Jump to content

barto

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

barto hakkında

• Doğum günü 03/20/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.youtube.com/c/BarışErdoğanParkour 

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Parkour&Freerunning-Street workout

Son profil ziyaretçileri

1328 profil görütülenme

barto üyemizin başarıları

1. barto

Akainu vs Enel

One piece evreninde meyvelerin o kadar önemli olduğunu düşünmüyorum yani onun meyvesi alır çünkü onun meyvesi daha güçlü demeye gerek yok . Olay haki ye bakıyor . Shanks meyvesiz nasıl o kadar yetenekleri olan insanları yenebiliyorsa bu durumda akainu ile eneli karşılaştırmaya gerek yok bence. Görüş hakisi enelin çok daha iyi olabilir ama ne işe yarar silahlanma hakisi yeterli güçte olsa o kadar kolay hasar yemezdi. İlerde büyük ihtimal kaido nun saçma silahlanma hakisini görücez adam hiç bi şekilde hasar almıyor olabilir. Görünüşe göre sadece wb hasar verebilmiş
  2. @JumonG 2,3 kesilmişti vergiden dolayı . Teşekkürler evet dediğin gibi belki daha hızlı olabilirdi ama yorgunluk ve aceleden hızlı olamadım . Her bölümü değil sadece duvarı falan kontrol ettirmişlerdi.
  3. Hoş bulduk teşekkürler :) Alışmaya çalışıyorum forum işlerinde pek tecrübem yok umarım yakında öğrenirim.
  4. Anime,Manga ile hayatını süsleyen profesyonel bir Parkourcuyum Selam millet ben Barış Erdoğan .95 doğumluyum ve 2010 yılında Parkur-(Freerunning)Serbest koşu sporunu yapmaya başladım . Reklam, gösteri, televizyon işlerine giriyorum hayatımı istediğim şeyi yaparken aynı anda para kazanıyorum . Antrenmanda olmadığım zamanlarda evde anime izleyerek ve manga okuyarak zaman geçiriyorum . One Piece in dünyası tüm izlediğim şeyler arasında(dizi,film) en sevdiğimdir. Berserk, Gintama ve Code Geass en sevdiklerimin arasındadır . Sevdiğim daha çok anime var ama burada sıralamak istemedim . Link paylaşımı ile ilgili bir yasak varmı diye baktım ama göremedim o yüzden kendimi tanıtan 1,2 video linki atmak istiyorum. Geçen hafta youtube videolarına başladım . Animeleri sevipte spora merakı olanlar varsa kanalıma bekliyorum. Anime müzikleriyle yaptığım yardımcı videolar çekiyorum . Yakında havada takla anlatımı gibi videolar çekicem. Yorumlarınızı bekliyorum 1.Video : Ne sporu yaptığımı bilmeyenler için yapmış olduğum hareketlerin videosu 2.Video : Katılmış olduğum haftada birinci olduğum ve para ödülü kazandığım Ninja warrior adlı televizyon yarışması 3.Video : Evimde yapmış olduğum yardımcı(eğitim) videoları
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.