. Dikkatsiz birisi. Lakin çok ta eğlenceli kırmızı taytlı kahraman :D 8 yıl sonra DP ünlendi bea :3

4. Luluna
  13. RenKai97

Merhabalar

Hoşbulmuşum :) Ben tayfun :D Tanıştığımıza memnun oldum :)
  14. RenKai97

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Mecha-Bilim Kurgu- romantik- Shounen- Aksyion ve Askeri- Doğa üstü güçler-Fantastik :D
  15. RenKai97

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum. Harmonicanın sesini çok seviyorum. Sonatların hayranıyım. Çizimlerden hoşlanıyorum. Ve 4. Kişilikleri 9 yaşımdan beri göre biliyorum.
  16. RenKai97

Luffy'nin İkinci Meyvesi(Teori)

SPOİ!!!!!!! Karasakal'ın Yami Yami No Mi adlı şeytan meyvesini yemesi. Karadelik ikilik var oluş diye biliriz. Gura Gura No Mi adlı şeytan meyvesinin (Beyaz Sakal'ın) gücünü özümseyerek. Diğer kişiliğine nakletmesi olası.
  17. RenKai97

Merhabalar

Hoşbuldum sevgili değerli dostlarım :) Hepinizle tanıştığım için canım gönülden mutluyum :head2: Güney Kore dizilerinede hayranım :D
  18. RenKai97

Merhabalar

Gözlerin aşktan kararınca herşeyden nefret etmeye başlayabilirsin. Sadece aşık olduğun kişiden nefret edemezsin. Hoşbuldum sevgili dostlarım umarım iyi anlaşırız :head2:
  19. RenKai97

Merhabalar

Hoşbuldum karşim :D
  20. RenKai97

Merhabalar

Hoşbuldum sevgili ve değerli kardeşlerim :)
  21. RenKai97

Merhabalar

Her zaman dediğim gibi. Ne kadar içtenlikle iyi davranırsan o kadar kötü muamele görürsün. Sevgilim kilolusun dedi. Yemeyi içmeyi bıraktım. Alköl ve sigara hariç. Hep gülerdim. Ama artık bir ölüden farkım kalmadı :'(
  22. Kendi kendine konuşan insanlar. Boş konuşan insanlara göre daha zekiler sanırım.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Düşünüyorum öyleyse varım

23. Merhaba sevgili dostlarım. Ben Tayfun Fırat ATLAS. 04.04.97 doğumluyum 19 yaşıma gireceğim. Takım tutmuyorum. Şeker sevmem. Yemek yemeyide sevmiyorum. Renkler hiç bir şey ifade etmiyor. Saf ve Deli bir kişiliğim vardır. Mutluluğumu zirvede yaşarım. Üzüntümüde. Bipolar bozukluğum vardır. Konu ne olursa olsun hakkım yeniliyorsa hakkımı korurum. Sivaslıyım. Annem babam ayrı. Konuşmayı severim özellikle yeni arkadaş edinmeyi. Tanıştığımıza memnun oldum sevgili dostlarım. İyi anlaşırız umarım. Sağlıcakla kalın.
  24. Acaba ölümüyüz rıza ?

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

İyi niyet görmezsek buradan da banlanırsın. O yüzden ergen tavırlarda bulunmayalım, hâlâ olayı kaşımanın alemi yok

2. RenKai97

RenKai97

Bunu bir tehdit olarak algılaya bilirim sanırım değil mi ?

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Hayır, övgü olarak algıla bence. Neyse bunları geçelim, diyeceğim o ki eğlenelim-takılalım, canımızı sıkmayalım saçmalıklarla. Ayrıca chat olaylarını foruma taşımak yasak, oranın yetkilileri başka.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.